11 KROKŮ K HOJNOSTI
aneb jak být magnetem na peníze

  • Máte pocit, že se Vám peníze vyhýbají?
  • Připadá Vám, že máte peněz pořád málo?

Dosáhněte jednoduchým způsobem více peněz 

a hojnosti v životě.

Představte si, jaké to je vědět, že peněz máte dost. Proudí Vám snadno do života a Vy si je bez výčitek užíváte. Máte více hojnosti ve všech oblastech Vašeho života.

Ukážu vám, jak dosáhnout toho,
aby to nebyla jen představa! 

Již 15 let objevuji tajemství naší mysli a našeho prožívání reality. Znám souvislosti, jak naše podvědomí ovlivňuje to, co žijeme. Jak s ním pracovat, abychom měli to, co si přejeme. Vše mám vyzkoušené sama na sobě a na práci s klienty.

Vím, jak jednoduchým způsobem dosáhnout více peněz a hojnosti v životě.

Mám peníze na vše, co potřebuji. Snadněji vstupují do mého života. Otevírám se novým možnostem, které mi přinášejí další peníze. Necítím se špatně proto, že mám peníze.

Dříve jsem měla pocit, že ať udělám cokoliv, budu mít peněz vždycky málo. Připadalo mi, že je nemůžu mít. Když už jsem je náhodou měla, měla jsem špatný pocit a rychle jsem je zase utratila. Pak jsem ale objevila systém, díky kterému denně nemusím otázku peněz řešit. 

Naučíte se, jak na to!

Rozpohybujte svou hojnost a mějte dostatek peněz i Vy.

Co se v e-booku dozvíte a naučíte?

  • Jak změníte svůj postoj k penězům.
  • Praktické rady, jak s nimi máte zacházet.
  • Jak změníte své podvědomé programy o penězích.
  • Praktické cvičení kterým přitáhnete více peněz a hojnosti do života.
Od e-booku jsem očekávala jednoduché a praktické kroky, které by mě přivedly k hojnosti. A mé očekávání bylo vyslyšeno. E-book změnil mé smýšlení o penězích a naprosto mi otevřel oči.

A praktické cvičení s meditací, to je opravdová třešnička na dortu :). Doporučuji přečíst všem, kteří chtějí změnit svou finanční situaci a kteří žijí v domnění, že mít peníze je něco špatného, nebo že je to výsadou jiných.
Lenka Uhrováwww.lenkauhrova.cz

Jaká je cena?

Cena tohoto e-booku je

390 Kč

Díky informacím obsaženým v tomto e-booku změníte celý svůj postoj k financím. Budete si užívat  více hojnosti a peněz, které začnou do vašeho života vstupovat s lehkostí.

E-book budu pro Vás dále rozšiřovat a tím se bude navyšovat i cena. Objednejte e-book včas a získejte zdarma aktualizovanou verzi.

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Pokud se rozhodnete, že informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou e-booku i bonusů si stojím.

Navíc dostanete tyto bonusy

Chtěla jsem, aby byl e-book 11 KROKŮ K HOJNOSTI opravdu přínosný a abyste si ho také užili. Proto jsem pro Vás připravila ještě následující BONUSY:

BONUS 1: Meditace Propojení s energií peněz

Jedinečnou meditaci v hodnotě 290 Kč získáváte zdarma.

 

BONUS 2: Meditace Propojení s energií peněz s hudbou

Jedinečnou meditace s hudbou v hodnotě 290 Kč získáváte zdarma.

 

BONUS 3: E-mailová konzultace

Můžete mi napsat, pokud jste něčemu nerozuměli nebo Vás napadly nějaké otázky. Ráda Vám vše zodpovím a vysvětlím.

 

Možná Vás teď napadá...

Pomůže e-book i mně mít více peněz?

Úspěch nepřichází přes noc. Ale pokud budete pravidelně aplikovat kroky, které jsem v e-booku uvedla, měli byste ve svém životě zaznamenat více hojnosti.

Hojnost není jen o penězích, ale třeba také o nápadech, díky kterým budete mít i peníze. Navíc se budete cítit lépe, protože se Vaše chování k penězům změní a budete k nim mít jiný vztah.

Co o e-booku říkají čtenáři

Vždy jsem si říkala, že bych potřebovala zjistit, proč peníze zrovna nepřitahuji. Přečetla jsem si proto tento e-Book s jedenácti kroky, které by mi mohly pomoci. Tipy jsou snadné, praktikovatelné ihned a bonusová meditace se cvičením určitě pomohou k financím nejenom mně.

Pokud chcete zjistit, jak to s penězi je, určitě tyto kroky vyzkoušejte.
Tereza BubeníkováUčitelka na ZŠ a SŠ
Meditace Janči je velmi příjemná. Její uklidňující hlas vyzařuje velmi pozitivní a klidnou energii. Okamžik s její meditací, kdy se dostaneme do přítomného okamžiku, abychom mohli naslouchat svým vlastním myšlenkám týkajících se peněz, nám pomůže uvolnit naše vlastní bloky v této oblasti. Všechno, co se nám děje a všechno, co děláme začíná v našich myšlenkách. A ty můžeme změnit.
Ing. Lenka Bartkováwww.lenkabartkova.cz
V tomto e-booku jsem se dozvěděla mnoho zajímavých informací, které mohu převést do praxe. Líbí se mi, že mohu přistupovat k penězům, jako k něčemu pozitivnímu, co mi přináší radost a ne jako ke strašáku.

Snažím se být šetřivá a mít nějakou tu rezervu. Díky Janě teď vím, jak s rezervou zacházet a jak se mi může rozrůstat. Dozvěděla jsem se také, že záleží na výběru peněženky a na tom, jak s penězi zacházím. Nikdy by mě nenapadlo, že na tom tolik záleží, když chci přizvat hojnost do svého života.

Velmi mě nadchly meditace. Jana má moc příjemný hlas a ta hudba v pozadí je úžasná. Naladila jsem se na pozitivní vlnu, aby ke mně hojnost mohla proudit.
Veronika

 

Začněte mít více hojnosti už teď. Využijte skvělou cenu 390 Kč.

 

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.