PROŽITKOVÉ SETKÁNÍ PRO ŽENY

na téma VNITŘNÍ DÍTĚ

  • Dovoluješ si dělat to, co chceš?
  • Bojíš se být sama sebou?
  • Chceš se nechat hýčkat a užívat si pocity přijetí?

Možná v hloubi duše víš, že bys chtěla nebo mohla více. Připadáš si svázaná a máš pocit, že se nemůžeš naplno projevit. Máš strach, že taková, jaká jsi, nejsi v pořádku. Pochybuješ, že děláš věci správně a chceš ujištění od ostatních, že jdeš tím správným směrem. Někdy upřednostňuješ potřeby druhých před svými vlastními.

Vím, jaké to je. Také jsem si tím prošla. Měla jsem pocit, že nemůžu. Bála jsem se říct svůj názor. Když jsem ho řekla, tak jsem čekala trest. Připadala jsem si, že jsem nevyrovnaná a že je se mnou něco špatně. Zakázala jsem sama sobě prožívat emoce, protože jsem nebyla jako malá přijatá, když jsem křičela nebo plakala. Díky tomu jsem se pořád hlídala a kontrolovala a nedokázala jsem se naplno uvolnit. Prací na sobě jsem si uvědomila, že taková jaká jsem, jsem v pořádku. Více vnímám sama sebe, svoje potřeby a pocity. Dovoluji si prožívat svoje emoce. A díky tomu prožívám více radosti a užívám si života.

Chci Ti ukázat, jak můžeš začít vnímat více sama sebe i Ty. Spojíš se se svojí vnitřní holčičkou a uvidíš, že už na to nikdy nebudeš sama. Začneš přijímat sama sebe přesně takovou, jaká jsi. Protože s Tebou není nic špatně a moc si přeji, abys to zažila. A proto jsem vytvořila bezpečný a léčivý prostor, kde ucítíš, že jsi krásná a úžasná žena. Můžeš se tu svěřit s čímkoliv potřebuješ. Nebo nemusíš říkat nic. Nic není špatně. Nikdo Tě tu nebude hodnotit ani soudit. Možná poprvé zažiješ pocit naprostého přijetí, který je nepopsatelný.

Změnou prožitku nastává i změna v reálném životě.

Na pomoc jsem si vzala svou kamarádku Zuzanu Procházkovou, která má bohaté zkušenosti z ženských kruhů. Spolu Vám vytvoříme krásné prožitkové setkání, kde budeme také příjemně relaxovat a hýčkat se.

Kdy? V neděli 16.4.2023 14 - 17 hodin.

Kde? Časoprostor, Výstavní 169/20

CENA je akční 450 Kč. V ceně je občerstvení (jídlo i pití) a milý dárek. 

Jako další úžasný bonus navíc budeš s námi ve skupině na whats upu, kde budeš cítit bezpečí našeho kruhu žen nejen v čase našeho živého setkání.

Pouze pro 6 z Vás. Rezervujte si svoje místo včas:-).

Na co se můžeš těšit:

Zjistíš, co potřebuje Tvoje vnitřní holčička.

Dovolíš si být sama sebou a krásně se uvolnit.

Vypustíš svoje potlačené emoce.

Příjemně se uvolníš a zasměješ.

Dobiješ si baterky vyživující masáží.

užiješ si bezpečný prostor, kde můžeš říct cokoliv a budeš přijata. 

Využiješ moudrost ostatních úžasných žen.

Co říkají účastnice prožitkového setkání?

Opravdu moc děkuji, bylo mi mezi Vámi skvěle. Přesně toto potřebuji, být přijata taková, jaká jsem. Těším se na další.
Gabriela Křížová
Děkuju moc, Jani, za včerejší krásný prožitkový kruh ❤️. Odešla jsem nabitá energií, nasycená a pocity ve mně doznívaly ještě celý večer ✨
Zdeňka Mihalčíková

Možná Tě teď napadá:

Je setkání i pro mě, když nepotřebuji ani nechci nic řešit?

ANO. Více se spojíš sama se sebou a uděláš zase další kroky ve svém životě.

Pokud máš dotazy, napiš mi. Moc ráda Ti na ně odpovím.

Těšíme se Vás všechny, které chcete od života více.

Jana a Zuzka