21denní on-line kurz

KAŽDÝ DEN KRÁSNĚJŠÍ

 • Chcete mít více radosti ze života?
 • Přejete si cítit se šťastnější?
 • Chcete se budit každé ráno s úsměvem?

Začněte se radovat ze života a užívat si ho naplno.

Představte si, že se těšíte na každý den. Čekáte, co vám dnešek krásného přinese, a užívate si ho. Cítíte radost a spokojenost.

Ukážu vám, jak dosáhnete toho,
aby to nebyla jen představa! 

Jmenuji se Jana Svobodová a již přes 10 let objevuji tajemství naší mysli a našeho prožívání reality. Znám souvislosti, jak naše podvědomí ovlivňuje to, co žijeme. Jak s ním pracovat, abychom měli to, co si přejeme. Vše mám vyzkoušené sama na sobě a na svých klientech.

Vím, jak jednoduchým způsobem být šťastná, mít radost a cítit se spokojená.

Malé i velké zázraky se mi dějí každý den. Cítím více radosti a vděčnosti za to, co mám a co je právě teď.

Dříve jsem neměla moc věcí, na které bych se těšila. Dny jsem spíše přežívala než prožívala. Čekala jsem, co se zase stane špatného. Pak jsem ale začala na sobě  pracovat a vědomě tvořit svůj život.

A můžete se to také naučit!

Návod, jak mít více radosti a cítit se šťastnější získáte v online kurzu KAŽDÝ DEN KRÁSNĚJŠÍ

Co se v online kurzu dozvíte a naučíte?

 • Naučíte se tvořit své malé i velké zázraky.
 • Dozvíte se praktické rady, jak se cítit spokojenější.
 • Budete se umět lépe naladit sami na sebe.
 • Začnete prožívat více radosti.

Jak kurz probíhá?

 • Kurz trvá 21 dní. Obsahuje 7 mailů, které Vám přijdou každý 4. den ráno. Budete tak mít dost času, abyste zapracovali tipy a techniky, které podpoří vaši radost, do svého života.
 • Dostanete také úkol. V průběhu kurzu budete mít podporu nejen ode mě, ale také od ostatních účastníků v podporující a láskyplné skupině na Facebooku. Můžete se podělit o plnění úkolů, vaše pocity a pokroky.
 • Budete potřebovat 10-30 minut denně.
 • 19. den vám přijdou karty radosti, které dostáváte ke kurzu zdarma. Díky nim si také ukotvíte to, co jste se v kurzu naučili.

Jaká je cena?

Tento kurz mě stál hodně času a vím, že obsahuje hodnotné informace, které vám pomůžou.  Zároveň si přeji, aby kurz byl dostupný opravdu pro každého. Proto jsem stanovila jeho cenu na 690 Kč.

Díky informacím obsaženým v tomto e-kurzu získáte více radosti ze života. Budete spokojenější a budete se těšit na každý den.

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Pokud se rozhodnete, že informace z e-kurzu nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou e-kurzu i bonusů si stojím.

Navíc dostanete tyto bonusy

Chci, aby byl e-kurz KAŽDÝ DEN KRÁSNĚJŠÍ opravdu přínosný a abyste si ho také užili. Proto jsem pro vás připravila ještě následující BONUSY:

BONUS 1: Karty radosti

Jedinečné karty radosti v hodnotě 100 Kč získáváte zdarma.

 

BONUS 2: Podpora na facebooku.

Můžete využít vzájemnou podporu a sdílení s ostatními účastníky kurzu v uzavřené skupině, která je pouze pro účastníky.

 

BONUS 3: E-mailová konzultace

Můžete mi napsat, pokud jste něčemu nerozuměli nebo vás napadly nějaké otázky. Ráda vám vše zodpovím a vysvětlím.

 

Možná vás teď napadá...

V čem je tento kurz jiný od ostatních kurzů?

V online kurzu jsou moje zkušenosti, které vím, že fungují. Ušetříte tak nejen peníze, ale také čas, protože vše najdete na jednom místě. Abyste na kurz nebyli sami, je vám k dispozici facebooková skupina stejně naladěných lidí.

Pomůže online kurz i mně mít více radosti?

Jsem přesvědčena, že pokud budete pravidelně aplikovat kroky, které jsem v e-kurzu uvedla, budete se cítit šťastnější a spokojenější. Uvědomíte si, jak mít více radosti.

Navíc 21 dny nic nekončí. Zůstane vám přístup ve facebookové skupině a můžete dále sdílet své pocity,  zkušenosti a vzájemně se motivovat a podporovat v získaných znalostech a technikách.

Co o e-kurzu říkají účastníci?

V životě častokrát hledáme něco, co by nám pomohlo, abychom se cítili lépe. Někdy je to tak jednoduché, jen my to v tu chvíli nevidíme. Díky e-mailovému kurzu "Každý den krásnější" objevíte jednoduché a účinné tipy a cvičení, jak se naladit a mít hezké dny. Jak si jednoduchým způsobem pomoct sám/a sobě a cítit se lépe.

Určitě doporučuji využít uzavřenou facebookovou skupinu a podporovat se s účastníky navzájem. Beru to jako obrovský bonus a benefit. Přeji krásné dny s e-mailovým kurzem "Každý den krásnější"
Gabriela Adlováhttps://gabrielaadlova.cz
Velmi mi pomáhá dávat si záměr. Dávám si jej hned ráno na každý den, ale také se mi osvědčilo dávat si jej v pondělí na celý týden :). Určitě je příjemné uvědomovat si radosti a zázraky, co mě za den potkají. Při večerním vzpomínání se mi po nich lépe usíná. Líbí se mi také uvědomování si různých příjemných chutí během dne. Jídlo coby zdroj příjemného jsem si zatím neuvědomovala:) . Další si budu muset více zautomatizovat. Díky za kurz
Ludmila Dufková
E-kurz Janči mi opět ukázal, jak velice důležité a podstatné jsou naše myšlenky a tedy nastavení naší mysli. Díky za krásné příklady a jednoduché návody s popisem, jak na svou mysl. K tomuto jsem si uvědomila, že tvořiteli našeho života jsme jen my sami. EBooky a především terapeutickou práci Janči znám už několik let. Využila jsem její péče a konzultace a plně mohu doporučit její služby. Janča je velmi citlivá terapeutka, umí se výborně naladit na klienta a tím přesně zacílit na potřebu jejího klienta.

Jsou důležité a podstatné věci jako je zdraví, rodina, přátelé, práce, která baví a naplňuje apod. To vše by však nebylo nic, pokud bychom se sami v sobě necítili dobře a spokojeni. V e-kurzu Každý den krásnější se podařilo Janče sestavit "návod" pro začátečníky, jak začít a nastartovat změnu svého myšlení o sobě.

Přeji hodně štěstí všem.
Adéla Karlovskáwww.adelakarlovska.cz
Děkuji, za vše. Bylo a je to přínos.
Veronika Novotná
V životě často hledáme něco, co by nám ulevilo od bolesti, stresu a smutku. Často jsme ochotni vynaložit velké peníze za léky a terapie s nadějí, že nám pomůžou. Málokdo z nás hledá své léčivé zdroje uvnitř sebe. Janin kurz vám ukáže, jak jednoduché věci, které máme kdykoli k dispozici, mohou zásadně ovlivnit vaše naladění a pak i vaše zdraví. Milý a něžný kurz jako Jana sama.
Jana Ohankováautorka e-booku a kurzu Objevte Tajemství léčivých zdrojů. www.mojezdrojovna.cz

Žijte život, který vás baví a naplňuje už teď. 

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.