On-line kurz PRO ŽENY

21 DNÍ SEBELÁSKY
aneb dejte sebe na 1. místo

 • Chcete se mít více rády?
 • Přejete si rozumět sami sobě a svým pocitům?
 • Naučit se říkat NE bez pocitu viny?

Získejte svoje ztracené sebevědomí a objevte v sobě bohyni.

Představte si, jaké to je vědět, že jste krásná, spokojená s tím,  jaká jste, máte se ráda a věříte si. Záříte, znáte svoji sebe-hodnotu a cítíte se skvěle.

Ukážu vám, jak dosáhnete toho,
aby to nebyla jen představa! 

Jmenuji se Jana Svobodová a již přes 10 let objevuji tajemství naší mysli a našeho prožívání reality. Znám souvislosti, jak naše podvědomí ovlivňuje to, co žijeme. Jak s ním pracovat, abychom měli to, co si přejeme. Vše mám vyzkoušené sama na sobě a na svých klientech.

Vím, jak jednoduchým způsobem být šťastná, mít radost a cítit se jako bohyně.

Mám své tělo ráda a jsem se sebou spokojená. S láskou o sebe pečuji a hýčkám se. Jsem na sebe laskavá a cítím, co doopravdy chci. Vnímám svoje pocity a podle nich se rozhoduji. Dělá mi radost být sama se sebou.

Dříve jsem se neměla vůbec ráda a slovo sebeláska mi nic neříkalo. Nadávala jsem si. Připadalo mi, že ostatní jsou lepší než já. Obětovala jsem se pro druhé, snažila jsem se jim ve všem vyhovět a myslela jsem si, že to je ta opravdová láska. Pak jsem ale na sobě pracovala a naučila jsem se říkat NE. Přijala jsem se taková, jaká jsem. 

A naučíte se to i Vy!

Mějte se ráda a dejte sebe na první místo.

Co se v online kurzu dozvíte a naučíte?

 • Budete se umět naladit samy na sebe.
 • Dozvíte se praktické rady, jak zvýšit svoji sebe-hodnotu.
 • Naučíte se měnit své podvědomé programy o sobě.
 • Začnete vnímat svoji krásu.
 • Stanete se bohyní a začnete to ze sebe vyzařovat.

Jak kurz probíhá?

 • Kurz trvá 21 dní. Každý den vám přijde e-mail s tipy a technikami, které podpoří vaši sebelásku.
 • Dostanete také úkoly. V podporující skupině na Facebooku se můžete podělit o vaše pocity, strachy, ale také pokroky.
 • Budete potřebovat cca 10-30 minut denně.

Jaká je cena?

Absolvovala jsem mnoho kurzů, terapií, přečetla desítky knih a za všechno jsem zaplatila minimálně 100x více. Zjišťovala jsem, co mi pomůže a co ne. Vše jsem zkoušela sama na sobě. Za tento ucelený návod bych před 10 lety byla opravdu vděčná.

Tento kurz Vám zkrátí cestu od hledání a nejistoty. Mít k dispozici a používat to, co funguje. Přeji si, aby kurz byl dostupný opravdu pro každého, a proto jsem stanovila jeho cenu na 1250 Kč. 

Nyní Vám ho nabízím za skvělou akční cenu

890 Kč.

Za tuto cenu máte ani ne hodinovou terapii. V kurzu 21 dní sebelásky se naučíte techniky, které Vám pomůžou mít se více rády. Získáte informace, ke kterým se můžete kdykoliv vrátit.  

Díky informacím obsaženým v tomto e-kurzu měníte svůj postoj samy k sobě. Budete spokojenější, uvědomíte si svou hodnotu a budete se cítit krásnější. 

E-kurz začíná 1.2.2020.

Záleží mi na tom, abyste byly spokojené, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Pokud se rozhodnete, že informace z e-kurzu nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou e-kurzu i bonusů si stojím.

Navíc dostanete tyto bonusy

Chci, aby byl e-kurz 21 DNÍ SEBELÁSKY opravdu přínosný a abyste si ho také užily. Proto jsem pro vás připravila ještě následující BONUSY:

BONUS 1: Meditace Jsem bohyně

Jedinečnou meditaci v hodnotě
290 Kč získáváte zdarma.

 

BONUS 2: Podpora na facebooku.

Můžete využít vzájemnou podporu a sdílení s ostatními účastnicemi kurzu v uzavřené skupině, která je pouze pro účastníky.

 

BONUS 3: E-mailová konzultace

Můžete mi napsat, pokud jste něčemu nerozuměly nebo vás napadly nějaké otázky. Ráda vám vše zodpovím a vysvětlím.

 

Možná vás teď napadá...

V čem je tento kurz jiný od ostatních kurzů sebelásky?

V online kurzu jsou moje zkušenosti, díky kterým jsem viděla změny na mých klientech. Navíc obsahuje i moje vlastní poznatky. Ušetříte tak nejen peníze, ale také čas, protože vše najdete na jednom místě.

Pomůže online kurz i mně mít více sebelásky?

Jsem přesvědčena, že pokud budete pravidelně aplikovat kroky, které jsem v e-kurzu uvedla, budete se cítit sebevědomější a spokojenější. Uvědomíte si svou krásu a budete se mít více ráda.

Navíc 21 dny nic nekončí. Zůstane vám přístup ve facebookové skupině a můžete dále sdílet své pocity,  zkušenosti a vzájemně se motivovat a podporovat v získaných znalostech a technikách.

Co o e-kurzu říkají účastníci?

Krásný kurz pro ty, kteří se chtějí a potřebují mít víc rádi. Jana jemně, ale trefně provází každým dnem a dává přesně mířené tipy a otázkami přivádí k uvědomění a akci. Pro mě byla nejpřínosnější technika "vyťukávání", kdy jsem si nahlas zformulovala to, co jsem jen cítila nebo měla v hlavě, a mohla to díky technice nechat odejít. Skvělé je, že se k ní můžu kdykoli vrátit a znova pracovat s tím, co je třeba uvolnit.
Kristýna Sucháwww.kristynasucha.cz
Kurz mě velmi bavil. Sama na sobě pracuji už delší dobu a vím, že mě tento kurz posune o krok dále. Líbí se mi, jak mě Jana každý den vede a mohu na sobě zdokonalovat další věci. Děkuji moc, hned jsem si uvědomila, že pro sebe mohu dělat mnohem více. A vím, na čem mám pracovat. Jsem Janě vděčná za praktická cvičení, která mě baví a jsou srozumitelná. Přináší mi radost a dobrou náladu. A jsem více spokojenější sama se sebou.
Leila Kelifováwww.leilakelifova.cz

Začněte mít více radosti už teď. Využijte skvělou akční cenu 890 Kč.

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.