Chcete změnit svůj život,
začít ho vědomě tvořit
a využívat sílu své mysli?

 • Myslíte si, že je vše dané a vy to nemůžete ovlivnit?
 • Jste nešťastní
  a nespokojení?
 • Točíte se v kruhu?
 • Nevíte, proč se to děje právě vám?
 • Máte pocit, že vám už nic nepomůže?
 • Nemůžete najít toho pravého partnera?
 • Znáte moc podvědomí a sílu vašich myšlenek?
 • Jste často nemocní a nevíte proč?

Pak vám mohu pomoci!

Vše, co vím, jsem napsala do toho e-booku. Nejdůležitější informace, které vám pomůžou změnit váš život. Včetně praktických kroků, jak to udělat.

I já jsem si myslela, že můj život nemůžu vůbec ovlivnit, že je vše dané nebo mám prostě smůlu.

Když se se mnou bývalý přítel rozešel, myslela jsem si, že zůstanu už navždy sama a že si s nikým už nikdy nebudu rozumět.

Byla jsem nešťastná a měla jsem pocit, že mi už nikdo nepomůže.

Dneska rozumím souvislostem, proč se mi určité situace dějí a proč se ke mně lidé tak chovají. Když mě něco trápí nebo mi něco vadí, dokážu to přijmout a změnit tak, že z toho nemám nepříjemné pocity. Vytvářím si to, co chci žít.

Ale dříve to bylo jinak

Byla jsem oběť nešťastných náhod a obviňovala jsem druhé, že můžou za to, jak se cítím. Ale pak jsem studovala mnoho kurzů, knih a osvědčených metod, díky kterým si umím poradit a vím, že fungují. Ukážu vám do detailu postupy, které pomohly změnit život tisícům lidí.

Dokáži se vcítit do člověka, který hledá cestu, jak se vyrovnat s tím, co ho trápí a naučit se užívat si každý den. Moc ráda budu na této cestě vaším průvodcem.

Co e-bookem získáte?

 • Objevíte sílu své mysli a naučíte se s ní pracovat
  Získáte nového kamaráda, který vás podpoří. Budete překvapeni, kolik šťastných náhod se vám začne dít.
 • Naučíte se, jak se vyrovnat s tím, co vám vadí
  I situace, které vám hodně vadí nebo ubližují, můžete přijmout a vyrovnat se s nimi. Už vás nemusí dále ovlivňovat.
 • Zjistíte, jak získat to, co si přejete
  Budete vědět, kde jste udělali chybu, když vám nevyšlo to, co jste si přáli. Naučíte se, jak to dělat tak, aby vám to opravdu fungovalo.
 • Konkrétní návod
  Jednotlivé kroky jsou popsány tak, abyste je mohli hned aplikovat do svého života. Není to jen teorie, ale konkrétní návod, který Vám pomůže dělat věci jinak než dosud.
 • Osobní přístup
  I když Vám zkušenosti nepředávám osobně, v e-booku jsem psala vše tak, aby Vám co nejvíce pomohl. Dobře si vzpomínám, co jsem potřebovala vědět.
 • Propojení
  Jedinečné propojení zkušeností z různých kurzů, metod a mé praxe vám umožní mnoho uvědomění a AHA momentů konkrétně pro vás.
 • Otázky a odpovědi
  Najdete důležité otázky a odpovědi, například jaké myšlenky vás napadají a jakým přesvědčením věříte. Také se dozvíte, jak vás ovlivňují a jak je změnit.
 • Naučíte se, jak být šťastni i bez důvodu
  Nemusíte mít seznam splněných přání, abyste se cítili šťastní. Naučíte se jednoduché a rychlé techniky, které vám zlepší náladu.
Jankin e-book Limity jsou jen v naší hlavě je naozaj komplexné dielo. Pripravila jeho čitateľovi veľa spôsobov ako sa sebou pracovať a začať žiť šťastnejšie. Prináša veľa metód a objasňuje ako funguje myseľ, zámer, ako odpúšťať, ale aj sa zbaviť strachu. Dozviete sa v ňom o všetkom, čo vašu dušu ovplyvňuje.

