KURZ TAROTU 

RODINNÉ KONSTELACE

Jaroslava Váchalová

S Jarkou jsem se seznámila před dvěma lety na festivalu Ezotera. Letos jsem se s ní znovu setkala a také si nechala znovu vyložit karty. Byla jsem moc mile překvapená, jak je Jarka laskavá, moudrá, napojená a umí pomoci. Ukáže Vám, co se děje ve Vašem životě a proč se to děje. Co můžete změnit a nad čím se máte zamyslet.

Jarka jedinečně propojuje tarotové karty s rodinnými konstelacemi. 

Co o sobě Jarka říká:

V duchovní oblasti se pohybuji 17 let. Prošla jsem si dost bolestivým, leč zajímavým životem - tak, jako každý, komu se povoláním stala práce s lidmi. Při uzdravování se z těžké mentální anorexie a bulimie a po usilovném hledání sebe sama a smyslu svého života, mně byla dána příležitost, objevit svůj dar pomocí výkladu tarotových karet.

Nyní skrze tarotové výklady pomáhám lidem pochopit jejich životní cestu a vysvětlit na jakém bodu existence se momentálně nacházejí. Klientovi se takto snažím zásadní věci objasnit a nasměrovat ho správným směrem. Vše ale probíhá více na vědomé úrovni. Pokud je člověk zatížen silnou nezpracovanou karmickou vazbou, s úrovní rozumu se zde nevystačí. I já jsem musela zajít do hlubších vrstev podvědomí a velice nápomocna mi v tom byla metoda zvaná rodinné konstelace.

KONSTELACE

TAROTOVÝ KURZ

RODINNÉ KONSTELACE S TAROTEM

Originální propojení Tarotu a rodinných konstelací.

Propojením těchto dvou metod budete mít šanci docílit rovnováhy mentální úrovně s hloubkou svého podvědomí. Tento vnitřní klid vám pomůže odstranit překážky z vnějšího světa.

Poznejte psychoterapeutickou metodu, která vám pomůže zjistit souvislosti vašich současných problémů a odhalit jejich příčiny v rodinných vzorcích.

Co jsou rodinné konstelace?

Rodinné konstelace je velice účinná metoda, při které se můžete objektivně podívat, co se děje ve vašich partnerských nebo přátelských vztazích, pracovním kolektivu nebo v původní rodině. Jakou úlohu zastupujete vy a jakou lekci vám ukazují ostatní. Na základě zjištěné pravdy a silného emocionálního prožitku se budete moci začít léčit na citové úrovni. Svůj problém začnete vidět z jiného úhlu, pochopíte svoji situaci ve vztazích a budete se moci zase svobodně rozhodovat.

Jarka jedinečně propojuje rodinné konstelace s výkladem z karet. Před konstelací se podíváte na svůj problém skrz karty. Po konstelaci i díky tarotovým kartám uvidíte, co se všechno konstelací změnilo.

 

Pomůžou vám:

 • Získat návod a sílu odpoutat se od starých modelů chování v rodinných, partnerských i přátelských vztazích.
 • Budete mít šanci vidět a napravit chyby svého pokolení.
 • Rozkrytím destruktivních vzorců svého rodu zjistíte, co vás v životě blokuje a jak získat to, po čem skutečně toužíte.
 • Budete se moci opět svobodně rozhodovat, převzít za sebe a svůj život plnou zodpovědnost.
 • Pomohou vám nastolit správnou cestu ke zdraví a seberealizaci ve vnějším světě.

Co o nich říkají klienti?

Konečně jsem se dostala k počítači, abych napsala nějakou zpětnou vazbu na minulé konstelace. Nic moc se nestalo, nezměnilo, jen mám pocit, že po konstelacích je mi trošku lehčeji a s nadsázkou bych klidně řekla, že byl život před konstelacemi a po nich. Jakoby to byl nějaký milník.

Jinak jsem před tou sobotou nemohla vůbec spát, měla jsem hrozný strach z nových lidí, že zase budu úplně mimo, ale moc mě překvapila pohoda a respekt všech zúčastněných, nikdo si na nic nehrál a bylo to moc fajn. Jarka to vede úžasně, jemně a s láskou a ví, kdy je třeba trošku "přitlačit". Prostě super. Moc mi pomohlo vidět Janu a Mirku, které se snaží vyřešit si své věci. Předtím jsem měla panickou hrůzu ze 40 a měla jsem pocit, že už vlastně nemá nic cenu a nějak to jen doklepu. Ale ony mi otevřely oči a ukázaly, že ještě můžu hodně změnit a užít si. Velká věc.

Takže velikéééé díky za to, co děláte a jak moc pomáháte.

