Chcete změnit a vědomě tvořit svůj život?

 • Točíte se v kruhu?
 • Trápí Vás stále stejné nepříjemné myšlenky?
 • Chcete něco ve svém životě změnit?
 • Nemůžete najít toho pravého partnera?

Ukážu Vám, jak to můžete změnit i Vy!

Mějte zase radost ze života. Ukážu Vám praktické kroky, jak to můžete udělat i Vy.

Dříve jsem si myslela, že svůj život nemůžu vůbec ovlivnit, že je vše dané nebo mám prostě smůlu.

Když se se mnou bývalý přítel rozešel, myslela jsem si, že zůstanu už navždy sama a že si s nikým už nikdy nebudu rozumět.

Byla jsem nešťastná a měla jsem pocit, že mi už nikdo nepomůže.

Dneska rozumím souvislostem. Vím, proč se mi určité situace dějí a proč se lidé chovají nepříjemně. Když mi něco vadí, dokážu to přijmout a netrápit se. Tvořím si to, co chci žít. 

Ale dříve to bylo jinak

Připadala jsem si jako oběť a obviňovala jsem druhé, že můžou za to, jak se cítím. Naštěstí jsem prošla mnoha kurzy, prostudovala hodně knih a naučila se osvědčené metody, díky kterým si umím poradit a vím, že fungují. Dozvíte se nejdůležitější informace, díky kterým se vyrovnáte s tím, co Vás trápí, a začnete se cítit zase dobře. 

Dokáži se vcítit do člověka, který hledá cestu. Naučím Vás prakticky, jak se vyrovnáte s tím, co Vás trápí a mohli jste si zase užívat každý den. 

Co knihou získáte?

 • Zjistíte, jak získáte vše, co si přejete
  Budete vědět, kde jste udělali chybu, když Vám nevyšlo, co jste si přáli. Naučíte se měnit vaše vnitřní přesvědčení, abyste žili to, co chcete.
 • Poznáte, jaké to je, cítit se šťastni i bez důvodu
  Nemusíte mít seznam splněných přání, abyste se cítili šťastní. Naučíte se jednoduché a rychlé techniky, které vám zlepší náladu.
 • Posunete se vpřed
  Začnete realizovat změny, nad kterými už dlouho přemýšlíte. Díky konkrétním krokům můžete dělat věci jinak než dosud.

I Vy můžete být spokojenější a radovat se ze života.

Představte si, že máte moc ovlivňovat svůj život.

Už se netrápíte tím, co se Vám stalo. Těšíte se a radujete se z každého dne. Vnímáte zázraky a plníte si své sny.

Jak změníte život po přečtení knihy:

 • Porozumíte sami sobě i chování ostatních.
 • Pochopíte sílu podvědomí a našich myšlenek.
 • Poznáte souvislosti, díky kterým si budete více užívat života.

Můžete změnit svůj život

Nakoukněte do obsahu

Kliknutím zvětšíte.

Tato útlá knížka skrývá obrovské množství mouder. Četla jsem ji s velkou chutí, často se zastavovala, přemýšlela. Velmi se mi líbil styl psaní - žádné omáčky, ale rovnou k podstatě věci. Z toho důvodu mě oslovovala většinová část knihy.

Se čtením jsem nespěchala, dopřávala jsem si dostatek času na vlastní zpracování a popřemýšlení si. Skvělé je krátké shrnutí na konci každé kapitoly, které vás obrátí směrem k sobě, do vašeho života, do praxe. Knížku jednoznačně doporučuji. Bonusem navíc je nádherný pevný a kvalitní papír a pevné desky, je to vymazlená knížka po všech směrech. :)
Verča Mašínovábajecnyweb.cz

Navíc dostanete tyto bonusy

BONUS 1: Záložka do knihy

Vždycky budete vědět, kde pokračovat v dalším čtení. 

 

BONUS 2: Dárek 100 Kč

Vyberte si online kurz a uplatněte dárek 100 Kč.

 

A kolik kniha stojí?

20 kapitol, díky kterým zlepšíte Váš život

Kniha je v kvalitní pevné vazbě, aby Vám dlouho vydržela a dobře sloužila. 

350 Kč

Balíček 2+1 ZDARMA za 700 Kč.

Knihu posílám DOPORUČENĚ.

Absolvovala jsem mnoho kurzů, terapií, přečetla desítky knih a za všechno jsem zaplatila minimálně 100x více. Zjišťovala jsem, co mi pomůže a co ne. Vše jsem zkoušela sama na sobě. Za tento ucelený návod bych před 10 lety byla opravdu vděčná.

Tato kniha Vám zkrátí cestu od hledání a nejistoty. Mít k dispozici a používat to, co funguje. 

Možná si teď říkáte...

 • Najdu tyto informace také jinde?

To opravdu nevím, protože jsem knihu tvořila podle svých zkušeností a praxe s klienty. V této knize je najdete všechny dohromady na jednom místě včetně mých osobních příkladů z praxe. Knihu jsem psala tak, aby obsahovala všechny důležité informace, díky kterým můžete být šťastnější. Naučíte se to nejdůležitější, co jsem se učila 10 let. Čas, který ušetříte, věnujte sami sobě a pusťte se do změny měnit Váš život.

