Meditace Nejlepší máma

Meditace pro spokojené mámy

  • Cítíte se unavená a podrážděná?
  • Trápí Vás výčitky a pocity viny?
  • Myslíte si, že nejste dost dobrá máma?

Doplňte si ztracenou energii a buďte zase usměvavá a spokojená máma.

Představte si, jaké to je vědět, že jste nejlepší máma pro své dítě. Věříte si a víte, že děláte to nejlepší, co umíte. Cítíte se plná síly a energie. Jste trpělivá a klidná. 

Ukážu vám, jak dosáhnete toho,
aby to nebyla jen představa! 

Jmenuji se Jana Svobodová

a již přes 10 let objevuji tajemství naší mysli a našeho prožívání reality. Znám souvislosti, jak naše podvědomí ovlivňuje to, co žijeme. Jak s ním pracovat, abychom měli to, co si přejeme. Vše mám vyzkoušené sama na sobě a na svých klientech.

Vím, jak se jednoduchým způsobem zbavíte toho, co Vás trápí nejen s Vašimi dětmi. Odpustíte si a znovu pocítíte svůj vnitřní klid. 

Vracím sobě svou sílu, mám více energie a trpělivosti. I když někdy udělám něco, co se mi nelíbí, vím, že si to můžu odpustit. Stejně tak jako to odpouštějí děti mně. Vím, že jsem pro ně nejlepší maminka a oni jsou pro mě ty nejlepší děti na světě. Spolu se učíme a rosteme.

Dříve jsem cítila výčitky s každým křikem a nedorozuměním. Brala jsem to jako svoje selhání a trápila se tím. Často jsem se nechala vyvést z rovnováhy.  Pak jsem objevila možnost, jak být klidnější, trpělivější, mít více energie a jak se spojit se svým dítětem.

Provedu Vás tak, abyste vše zažily i Vy!

Ponoříte se do svého nitra a užijete si vzájemnou lásku s Vaším dítětem.

Co meditací získáte?

  • Necháte odejít starosti a to, co Vás trápí.
  • Upevníte si nádherný pocit lásky ke svým dětem i sami k sobě.
  • Zbavíte se výčitek a odpustíte si.
  • Budete klidnější, trpělivější a spokojenější.
Ahoj Jani, moc děkuji za tuto báječnou meditaci. Po jejím poslechu jsem se cítila uvolněná a spokojená. Připomněla jsem si, jak skvělá jsem máma a že nemá smysl se za své chyby soudit, protože to nepřinese nic ani mě ani mým dětem. Je důležité na to nezapomínat, proto se k tvé meditaci budu ráda vracet.
Natálie Viochnovánatalieviochnova.cz

Jaká je cena?

Cena této meditace je 

190 Kč

Zbavte se stresu, výčitek a špatných pocitů. Užijte si vzájemnou důvěru a porozumění právě teď.

Záleží mi na tom, abyste byly spokojené, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Pokud se rozhodnete, že vám meditace nevyhovuje, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou meditace i bonusů si stojím. 

Navíc dostanete tyto bonusy

Abyste cítily co nejdříve zase klid a harmonii, když se Vám stane něco nepříjemného, připravila jsem pro Vás ještě následující BONUSY:

BONUS 1: Podporu pro zpracování pocitu viny a výčitek

Získáte 1. pomoc při zpracování nejčastěji se opakujících příkladů mých klientů:

  • ➤ Pocit viny, když křičíte na své dítě.
  • ➤ Výčitky, protože Vám dítě spadlo. 

BONUS 2: Slevu 200 Kč na ebook Limity jsou jen ve Vaší hlavě

Jedinečný ebook, kde se naučíte, jak pracovat s Vaším strachem, emocemi a nepříjemnými pocity. 

 

BONUS 3: E-mailovou konzultaci

Můžete mi napsat, pokud jste něčemu nerozuměli nebo Vás napadly nějaké otázky. Ráda Vám vše zodpovím a vysvětlím.

 

Možná Vás teď napadá...

Co je to meditace?

Meditace je jeden ze způsobů vědomé relaxace, při které krásně uvolníte nejen své tělo, ale i mysl. 

Bude fungovat také pro mě?

Čím více se ponoříte sami do sebe, tím lépe funguje. Pokud máte pocit, že se nedovedete uvolnit, pusťte si meditaci opakovaně. S každým dalším poslechnutím se dokážete více soustředit sami na sebe.

Jak často ji mám poslouchat?

Doporučuji pravidelně 1x denně nebo kdykoliv, kdy chcete získat zpátky svou sílu a vnitřní klid.

Jak je meditace dlouhá?

Délka meditace je 12 minut.

Co o meditaci říkají ostatní?

Děkuji za krásnou meditaci. Měla jsem i slzy na krajíčku. Za mě moc povedená meditace. Určitě by si ji měla poslechnout každá maminka, protože ne každá si uvědomuje, že je máma a dobrá máma. Děkuji.
Martina Fialová
Meditace Nejlepší máma je krásným zastavením a uvědoměním v každodenním shonu. Přináší s sebou uvědomění a klid pro každou mámu, kterou občas přepadnou pochybnosti (a kterou ne?). Rozhodně doporučuji, pravidelně je součástí mých chvilek pro sebe. A co se mi líbí? Je dlouhá tak akorát, aby ji i podnikající máma dostala do rozvrhu, příjemná hudba i hlas. A nejlepší je proud... Čeho? To uslyšíte.
Eva Procházkováevaprochazkova.cz
Janina meditace je příjemná a konejšivá. Příjemným hlasem mě provázela, abych se jako matka cítila dobře, vlastně nejlépe. Připomněla mi, co už dávno vím – že maminka je pro své dítě ta jediná a nejlepší. Ale někdy taky potřebuje čas pro sebe, pro to, aby sama načerpala sílu, i kdyby to mělo být jen 15 minut meditace, když děti usnou. Díky, Jani!
Ivana Korunkováwww.ivanakorunkova.cz
Meditácia Nejlepší máma je krásna, silná a od srdca vytvorená mamou pre iné mamy. Krásne Ta navedie k opätovnému spojeniu sa samej so sebou a so svojim dieťaťom. Pripomenie Ti lásku samej k sebe, ale hlavne lásku a spojenie so svojim dieťaťom. Ďakujem za ňu.
Zuzana Buzinkaiova

Začněte se cítit jako nejlepší máma hned teď. 

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.