Jitka

 Celodenní rodinné konstelace s tarotem

Zveme vás všechny, kteří máte vztah a potřebovali byste se podívat, proč nefunguje, tak jak má, co vám partner(ka) tají, nebo proč si přestáváte rozumět. Rodinné konstelace jsou tu i pro ty z vás, kteří jste si po rozvodu nevyříkali vše co jste měli, nebo proč nedokážete být po rozchodu znovu volní a šťastní, a co vás blokuje navázat znovu kvalitní vztah. Také pro vás, co se chcete hnout dál z místa a máte pocit, že vás něco drží a blokuje.

Přijďte mezi nás všichni, kteří se chcete něco o sobě dozvědět a posunout se se stejně smýšlejícími lidmi blíže ke své duši, sebehodnotě a seberealizaci. Můžete najít nejen to, co potřebujete zjistit, ale navíc třeba i partu skvělých přátel. Těšíme se na vás už tuto sobotu.

 

Máte možnost sestavit si svoji vlastní konstelaci na Vaši aktuální situaci, která Vás trápí. Pokud budete chtít, můžete si odehrát různé role nebo se přijít podívat.  I když nebudete přímo účastníci, začne se ve Vašem podvědomí něco měnit.

Kdy a kde?

Celodenní konstelace Ateliér pro radost, Bachova 1568, Praha 4 - Háje, nejbližší je autobusová zastávka Mikulova autobusem číslo 125 nebo 165. Zvoňte prosím na zvonek Ateliér.

Neděle 12.5. od 10-17 hod.

Sobota 8.6. od 10-17 hod.

Cena bez postavení vlastní konstelace - 450,-Kč

            s postavením vlastní konstelace - 700,-Kč

Drobné občerstvení ( chlebíčky, sušenky, káva, čaj, atd.)  za přijatelnou cenu k dispozici.

Pro účastníky rodinných konstelacích je podporující skupina na Facebooku, kde se můžete ptát, sdílet své zkušenosti a získat kontakt na ostatní milé lidi, které jste díky konstelacím poznali.

TAROTOVÝ KURZ

Svoje dovednosti Vás Jarka také naučí v připravovaném kurzu TAROTU.  Kurz je jedinečný v tom, že se dozvíte a pochopíte souvislosti Vašeho života a odpovědi na Vaše konkrétní otázky. Nedozvíte se tak něco naučeného, ale bude to kurz přímo pro Vás a v tom je jeho jedinečnost a krása. 

 

Získáte odpovědi nejen na tyto otázky:

 • Chcete se dozvědět více o sobě?
 • Co potřebuje vaše duše a v čem ji ještě brání vaše nezralé ego?
 • Jak to máte v partnerských vztazích, co k vám cítí partner(ka)?
 • Jaké břemeno pořád nemůžete odložit za rodiče?
 • Co vám říkají vaše zdravotní potíže, nadváha atd.?

Co kurzem získáte?

Tarotem si budete moci odpovědět na svoje otázky, srovnat si životní priority a nastolit harmonii mezi citovými a materiálními aspekty. Můžete se rozhodnout dospět a převzít zodpovědnost za sebe, svoji cestu a své štěstí.

Poznáte sami sebe a pochopíte svoji životní cestu. Naučíte se více vnímat sebe i okolí. Užijete si přátelskou atmosféru. Navíc poznáte nové přátele, kteří mají stejné zájmy a stejnou cestu duše jako Vy. Získáte možnost pravidelného setkávání, kde dostanete odpovědi na další Vaše otázky, které Vás na kurzu nenapadly. Co budete potřebovat vědět, znovu Jarka dovysvětlí. Časem tvořivé dílny, výlety a přednášky se zajímavými lidmi.

Program tarotového kurzu

 • Seznámení v kolektivu a poznání nových přátel.
 • Meditace na uvolnění pro harmonii těla i duše.
 • Úvodní seznámení s tarotem.
  Objasnění Velké a Malé Arkány, královských karet, seznámení se s živly tarotu.
 • Ukázkové výklady, které budou sestaveny na Vaše konkrétní otázky.

Termín a cena kurzu

Kurz Tarotu  je dvoudenní a koná se 13-14.4.2019. Kurz je v příjemném prostoru v blízkosti metra Háje, Ateliér pro radost, Bachova 1568, Praha 4.

Počet míst je omezený na 10 lidí.

Cena je stanovena tak, aby byl kurz dostupný pro každého. Cena je 3900 Kč s osobním výkladem, 3400 Kč bez osobního výkladu.

Pokud přivedete s sebou kamarádku nebo kamaráda, dostanete slevu 500 Kč. Můžete tak mít kurz opravdu za skvělou cenu, záleží na Vás, kolik lidí s sebou vezmete:-).

Přihlášení a kontakt

Přihlašujte se kontaktním formulářem níže nebo na e-mail: info@jana-svobodova.cz. Napište prosím termín kurzu, o který máte zájem. Své místo si držíte zaplacením kurzu nebo zálohy 1000 Kč.

Platbu za kurz posílejte na účet 2501554895/2010.

 

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů