MEDITACE HOJNOSTI
Staňte se magnetem na peníze

  • Máte pocit, že se Vám peníze vyhýbají?
  • Připadá Vám, že máte peněz pořád málo?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Mějte více peněz 
a hojnosti v životě.

Představte si, jaké to je mít peněz dost. Mít jich dostatek nejen na všechny složenky, ale i na splnění všech Vašich snů. Přitahujete peníze jako magnet.  

Přestaňte o tom jen snít, změňte to!

Jaké zazraky se děly například moji klientce, která po opakovaném pouštění meditace 1x denně ani ne po týdnu, ale po 4 dnech?

Už dva lidi jí dali peníze sami od sebe na to, co potřebovala. Aniž by jim něco říkala. Úžasné!

Nebo tento příběh s drobnými hojnostmi

Již přes 10 let objevuji tajemství naší mysli a našeho prožívání reality. Znám souvislosti, jak naše podvědomí ovlivňuje to, co žijeme. Jak s ním pracovat, abychom měli to, co si přejeme. Vše mám vyzkoušené sama na sobě a na práci s klienty.

Vím, jak jednoduchým způsobem dosáhnout více peněz a hojnosti v životě.

Mám peníze na vše, co potřebuji. Snadněji vstupují do mého života. Otevírám se novým možnostem, které mi přinášejí další peníze. Necítím se špatně proto, že mám peníze.

Ale dříve to bylo jinak

Měla jsem pocit, že ať udělám cokoliv, budu mít peněz vždycky málo. Připadalo mi, že je nemůžu mít, že u mě nevydrží. Měla jsem pocit, že je odpuzuji. Pak jsem ale změnila svá přesvědčení a díky tomu denně nemusím otázku peněz řešit. 

Změňte je také!

Začněte díky této 21 minutové meditaci peníze do svého života úplně jednoduše přitahovat! Staňte se na ně magnetem!

Co si uvědomíte díky meditaci?

  • Zjistíte, co si o penězích myslíte.
  • Uvědomíte si, co Vám brání mít více peněz.
  • Změníte své podvědomé programy o penězích tak, abyste je začali přitahovat.
Meditaci jsem poslouchala ráno. Chtěla jsem si koupit skvělou zmrzlinu, ale říkala jsem si, že budu šetřit. Tak jsem šla do restaurace a při placení nechala větší dýško. Na oplátku mi dali slevu na zmrzlinu. Tak jsem si koupila zmrzlinu, která mě vyšla o třetinu levněji.

Pak jsem jela do hotelu a byla trošku nervózní z toho, že jsem omylem dostala nejlepší hotel, na který jsem se nedomluvila, a mám platit cca jednou tolik. Zase jsem si pustila meditaci. Tentokrát to byla 3. ten den. Říkala jsem si, nějak to půjde, určitě vesmír to nějak zařídí. A přišla jsem na hotel a znovu se zeptala, kolik mě bude stát hotel. A nakonec mi nechali nejlepší pokoj s výhledem na jezero a balkonem za stejnou cenu jako ty nejlevnější.

Takže Ti děkuji Janičko, tohle je efekt jen za jeden den a 3 poslechy meditace.
Lili25 let
"Přijel kamarád, kouknul na dveře a poslal mi peníze se slovy kup si nové dveře prosím tě. A druhý den přijela teta, dala nám velikonoční pomlázku a najednou mi podává peníze." Meditaci jsem si pouštěla jednou denně asi 4 dny.
Už dva lidi jí dali peníze sami od sebe na to, co potřebovala. Aniž by jim něco říkala! Úžasné!
Uvědomila jsem si ještě takové drobné hojnosti, hojné drobnosti:) .. jako třeba, co se mi přihodilo v Bille, když jsem se tam dívala po broskvičkovém kompotu. Normálně teď stojí okolo 60, 70 Kč a jednou jsem tam přišla a ty jedny plechovky byly úplně pryč a pod nimi bylo, že jsou ve slevě - stály okolo 30 Kč. Sedla jsem si na bobek a koukla do toho spodního regálu pořádně a úplně vzadu zbyla poslední jediná plechovka:))),. Šup, už byla naše .

Nebo třtinový hnědý cukr v Penny, teď stojí asi 39 Kč. A ten jeden den, kdy jsem tam byla, tak tam byla na poličce cena asi 19 Kč a nad cedulkou samozřejmě už prázdné místo. Rozhlédla jsem se okolo sebe a našla jsem za sebou úplně náhodně stojan a tam byly nějaké další potraviny, které se jim do regálu nevešly. A mezi nimi tam byla ještě hromada toho stejného cukru za 19 Kč .

A minulý týden něco podobného se substrátem na kytičky - všude teď 20 l stojí 120 Kč a teď v Penny najednou za 30 Kč:). Drobné hojnosti, hojné drobnosti .
M.

Jaká je cena?

Speciální cena této meditace je:

290 Kč

Díky této meditaci změníte svůj postoj k financím. Budete si užívat  více hojnosti a peněz, které začnou do vašeho života vstupovat s lehkostí.

Záleží mi na tom, abyste byli spokojení, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Pokud se rozhodnete, že se Vám meditace nelíbí, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou meditace i bonusů si stojím.

Navíc dostanete tyto bonusy

Chtěla jsem, aby byla meditace HOJNOSTI opravdu přínosná a aby byla co nejvíce komplexní. Proto jsem pro Vás připravila ještě následující BONUSY:

BONUS 1: Změna vnitřních přesvědčení

Jedinečný bonus, který Vám pomůže změnit Vaše vnitřní nastavení o penězích v hodnotě 190 Kč získáváte zdarma.

 

BONUS 2: E-mailová konzultace

Můžete mi napsat, pokud jste něčemu nerozuměli nebo Vás napadly nějaké otázky. Ráda Vám vše zodpovím a vysvětlím.

 

Možná Vás teď napadá...

Jak je meditace dlouhá?

Meditace trvá 21:45 minut.

Pomůže meditace i mně mít více peněz?

Úspěch nepřichází přes noc. Ale pokud budete pravidelně meditaci poslouchat, měli byste ve svém životě zaznamenat více hojnosti.

Hojnost není jen o penězích, ale třeba také o nápadech, díky kterým budete mít i peníze. Navíc se budete cítit lépe, protože se Vaše chování k penězům změní a budete k nim mít jiný vztah.

Co o meditaci říkají posluchači

Jana má uklidňující hlas a krásně se poslouchá. Při poslechu jsem si vybavila podvědomá přesvědčení, která stále ještě mám o penězích a co mi ještě brání jich mít dostatek. A meditační cvičení, SUPER, úplně jsem se viděla, jak si hojnost užívám.

Při meditaci se mi objevovaly obrazy hojnosti, bylo to nádherné. Věřím, že mi tato meditace pomůže stát se magnetem na peníze, už teď cítím nastavení na hojnost ... skvělé. Těším se na změny, které jistě přijdou při pravidelném poslouchání nahrávky.
Ing. Renata Skalníkováwww.renataskalnikova.cz
Meditace je moc hezky vedená, hlas Jany příjemně pohladí po duši a hudební podklad krásně dokresluje atmosféru. S touto řízenou meditací se hezky daří bořit zažité mýty, že "peníze jsou špinavé a kazí charakter", a mění je na uvědomění, že peníze nejsou špatné a že je správné chtít přitahovat hojnost do svého života. Tuto meditaci jsem si rozhodně nepustila naposledy.
Juliettelektorka flirt dance, www.juliettedance.cz
„Na Janinu Meditaci HOJNOSTI jsem se vyloženě těšila. Však taky kdo by nechtěl do svého života přitáhnout peníze a hojnost? Už při prvním poslechu jsem byla překvapená, kolik ke mně přichází odpovědí a jak moc negativně peníze a hojnost vnímám. V podstatě jsem si připustila, že se úspěchu a hojnosti bojím. Uvědomila jsem si, že pokud chci hojnost, musím jí sama sobě dovolit.

Meditací provází Janin velice příjemný hlas a pohodový hudební podkres. Otázky v meditaci jsou dobře kladeny a velice mě překvapilo, jak snadno, přirozeně a rychle ke mně přicházely odpovědi na ně. Meditaci doporučuji vlastně všem, protože neznám nikoho, kdo by do svého života nechtěl přitáhnout více hojnosti.“
Stanislava Krajíčková – průvodkyně žen vědomými vztahywww.stanislavakrajickova.cz

Využijte skvělou cenu 290 Kč.

Klikněte na tlačítko "KOUPIT MEDITACI I S BONUSY" a vyplňte objednávkový formulář. Meditace vám přijde e-mailem v MP3 po připsání platby na mém účtu.

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.