Moje poprvé

V sobotu jsem byla poprvé na konstelacích, které dělala moje kamarádka Jarka Váchalová. Bylo to moje poprvé, kdy jsem měla na konstelacích hrát nebo si stavět svou vlastní. Těšila jsem se a také jsem se trochu bála, jak to bude probíhat. Věděla jsem, že tam mám být a měla jsem pocit, že to bude mazec:-). A to také byl. Překonala jsem své strachy a dozvěděla jsem se spoustu informací, o které se chci s vámi podělit v tomto článku.

Na začátku jsme si udělali seznamovací kolečko. Vytáhli jsme si každý kartu, abychom věděli, co máme aktuálně ve svém životě řešit a čeho se to týká. Jarka nám každou kartu detailně popsala a vysvětlila, co znamená. Karty mám ráda a věřím jim. Osobně jsem se už mnohokrát přesvědčila, že se díky nim dozvíme spoustu věcí, které si sami neuvědomujeme nebo nechceme připustit.

A pak už se přihlásil první dobrovolník, který chtěl postavit svou konstelaci. Mile mně překvapilo, že přišli i tři muži. Dva z nich rodinné konstelace znají a pravidelně je navštěvují, protože je nejen baví, ale i pomáhají. Kdo chce postavit konstelaci si určí, kdo v jeho konstelaci bude hrát jakou osobu.

Lidé, kteří hrají, si navnímají, jak se cítí a podle toho jednají.

Můžou třeba chtít k někomu jít nebo něco říct. Na vše se Vás ptá ten, co konstelace vede.

„Jak Ti je, co bys chtěla a co cítíš?“

A Ty odpovídáš. V podstatě nic nevymýšlíš, jen se necháváš vést. Může Ti tam být nepříjemné to, že cítíš emoce. Zdánlivě jsou někoho jiného, ale jsou i Tvoje, protože všichni hrají tak trochu sebe. Více se to už popsat nedá, chce to opravdu zažít.

Konstelace byly celkem tři, třetí poslední jsem měla já. Témata byla různá. Většinou vztahy a peníze. Překvapilo mě, jak se poznají různé souvislosti, které souvisí s tím, co řešíme. Musím přiznat, že bych je v tom někdy neviděla, na rozdíl od Jarky, která je krásně vede.

Například jeden pán řešil práci, peníze a proč se mu ruší kšefty. Vyšlo najevo, že není ve spojení se svou duší, tedy sám se sebou. Prací utíkal sám od sebe a práce se mu stejně vzdalovala. Když se zastavil a viděl svoji duši, práce se otočila a šla za ním. Co měl vidět, uviděl. A za dva dny mu zmizelo ječný zrno.

Díky mé konstelaci jsem pochopila, že mi chybí cítit se více žensky. A jsem ráda, že to vím a můžu na tom dále pracovat. Také tam vyšlo najevo, že v současné době pro mě není dobré, abych dělala osobní terapie. A to mi to Jarka říká už dlouho, ale já to nechtěla vidět. A teď chápu proč.

Mám dvě malé děti, které mě teď potřebují. Chci být pro ně dobrou mámou, pro manželka skvělou manželkou a pro sebe nejlepší kamarádkou. Dám si teď o hodně více prostoru, protože energii, vnitřní klid a radost teď potřebuji. Proto jsem se cítila tak unavená a nevěděla jsem z čeho. Neměla jsem pro sebe dostatek času. Proto teď budu v online světě na dálku pomáhat energetickými masážemi nebo doporučovat na osobní setkání právě rodinné konstelace, kde si můžete krásně vyřešit to, co Vás trápí.

Na konci setkání se dozvíte opět znovu i díky kartám, co jste si konstelací vyřešili. Nemusíte mít postavenou vlastní. Stačí, když budete hrát nebo budete přítomni.

 

Jsem moc ráda, že jsem se rodinných konstelací mohla účastnit. Ukázaly mi spoustu souvislostí, které bych hlavou nevymyslela. Pokud trochu váháte a přemýšlíte, jestli jsou konstelace vhodné pro vás, jste na správné cestě. Zkuste to udělat jako já a překonat váš strach. Stojí to za to. Konstelace jsou dost osobní a záleží na každém, jak moc se chce otevřít a co chce řešit.

Staly se mojí další oblíbenou a uznávanou metodou, kterou můžu doporučit. Pokud je chcete také zažit a vyřešit si díky nim to, co Vás trápí, další termín je v sobotu 9.3. od 10-17 hod. v Ateliéru pro radost, Bachova 1568, Praha 4 – Háje.

Přihlásit se můžete přes kontaktní formulář nebo mail: info@jana-svobodova.cz, abychom Vám mohli zajistit místa.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

 

Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

To chci
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • 11 KROKŮ JAK ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT aneb VŠE ZAČÍNÁ V NAŠÍ MYSLI

    Chcete se naučit ovlivňovat svůj život? Hledáte cestu, jak ven z bludného kruhu?

    Naučte se vzít svůj život do svých rukou pomocí metody Svoboda mysli, kterou získáte v e-booku.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: