Chcete změnit a vědomě tvořit svůj život?

 • Jste zoufalí a propadáte depresi?
 • Trápí Vás stále stejné nepříjemné myšlenky?
 • Zažíváte těžkou životní situaci?
 • Nemůžete najít toho pravého partnera?

Ukážu Vám, jak to můžete změnit i Vy!

Vyrovnejte se s tím, co se Vám nepříjemného stalo. Mějte zase radost ze života. Ukážu Vám praktické kroky, jak to můžete udělat i Vy.

Dříve jsem si myslela, že svůj život nemůžu vůbec ovlivnit, že je vše dané nebo mám prostě smůlu.

Když se se mnou bývalý přítel rozešel, myslela jsem si, že zůstanu už navždy sama a že si s nikým už nikdy nebudu rozumět.

Byla jsem nešťastná a měla jsem pocit, že mi už nikdo nepomůže.

Dneska rozumím souvislostem. Vím, proč se mi určité situace dějí a proč se lidé chovají nepříjemně. Když mi něco vadí, dokážu to přijmout a netrápit se. Tvořím si to, co chci žít. 

Ale dříve to bylo jinak

Připadala jsem si jako oběť a obviňovala jsem druhé, že můžou za to, jak se cítím. Naštěstí jsem prošla mnoha kurzy, prostudovala hodně knih a naučila se osvědčené metody, díky kterým si umím poradit a vím, že fungují. Ukážu vám do detailu postupy, díky kterým se vyrovnáte s tím, co Vás trápí začnete se cítit zase dobře. 

Dokáži se vcítit do člověka, který hledá cestu. Naučím Vás prakticky, jak se vyrovnáte s tím, co Vás trápí a mohli jste si zase užívat každý den. 

Co e-bookem získáte?

 • Naučíte se, jak se vyrovnáte s tím, co Vám vadí
  I situace, které vám hodně vadí nebo ubližují přijmete a vyrovnáte se s nimi. Nenecháte se jimi dále ovlivňovat.
 • Zjistíte, jak získáte vše, co si přejete
  Budete vědět, kde jste udělali chybu, když Vám nevyšlo, co jste si přáli. Naučíte se měnit vaše vnitřní přesvědčení, abyste žili to, co chcete.
 • Poznáte, jaké to je, cítit se šťastni i bez důvodu
  Nemusíte mít seznam splněných přání, abyste se cítili šťastní. Naučíte se jednoduché a rychlé techniky, které vám zlepší náladu.
 • Konkrétní návod
  Jednotlivé kroky můžete hned aplikovat do svého života. Není to jen teorie, ale konkrétní návod, díky kterému můžete dělat věci jinak než dosud.

I Vy můžete být spokojenější a radovat se ze života.

Představte si, že máte moc ovlivňovat svůj život.

Už se netrápíte tím, co se Vám stalo. Těšíte se a radujete se z každého dne. Vnímáte zázraky a plníte si své sny.

Jak změníte život po přečtení ebooku:

 • Zpracujete vše, co vám vadí.
 • Porozumíte sami sobě i chování ostatních.
 • Zpracujete své strachy.
 • Pochopíte sílu podvědomí a našich myšlenek.

Můžete změnit svůj život

Nakoukněte do obsahu

Kliknutím zvětšíte.

Navíc dostanete tyto bonusy

BONUS 1: Pracovní sešit

Pracovní sešit, s kterým objevíte Vaše limity.

Tento e-book v hodnotě 290 Kč získáváte ZDARMA.

 

BONUS 2: Metoda Svoboda mysli

Díky unikátní metodě, která umí měnit vaše podvědomé vzorce, se vyrovnáte s nepříjemnými událostmi, změníte svá omezující přesvědčení a zbavíte se strachu. Získáte také Elixír pro láskyplné vztahyElixír pro zdraví.  

Metodu Svoboda mysli v hodnotě 690 Kč získáváte ZDARMA.

 

BONUS 3: Tahák

Jedinečný tahák, jak pracovat s metodou SVOBODA MYSLI.

Tahák v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA.

 

BONUS 4: E-mailová konzultace

Napište mi, co trápí Vás konkrétně. Ráda vás navedu, jak postupovat ve vašem případě a jak si můžete vy konkrétně metodou Svoboda mysli pomoci.

 

BONUS 5: Doživotní aktualizace

Pokud do e-booku v budoucnu něco doplním nebo ho budu aktualizovat, pošlu Vám novou verzi. I když se cena e-booku zvýší, Vy budete mít její nejnovější verzi zdarma.

 

A kolik e-book stojí?

 • 70 stran e-booku Limity jsou jen v naší hlavě
 • 20 kapitol, díky kterým zlepšíte Váš život
 • + dalších 60 stran BONUS metoda Svoboda mysli - popis metody - elixír pro láskyplné vztahy a zdraví
 • + 4 BONUSY (pracovní sešit, tahák, e-mailová podpora, doživotní aktualizace)

690 Kč

Za tyto peníze můžete:

 • jít s rodinou do kina
 • dopřát si masáž
 • investovat do sebe a naučit se mít více radosti v životě díky informacím, které nikde jinde nenajdete.

Absolvovala jsem mnoho kurzů, terapií, přečetla desítky knih a za všechno jsem zaplatila minimálně 100x více. Zjišťovala jsem, co mi pomůže a co ne. Vše jsem zkoušela sama na sobě. Za tento ucelený návod bych před 10 lety byla opravdu vděčná.

Tento e-book Vám zkrátí cestu od hledání a nejistoty. Mít k dispozici a používat to, co funguje. 

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz. Pokud se rozhodnete, že informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou e-booku i bonusů si stojím.

Možná si teď říkáte...

 • Najdu tyto informace také jinde?

To opravdu nevím, protože jsem ebook tvořila podle svých zkušeností a praxe s klienty. V tomto e-booku je najdete všechny dohromady na jednom místě včetně mých osobních příkladů z praxe. E-book jsem psala tak, aby obsahoval všechny důležité informace, díky kterým můžete být šťastnější. Čas, který ušetříte, věnujte sami sobě a pusťte se do změny měnit Váš život.

 • Není to moc drahé za e-book?

Chci, aby tyto informace byly dostupné pro každého, a proto je s láskou předávám za zlomek jejich opravdové hodnoty. Můžete ušetřit spoustu času, peněz a energie, které jsem věnovala studováním a zkoušením toho, co a jak funguje. Naučíte se to nejdůležitější, co jsem se učila 10 let.

 • Nemám žádné zkušenosti s osobním rozvojem ani žádnými metodami, budu tomu rozumět?

Ano, budete. Vše jsem psala jednoduše, aby vše bylo pochopitelné a mohli jste jednotlivé kroky začít aplikovat do svého života.

Co o e-booku říkají čtenáři

Říká se, že aby vám kniha dokázala změnit život, musíte jít štěstíčku trochu naproti a vyčtené poznatky aplikovat v praxi. A já si troufám tvrdit, že to tak nemusí být vždycky. Janin e-book v sobě ukrývá tolik aha momentů, že ta změna, to přecvaknutí v hlavě, přijde už během samotného čtení. Název e-booku nelže ani nenadsazuje a mluví naprosto za vše.

Úplná pecka je potom bonusový e-book Metoda Svoboda mysli, kde Jana prozrazuje své kompletní know how, popisuje ho krůček po krůčku, tak, jak ho používá při terapeutických sezeních. Doporučuju k přečtení každému, kdo je připraven přestat si hrát na oběť a začít vědomě tvořit svůj svět, bez ohledu na to, kolik klacků mu doteď život házel pod nohy.
Martina Hudečkováwww.sperkarka-textu.cz
Tento e-book má potenciál změnit vám život. Když poctivě projdete jeho kroky, získáte úžasnou techniku, díky které můžete pomáhat sami sobě a tím i měnit svět okolo. Jsem moc ráda, že se mi dostal do rukou. Rozhodně ho doporučuji všem, kteří jsou rozhodnuti na sobě pracovat a převzít zodpovědnost za svůj život.
Zuzana Šmidrkalová Mateřství srdcem www.zuzanasmidrkalova.cz
Milá Jano, zakoupila jsem ale nedávno e-book "Limity jsou jen v naší hlavě", a tím jsem byla doslova oslněná.:-D Zažila jsem spoustu aha momentů, hlavně v kapitolách o přesvědčení, nebrat si věci osobně a o našich myšlenkách. To mi hodně pomohlo při mém životě ve vědomé přítomnosti, se kterým jsem nedávno začala. Přeji krásný den a na shledanou na facebooku. Zdraví srdečně
Marie Vladyková
Jankin e-book Limity jsou jen v naší hlavě je naozaj komplexné dielo. Pripravila jeho čitateľovi veľa spôsobov ako sa sebou pracovať a začať žiť šťastnejšie. Prináša veľa metód a objasňuje ako funguje myseľ, zámer, ako odpúšťať, ale aj sa zbaviť strachu. Dozviete sa v ňom o všetkom, čo vašu dušu ovplyvňuje.

Ak teda túžite začať skutočne žiť a osobně sa rozvíjať, určite si ho prečítajte.
Monika Sobekováwww.monikasobekova.sk
E-book mi pomohl pochopit a uvědomit si to, co jsem zažívala, řešila, znala sama, ale nedokázala jsem se s tím vypořádat. Nebyl nikdo v ten daný moment, koho bych se mohla na to konkrétní zeptat, s kým bych to probrala a vyřešila si to.

To, co se děje mně, tak se neděje jen mně. Pomohla mi porozumět mně samotné, ale i ostatním lidem, se kterými přicházím do kontaktu, když třeba jednají pro mě nepochopitelným způsobem, neadekvátně té situaci. Vždy jsem věděla, že to nemusí souviset se mnou ten projev, ale nyní více chápu ty souvislosti a vzorce chování.

Spoustu lidí zažívá totéž a e-book mi pomohl vyřešit mé prožitky a pomůže i jiným lidem, kteří prožívají podobné situace. Mám více odstup a zůstávám více nad věcí. Vnitřně mě to uklidnilo a vysvětlilo, co se děje kolem mě. Líbí se mi, jak jsou jednotlivé kapitoly za sebou uspořádány. Dává to smysl a pozvolna otvírá souvislosti.
Jana

 

NENÍ na co čekat. TEĎ je ten správný čas!
Cesta ke spokojenému životu je už připravená. Stačí po ní jen vykročit...

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.