Ak teda túžite začať skutočne žiť a osobně sa rozvíjať, určite si ho prečítajte.
Monika Sobekováwww.monikasobekova.sk

Můžete změnit svůj život

Představte si, jaké to je objevit svou moc ovlivňovat svůj život.

Přijmout to, co se Vám děje a netrápit se tím. Těšit se a radovat se z každého dne. Být překvapeni, jaké zázraky se Vám začnou dít. Plnit si své sny a cíle.

Umět vidět souvislosti a nebrat si věci osobně. Vystoupit z komfortní zóny a překonávat limity, které se až do teď zdály nemožné. Přestat se bát a začít důvěřovat, že v každém okamžiku se děje to nejlepší pro nás.

Vážit si toho, co všechno můžeme a co všechno máme.

E-book jsem vytvářela půl roku a dala jsem do něj to nejlepší, co vím. Jsem přesvědčená, že vám pomůže zlepšit váš život.

Najdete v něm:

 • Ucelené informace, které potřebujete - přehledné a srozumitelné.
 • Objevíte nové možnosti a nebudete vidět svou situaci jako bezvýchodnou.
 • Naučíte se umět zpracovat to, co vám vadí.
 • Budete rozumět sami sobě i chování ostatních.
 • Naučíte se pracovat se svým strachem.
 • Pochopíte sílu podvědomí a našich myšlenek.

Nakoukněte do obsahu

Klikem zvětšíte.

Tento e-book má potenciál změnit vám život. Když poctivě projdete jeho kroky, získáte úžasnou techniku, díky které můžete pomáhat sami sobě a tím i měnit svět okolo. Jsem moc ráda, že se mi dostal do rukou. Rozhodně ho doporučuji všem, kteří jsou rozhodnuti na sobě pracovat a převzít zodpovědnost za svůj život.
Zuzana Šmidrkalová Mateřství srdcem www.zuzanasmidrkalova.cz

Navíc dostanete tyto bonusy

BONUS 1: Pracovní sešit

Pracovní sešit, který Vám pomůže najít vaše limity.

Pracovní sešit v hodnotě 290 Kč získáváte ZDARMA.

 

BONUS 2: Metoda Svoboda mysli

Jedinečná metoda SVOBODA MYSLI, díky které se naučíte vyrovnat se s nepříjemnými událostmi ve vašem životě, měnit svá přesvědčení, pracovat se strachem a nastavit si život podle svých představ.

Metodu Svoboda mysli v hodnotě 690 Kč získáváte ZDARMA.

 

BONUS 3: Tahák

Jedinečný tahák, jak pracovat s metodou SVOBODA MYSLI.

Tahák v hodnotě 190 Kč získáváte ZDARMA.

 

BONUS 4: E-mailová konzultace

Můžete mi napsat, pokud jste něčemu nerozuměli nebo Vás napadly nějaké otázky. Ráda Vám vše vysvětlím a navedu, jak si můžete Vy konkrétně metodou Svoboda mysli pomoci.

 

BONUS 5: Doživotní aktualizace

Pokud budu doplňovat informace nebo udělám jiné úpravy, pošlu Vám novou verzi. I když se cena e-booku zvýší, Vy budete mít její nejnovější verzi zdarma.

 

A kolik e-book stojí?

 • 70 stran e-booku Limity jsou jen v naší hlavě
 • 20 kapitol, které Vám pomůžou zlepšit Váš život
 • + 5 BONUSŮ ZDARMA (Pracovní sešit, Metoda Svoboda mysli, Tahák, E-mailová podpora, Doživotní aktualizace)

690 Kč

Za tyto peníze můžete:

 • jít s rodinou do kina
 • dopřát si masáž
 • investovat do sebe a naučit se mít více radosti v životě díky informacím, které nikde jinde nenajdete.

Když to tak počítám, za těch 10 let, co jsem začala objevovat svou cestu ke spokojenému životu, jsem absolvovala mnoho kurzů a terapií. Přečetla jsem desítky knih a za všechno jsem zaplatila minimálně 100x více. Zjišťovala jsem, co mi pomůže a co ne. Vše se spojovalo jako skládačka a vše jsem zkoušela sama na sobě. Za tento ucelený návod bych před 10 lety byla opravdu vděčná.

Důvod, proč jsem psala tento e-book bylo dát možnost dalším lidem zkrátit cestu od hledání a nejistoty. Mít k dispozici a používat to, co funguje. Při jeho tvorbě jsem si pokládala tyto otázky: Co mi nejvíce pomohlo? Co jsem potřebovala vědět?

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Pokud se rozhodnete, že informace z e-booku nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou e-booku i bonusů si stojím.

Možná si teď říkáte...

 • Najdu tyto informace také jinde?

Asi ano, najdete. Ale jen v tomto e-booku je najdete všechny dohromady na jednom místě včetně mých osobních příkladů z praxe. E-book jsem psala tak, aby obsahoval všechny důležité informace, které potřebujete vědět. Čas, který ušetříte, můžete věnovat sami sobě a začít měnit Váš život.

 • Není to moc drahé za e-book?

Jelikož se v současné době věnuji svým malým dětem, a proto nemůžu dělat kurzy, chtěla jsem najít způsob, jak lidem předat své znalosti a zkušenosti. A díky tomu vznikl tento e-book, který je náhradou za kurz. Hodnota e-booku je tedy mnohem větší.

Chci, aby tyto informace byly dostupné pro každého, a proto je s láskou předávám za zlomek ceny, než je jejich opravdová hodnota. Můžete ušetřit spoustu času, peněz a energie, které jsem věnovala studováním a zkoušením toho, co a jak funguje. Všechny mé zkušenosti a poznatky za 10 let jsem spojila do tohoto e-booku.

 • Nemám žádné zkušenosti s osobním rozvojem ani žádnými metodami, budu tomu rozumět?

Ano, budete. Vše jsem psala jednoduše, aby vše bylo pochopitelné a mohli jste jednotlivé kroky začít aplikovat do svého života.

 • Je zaručené, že se po přečtení e-booku změní můj život?

Samotným přečtením dochází k uvědomění, ale je na Vás, jestli zůstanete jen u teorie nebo podniknete i praktické kroky. Vše jsem psala tak, abyste jen u teorie nezůstali. Důležité je rozhodnout se a to musíte Vy. Pokud budete potřebovat, můžete využít mé podané ruky a mailové podpory. Ráda Vám pomohu.

Co o e-booku říkají čtenáři

E-book mi pomohl pochopit a uvědomit si to, co jsem zažívala, řešila, znala sama, ale nedokázala jsem se s tím vypořádat. Nebyl nikdo v ten daný moment, koho bych se mohla na to konkrétní zeptat, s kým bych to probrala a vyřešila si to.

To, co se děje mně, tak se neděje jen mně. Pomohla mi porozumět mně samotné, ale i ostatním lidem, se kterými přicházím do kontaktu, když třeba jednají pro mě nepochopitelným způsobem, neadekvátně té situaci. Vždy jsem věděla, že to nemusí souviset se mnou ten projev, ale nyní více chápu ty souvislosti a vzorce chování.

Spoustu lidí zažívá totéž a e-book mi pomohl vyřešit mé prožitky a pomůže i jiným lidem, kteří prožívají podobné situace. Mám více odstup a zůstávám více nad věcí. Vnitřně mě to uklidnilo a vysvětlilo, co se děje kolem mě. Líbí se mi, jak jsou jednotlivé kapitoly za sebou uspořádány. Dává to smysl a pozvolna otvírá souvislosti.
Jana
Tento e-book má potenciál změnit vám život. Když poctivě projdete jeho kroky, získáte úžasnou techniku, díky které můžete pomáhat sami sobě a tím i měnit svět okolo. Jsem moc ráda, že se mi dostal do rukou. Rozhodně ho doporučuji všem, kteří jsou rozhodnuti na sobě pracovat a převzít zodpovědnost za svůj život.
Zuzana Šmidrkalová Mateřství srdcem www.zuzanasmidrkalova.cz

NENÍ na co čekat. TEĎ je ten správný čas!
Cesta ke spokojenému životu je už připravená. Stačí po ní jen vykročit...

Klikněte na tlačítko
\"KOUPIT E-BOOK I S BONUSY\"
a vyplňte objednávkový formulář. E-book vám přijde e-mailem v pdf po připsání platby na mém účtu.

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.