Nevíte, který směr zvolit? Skrze napojení na rady andělů vám pomůžu najít tu správnou odpověď.

Rady andělů

  • Hledáte odpověď na vaši otázku?
  • Cítíte se ztraceni a nevíte, jakým směrem se vydat?
  • Chcete zjistit, jestli bude vaše rozhodnutí správné?

Představte si, jaké to je najít pomocnou ruku. Zjistit odpověď, kterou jste hledali. Převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí a svoje pocity. Rozhodovat se srdcem.

Ukážu vám, jak dosáhnete toho,
aby to nebyla jen představa! 

Spojila jsem podrobný výklad andělských karet s mým napojením a konkrétním doporučením přímo pro vás.

Kromě výkladu e-mailem dostanete přímo na míru tipy nebo návody, k tomu, co zrovna potřebujete.

Jmenuji se Jana Svobodová

a již přes 10 let objevuji tajemství naší mysli a našeho prožívání reality. Znám souvislosti, jak naše podvědomí ovlivňuje to, co žijeme. Jak s ním pracovat, abychom měli to, co si přejeme. Vše mám vyzkoušené sama na sobě a na svých klientech.

Vím, jak jednoduchým způsobem pracovat se svými podvědomými vzorci a měnit je tak, aby se pozitivně měnil i váš život.

Díky kartám jsem objevila, co je pro mě v danou chvíli nejlepší. Co v sobě doopravdy mám, jak to vidím a co chci. Vím, že ukazují přítomný okamžik a jaká bude budoucnost je hlavně na mně. A proto, když se dozvím něco, co se mi nelíbí, vím, že mám svobodnou volbu to změnit. Nebo alespoň přijmout a uvědomit si, co vlastně chci. Už jen samotným přijetím se začínají dít zázraky.

Někdy jsem si nebyla jistá, jestli moje rozhodnutí byla správná. Hledala jsem nezkreslené odpovědi na moje otázky. A v kartách jsem našla svého pomocníka, který mi vždy ukázal tu správnou cestu. 

Najděte také tu správnou cestu!

Zeptejte se svého anděla a zjistěte, co potřebujete.

Co získáte?

  • Zjistíte svou současnou situaci a co by vám v ní nejvíce pomohlo.
  • Najdete nejlepší řešení pro to, co potřebujete vědět.
  • Dostanete nejen klasický výklad z karet, ale také návod ode mě, jak se sebou konkrétně pracovat, který vám pomůže s tím, co potřebujete.

Jak to bude probíhat?

Pošlete mi otázku, na kterou byste chtěli znát odpověď, a já vám nejpozději do 14 dnů pošlu e-mailem poselství andělů. Navíc dostanete konkrétní doporučení jen pro vás. (Můžete i podrobně popsat Vaši situaci, abych se mohla lépe naladit.)

Jaká je cena?

Cena je

249 Kč / 10,80 €

Díky radám andělů zjistíte, jaká je pro vás nejlepší cesta.

Navíc dostanete tento bonus

Chtěla jsem, abyste rady andělů využili na maximum. Proto jsem pro vás připravila ještě následující BONUS:

BONUS: Sleva 50% na další otázku.

Napadly vás další otázky, na které chcete znát odpovědi? Využijte slevu 50% .

Nalezení odpovědi na další otázku vás bude stát jen 125 Kč.

 

Možná vás teď napadá...

Proč bych za tuto službu měl/a platit, když si můžu karty koupit a vyložit si je sám/sama zadarmo?

Ano, máte pravdu, že si můžete karty koupit a vykládat si sami. Ale možná máte také pocit, že vám nejde pro sebe vykládat, protože cítíte, že potřebujete nadhled jiné osoby. Tak jako to měli i další lidi, kteří se na mě obraceli s touto prosbou. Navíc k výkladu dostanete konkrétní návod speciálně jen pro vás a vaši situaci, který nikde jinde nenajdete. 

Jak rady andělům pomáhají ostatním? 

Právě jsem se nacházela na životní křižovatce a rozhodla se pro jednu z cest, plná obav, jestli je to ta správná. Rozhodla jsem se srdcem. Jana mi vyložila andělské karty k celkové situaci, minulosti, přítomnosti a budoucnosti a začalo se mi všechno spojovat.

Když jsem si pak s Janou popovídala, ulevilo se mi a ujistila jsem se, že dělám správně. Vlastně jsem to uvnitř sebe věděla. Něco ze mě spadlo. Z karet mi vyšla i odpověď na úplně jinou otázku, kterou si v sobě nesu a na kterou jsem se vůbec přímo neptala.

Jana mi také řekla, že není čeho se bát, že svoje rozhodnutí, můžu kdykoliv změnit. Důvody znám a musím zpracovat jenom svoje emoce.

Moc děkuji a doporučuji si nechat poradit od andělů, pokud zrovna tápete v nějaké životní otázce, stojíte na křižovatce a přemýšlíte, kam se vydat.
Kateřina Krumphanzlováwww.katerinakrumpi.cz
Můžu Vám říct, že jsem si celou cestu vlakem v hlavě přehrávala maily od Vás. Moc mi pomáhají. Ty věty si říkám a hodně se mi při nich ulevuje...Děkuji za ně moc.
Jana
Nechala jsem si od Jany vyložit karty a musím říct, že jsem se opravdu ve všem, co mi vyšlo, našla. Děkuji Jani, pomohlo mi to.
Magdalena Oršulíková
Dobrý den, děkuji jste ZLATÁ, toto, co jste napsala poslední dobou cítím. Cítím, jako by se už mělo blížit FINÁLE. Snažím se jít dopředu a věřím, že teď už jdu správně...A díky nim už půjdu... Přeji Vám mnoho štěstí...
Lucie Kucerova
Velmi doporučuji Janiny služby. Její přístup je velice empatický a příjemný. Oceňuji rychlou a pohotovou komunikaci, která je přínosem pro řešení akutních problémů.
Kateřina SladovníkováEFT pro mámy www.katerinasladovnikova.cz
No tak to je přesné! Děkuji Ti.
Petra
Dobrý den Jani, děkuji za výklad. Myslím, že jste se trefila. Věřím, že jsem na cestě za svým snem. Děkuji.
Hana

Zjistěte odpovědi na vaše otázky právě teď.

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.