 • Nemám žádné zkušenosti s osobním rozvojem ani žádnými metodami, budu tomu rozumět?

Ano, budete. Vše jsem psala jednoduše, aby vše bylo pochopitelné a mohli jste jednotlivé kroky začít aplikovat do svého života.

Co o knize říkají čtenáři

Říká se, že aby vám kniha dokázala změnit život, musíte jít štěstíčku trochu naproti a vyčtené poznatky aplikovat v praxi. A já si troufám tvrdit, že to tak nemusí být vždycky. Janiny kniha v sobě ukrývá tolik aha momentů, že ta změna, to přecvaknutí v hlavě, přijde už během samotného čtení. Název knihy nelže ani nenadsazuje a mluví naprosto za vše.
Martina Hudečkováwww.sperkarka-textu.cz
Dobrý den, dnes jsem od Vás obdržela knížku a hned se vrhla ke čtení. Musím říci, že je úchvatná. Líbí se mi její jednoduchost a stručnost, žádné dlouhé rozmazávání. Napsaná prostě, jasně a konkrétně. Děkuji, je úžasná. Nádherně se čte a opravdu člověka probudí se nad sebou a svým dosavadním životem zamyslet. Je super, povedla se.
Monika Šimková
Dobrý den paní Svobodová, velmi děkuji za Vaši knihu. Absolvovala jsem hodně let psychoterapií (je mi 58 let a od 30ti jsem měla panické ataky), zajímala se o různé duševně duchovní věci včetně celostní medicíny a podobně. Stále jsem ale cítila, že nevím, jak se sebou zacházet, že nevím CO je to léčivé.

Vaše kniha mě to krásně, čistě a jasně všechno zaokrouhlila a jednoduše vysvětlila a kruh se uzavřel. Nečekala jsem to, měla to být pouze jedna z dalších knih, kterých mám plnou knihovnu. VELMI BYCH VÁM ZA TO CHTĚLA PODĚKOVAT A POPŘÁT MNOHO ŠTĚSTÍ A KREATIVITY VE VAŠEM POČÍNÁNÍ. Ze srdce Vám děkuji.

S vděčností Vaše
Hanka Boříková
Tato kniha má potenciál změnit vám život. Když poctivě projdete všechny kroky, získáte úžasnou techniku, díky které můžete pomáhat sami sobě a tím i měnit svět okolo. Jsem moc ráda, že se mi dostala do rukou. Rozhodně ho doporučuji všem, kteří jsou rozhodnuti na sobě pracovat a převzít zodpovědnost za svůj život.
Zuzana Šmidrkalová Mateřství srdcem www.zuzanasmidrkalova.cz
Kniha Limity jsou jen v naší hlavě je velice inspirativní i milé čtení. Je plná příkladů z Janiny praxe, které potvrzují její bohaté zkušenosti. Velice jsem ocenila shrnutí každé kapitoly. Díky tomu se můžu kdykoliv vracet k informacím, které zrovna potřebuji. Knihu vřele doporučuji, pohladí vás po duši a ukáže vám, jak překonávat překážky na vaší cestě.
Kateřina Sladovníkováhttps://katerinasladovnikova.cz/
Limity jsou jen v naší hlavě je naozaj komplexné dielo. Janka pripravila jeho čitateľovi veľa spôsobov ako sa sebou pracovať a začať žiť šťastnejšie. Prináša veľa metód a objasňuje ako funguje myseľ, zámer, ako odpúšťať, ale aj sa zbaviť strachu. Dozviete sa v ňom o všetkom, čo vašu dušu ovplyvňuje.

Ak teda túžite začať skutočne žiť a osobně sa rozvíjať, určite si ho prečítajte.
Monika Sobekováwww.monikasobekova.sk
Kniha mi pomohla pochopit a uvědomit si to, co jsem zažívala, řešila, znala sama, ale nedokázala jsem se s tím vypořádat. Nebyl nikdo v ten daný moment, koho bych se mohla na to konkrétní zeptat, s kým bych to probrala a vyřešila si to.

To, co se děje mně, tak se neděje jen mně. Pomohla mi porozumět mně samotné, ale i ostatním lidem, se kterými přicházím do kontaktu, když třeba jednají pro mě nepochopitelným způsobem, neadekvátně té situaci. Vždy jsem věděla, že to nemusí souviset se mnou ten projev, ale nyní více chápu ty souvislosti a vzorce chování.

Spoustu lidí zažívá totéž a kniha mi pomohla vyřešit mé prožitky a pomůže i jiným lidem, kteří prožívají podobné situace. Mám více odstup a zůstávám více nad věcí. Vnitřně mě to uklidnilo a vysvětlilo, co se děje kolem mě. Líbí se mi, jak jsou jednotlivé kapitoly za sebou uspořádány. Dává to smysl a pozvolna otvírá souvislosti.
Jana

NENÍ na co čekat. TEĎ je ten správný čas!
Cesta ke spokojenému životu je už připravená. Stačí po ní jen vykročit...

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.