ONLINE KURZ PRO ŽENY

21 DNÍ SEBELÁSKY
aneb dejte sebe na 1. místo

 • Chcete se mít více rády?
 • Přejete si rozumět sami sobě a svým pocitům?
 • Naučit se říkat NE bez pocitu viny?

Získejte svoje ztracené sebevědomí a objevte v sobě bohyni.

Představte si, jaké to je vědět, že jste krásná, spokojená s tím,  jaká jste, máte se ráda a věříte si. Záříte, znáte svoji sebe-hodnotu a cítíte se skvěle.

Ukážu vám, jak dosáhnout toho,
aby to nebyla jen představa! 

Již přes 10 let objevuji tajemství naší mysli a našeho prožívání reality. Znám souvislosti, jak naše podvědomí ovlivňuje to, co žijeme. Jak s ním pracovat, abychom měli to, co si přejeme. Vše mám vyzkoušené sama na sobě a na práci s klienty.

Vím, jak jednoduchým způsobem být šťastná, mít radost a cítit se jako bohyně.

Mám své tělo ráda a jsem se sebou spokojená. S láskou o sebe pečuji a hýčkám se. Jsem na sebe laskavá a cítím, co doopravdy chci. Vnímám svoje pocity a podle nich se rozhoduji. Dělá mi radost být sama se sebou.

Dříve jsem se neměla vůbec ráda a slovo sebeláska mi nic neříkalo. Nadávala jsem si. Připadalo mi, že ostatní jsou lepší než já. Obětovala jsem se pro druhé, snažila jsem se jim ve všem vyhovět a myslela jsem si, že to je ta opravdová láska. Pak jsem ale na sobě pracovala a díky tomu jsem se přijala taková, jaká jsem. 

A chci vás to také naučit!

Návod, jak se mít ráda a cítit se skvěle získáte v online kurzu 21 DNÍ SEBELÁSKY aneb dejte sebe na 1. místo.

Co se v online kurzu dozvíte a naučíte?

 • Budete se umět naladit samy na sebe.
 • Dozvíte se praktické rady, jak zvýšit svoji sebe-hodnotu.
 • Naučíte se měnit své podvědomé programy o sobě.
 • Začnete vnímat svoji krásu.
 • Stanete se bohyní a začnete to ze sebe vyzařovat.

Jak kurz probíhá?

 • Kurz trvá 21 dní. Každý den vám přijde e-mail s tipy a technikami, které podpoří vaši sebelásku.
 • Dostanete také úkol. V podporující skupině na Facebooku se můžete podělit o vaše pocity, strachy, ale také pokroky.
 • Budete potřebovat cca 10-30 minut denně.

Jaká je cena?

Tento kurz mě stál hodně času a vím, že obsahuje hodnotné informace, které vám pomůžou.  Zároveň si přeji, aby kurz byl dostupný pro každého. Proto jsem stanovila jeho cenu na 1180 Kč.

Nyní Vám ho nabízím za skvělou cenu. Cena tohoto e-kurzu nyní je

890 Kč

Díky informacím obsaženým v tomto e-kurzu změníte svůj postoj samy k sobě. Budete spokojenější, uvědomíte si svou hodnotu a budete se cítit krásnější. 

E-kurz začíná 1.7.2019.

Záleží mi na tom, abyste byly spokojené, a proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od zakoupení. Pokud se rozhodnete, že informace z e-kurzu nevyužijete a nejsou pro vás přínosné, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Jsem však přesvědčená, že to nebude třeba. Za kvalitou e-kurzu i bonusů si stojím.

Navíc dostanete tyto bonusy

Chci, aby byl e-kurz 21 DNÍ SEBELÁSKY opravdu přínosný a abyste si ho také užily. Proto jsem pro vás připravila ještě následující BONUSY:

BONUS 1: Meditace Jsem bohyně

Jedinečnou meditaci v hodnotě 290 Kč získáváte zdarma.

 

BONUS 2: Podpora na facebooku.

Můžete využít vzájemnou podporu a sdílení s ostatními účastnicemi kurzu v uzavřené skupině, která je pouze pro účastníky.

 

BONUS 3: E-mailová konzultace

Můžete mi napsat, pokud jste něčemu nerozuměly nebo vás napadly nějaké otázky. Ráda vám vše zodpovím a vysvětlím.

 

Možná vás teď napadá...

V čem je tento kurz jiný od ostatních kurzů sebelásky?

V online kurzu jsou moje zkušenosti, díky kterým jsem viděla změny na mých klientech. Navíc obsahuje i moje vlastní poznatky. Ušetříte tak nejen peníze, ale také čas, protože vše najdete na jednom místě.

Pomůže online kurz i mně mít více sebelásky?

Jsem přesvědčena, že pokud budete pravidelně aplikovat kroky, které jsem v e-kurzu uvedla, budete se cítit sebevědomější a spokojenější. Uvědomíte si svou krásu a budete se mít více ráda.

Navíc 21 dny nic nekončí. Zůstane vám přístup ve facebookové skupině a můžete dále sdílet své pocity,  zkušenosti a vzájemně se motivovat a podporovat v získaných znalostech a technikách.

Co o e-kurzu říkají účastníci?

Krásný kurz pro ty, kteří se chtějí a potřebují mít víc rádi. Jana jemně, ale trefně provází každým dnem a dává přesně mířené tipy a otázkami přivádí k uvědomění a akci. Pro mě byla nejpřínosnější technika "vyťukávání", kdy jsem si nahlas zformulovala to, co jsem jen cítila nebo měla v hlavě, a mohla to díky technice nechat odejít. Skvělé je, že se k ní můžu kdykoli vrátit a znova pracovat s tím, co je třeba uvolnit.

Kristýna Sucháwww.kristynasucha.cz

Kurz mě velmi bavil. Sama na sobě pracuji už delší dobu a vím, že mě tento kurz posune o krok dále. Líbí se mi, jak mě Jana každý den vede a mohu na sobě zdokonalovat další věci. Děkuji moc, hned jsem si uvědomila, že pro sebe mohu dělat mnohem více. A vím, na čem mám pracovat. Jsem Janě vděčná za praktická cvičení, která mě baví a jsou srozumitelná. Přináší mi radost a dobrou náladu. A jsem více spokojenější sama se sebou.

Leila Kelifováwww.leilakelifova.cz

Začněte se mít více ráda a cítit se skvěle už teď.  Využijte akční cenu 890 Kč.

 

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? Napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.