Reference

Co říkají skuteční klienti o mě, mé terapii, přístupu, jak jim naše sezení pomohly a s čím konkrétně, se dočtete v příbězích níže. 

Lada Pilařová

Jsem ti velmi vděčná za metodu Faster EFT.  Moc mi to pomohlo a stále to ve mě doznívá, až mě z toho mrazí, co všechno jsem si tím uvědomila, a jak moc se mi ulevilo, že už nemusím být v těch šílených manipulacích a můžu hovořit v klidu a v pohodě...Opravdu to funguje, díky moc a ať se daří.

Pavel Tichna

K Janě na terapie a konzultace chodím již několik měsíců opakovaně. Považuji její znalosti, zkušenosti a přístup k postupu "léčení" za výborný a hlavně za fungující s reálnými výsledky. Sám mám zkušenosti s metodami EFT, FASTER EFT, RUŠ a i další, Jana však spojila jejich výhody i přednosti, které aplikuje v praxi ke klientovi.

Její přirozený, otevřený a pozitivní přístup a "napojení" na klienta je velkou souhrou a dává sezení dobrou atmosféru a posun vpřed. Jana vede terapii velmi lidsky, ale zároveň přísně do míry, která je nutná a má velmi trefné intuitivní vhledy, že někdy až zamrazí.

Svoboda mysli je jen název, ovšem v případě, kdy se aktivně zapojíte do pomoci sama sobě, zároveň pod vedením terapie Jany skutečně Svobodu mysli přináší. Sám jsem se zbavil dlouhotrvajících i akutních problémů, nepříjemných stavů a pocitů nebo si alespoň výrazně zmírnil jejich vliv. Pozitivní výsledky se projevují v běžném soukromém a pracovním životě. Vřele terapii od Jany doporučuji. Zkuste a uvidíte, či spíše ucítíte výsledky sami na sobě.

Klientka si přála zůstat v anonymitě

Dobrý den, paní Svobodová, chtěla jsem Vám poděkovat za všechny terapie a že jste se mi opravdu poctivě věnovala a naslouchala mi, bez jakéhokoli odsuzování. Umíte vždycky trefit hřebíček na hlavičku a najít příčinu mého problému. Po Vaší terapii se cítím úplně lehoučká, v dobré náladě a vydrží mi to vždy několik dní. Umíte člověku dodat naději a chuť do života a pomoct mu vidět jinou perspektivu, z většího nadhledu.

Jsem moc ráda, že jsem k Vám na terapii šla, hodně mi to pomohlo a zbavila jsem se díky Vám velké duševní zátěže i stresu.

Ivana Gruberová

Jani, chci ti ještě jednou poděkovat za to, jak jsi se mi již nevím pokolikáté věnovala, za tvůj laskavý přístup (ne každý ho má), vždy dobré naladění a úsměv. Všem, kteří chodí na tuto stránku a neví, nebo váhají, chci potvrdit, že jde úplně všechno, stačí jen chtít a věřit a to opravdu věřit. Sama pracuji s alternativními metodami již dost douho, přesto mne mé problémy se srdcem zaskočily a těžko jsem přesvědčovala sama sebe, že mám uvěřit, že si svůj strach a srdeční problémy vytvářím sama a jen já sama je mohu odstranit. 

Jen díky tobě, tvému přístupu, porozumění, více než empatii se diagnoza kardiologa - srdeční ischemie nepotvrdila, protože jsem díky tobě pochopila a uvěřila, že je to doslova "hovadina". Máš dar "vcítění se, na daného člověka", říkala jsi nahlas mé myšlenky a slova, což je úžasné, využívej ho a měj krásný a naplněný život.

Pro všechny, kteří toto čtou, věřte sami sobě, mějte se rádi a radujte se ze svého života, proto tu jste...

Pavla Kolářová

Janu jsem oslovila v době, kdy jsem se hodně trápila a již jsem si nedokázala poradit sama. Nic nepomáhalo a točila jsem se v kruhu. Celé to trápení mi tak přerůstalo přes hlavu, že mi bylo těžko nejen na duši ale už i fyzicky. To byl pro mě signál, že potřebuji pomoc zvenčí.

Jana mi doporučila nejprve její návod - "11 kroků jak změnit svůj život". Přestože je tento e-book srozumitelný, stále jsem nevěděla, jak na věc. To mě utvrdilo v tom, že jsem oslovila Janu znovu a požádala ji, aby mě technikou, kterou popisuje a tak nadšeně předává lidem, provedla.

Čas, který mi Jana věnovala, mě velmi obohatil, nesmírně se mi ulevilo. A  co mě asi překvapilo nejvíce, bylo, jak se Jana dokáže na člověka skutečně nacítit a veškerou péči mu krásně střihnout na míru v každém okamžiku . Další překvapení pro mě bylo, jak je vlastně technika jednoduchá a jak snadno se člověk může zbavit nánosu všech těch tíživých emocí a doslova se osvobodit.

Osobní prožitek při terapii s Janou mi krásně zapadl do návodu, který se mi dostal do ruky jako první (již zmíněných "11 kroků...") a také jako druhý - e-book "1. pomoc při rozchodu". I tento návod je snadno pochopitelný a funguje jako podpora ve chvíli, kdy chce člověk změnit svou situaci tím, že se vypořádá s nepříjemnými prožitky.

Nejen tento e-book ale vlastně všechny Janiny návody jsou praktický pomocník pro lidi, kteří si uvědomují, že celý svůj život máme doopravdy ve svých rukou a že osvobodit svou mysl je možné. Ta práce, kterou technika popsaná Janou obnáší, určitě stojí za to, aby byla součástí péče o sebe sama a žilo nám lépe, bez nánosů negativních emocí a točení se v kruhu, prostě svobodně.

Jarka Rumlová

Ráda bych se podělila o osobní zkušenost. Janička mi nabídla pomoc a pozvala mě k sobě na terapii. Byla to pro mě již 2.terapie s Janičkou, díky které mi velice pomohla. Odcházela jsem od ní plná energie a zároveň klidná a v harmonii sama se sebou. Nepopsatelný zážitek, který bych přála zažít úplně každému.

Musím říci, že Janička je úplný anděl a je z ní cítit pozitivní energie a hlavně to jak na sobě pracuje a dělá neskutečné pokroky. Je stále lepší a lepší! Určitě ráda přijdu na další terápku a vřele doporučuji i ostatním. Jani ještě jednou děkuji.

Jana Polesná

Jani, za mě vše výborné, jsem velmi spokojená s Tvými službami, ochotou, velmi příjemným a vstřícným jednáním. Doporučuji všem s problémy jak bolestí těla, tak i duše. Prostě všechno skvělé. Všem, co máte problémy se zády, bych ráda doporučila masáže u Janičky Svobodové, dříve Hozmanové. Já k ní chodím pravidelně a od té doby mám záda v super stavu a to jsem dříve měla bolesti skoro každý den a nic nepomáhalo.

Jana je prostě úžasná, i díky energii, kterou mi vždy předá, od ní odcházím spokojená. Jani, díky moc a těším se na další masáže.

Klientka si přála zůstat v anonymitě

Paní Jano, zdravím Vás, a chci Vám napsat, že jsem si díky Vaší terapii uvědomila hodně věcí. Třeba to, když jsme řešily můj příchod na svět, jak se mi tady nechtělo, protože jsem "věděla" a cítila, že to tady nebudu mít úplně lehké, že moje maminka nebude mít lehké těhotenství, nebude se na mě moc těšit, bude mít strach z porodu i z toho, jestli budu zdravá a nepřijde o mě...tyto zážitky mě ovlivňovaly po celý život a promítaly se i do mých partnerských vztahů, kdy jsem se taky cítila nechtěná, nemilovaná, bezcenná a odmítaná...

V terapii jsme to spolu hezky vyčistily, poslaly do té situace světlo a lásku a cítím se mnohem lépe, i se ke mně muži chovají jinak, lépe a chtějí mě. :-) Děkuji za Vaši pomoc.

Příběh Dity Páclové

Ahoj Jani, tak moje postřehy z pročištění základních vztahů. Přímo na místě hned po pročištění - s mamkou pocit nádherného propojení, pocit, že mám nejlepší mamku a jinou bych nechtěla... Dokonce jsem s ní teď byla na procházce a jevila se mi pohodová, pak jsme si ještě volaly a najednou začala, že jí nepotřebuji a že by mi bylo jedno kdyby umřela atd., já na to, že to ji fakt nepotřebuji, že jsem se už postavila na vlastní nohy a jsem na sebe pyšná, ale že ji mám daleko víc radši než v době, kdy měla pocit, že je to mezi námi krásný a úžasný ...

Mám radost, že jsem přestala být na ni závislá a popsala jsem jí pocity z víkendu a že jsem moc ráda, že ji mám ... No dokázala jsem ji říct, jak je pro mě důležitá a že je prostě pro mě mamka s velkým M, protože je prostě moje a nikoho jiného a že ji mám moc ráda takovou jaká je... Na to mamka, že moc děkuje a že konečně fakt věří, že jí mám ráda... a já mám taky ze sebe super pocit, u nás se nikdy moc doma neříkalo, že druhého máme rádi a neobjímalo se a jsem ráda, že jsem si to dopřála a mamce taky... Takže to s mamkou, krásný pocit vděčnosti a dcerou maminkovského propojení. 

Pak s taťkou vše ok, mám pocit, že mě vede z nebe a má radost ze všeho co dělám. Včera jsem měla kurz pro ženy a povedlo se to ještě líp, než jsem čekala a měla jsem pocit, že mi taťka a i babička z nebe fandí a jsou pyšní na mou práci, kterou s lidmi dělám... 

Pak ségra- no bájo - na místě po čištění - splynutí v jedno vajíčko a uvědomění si, jak jsme každá jedinečná, i když jsme jednovaječný a zároveň, jak jsme propojený ... Včera tu byla celý den, bylo to takové jiné, pohoda a navíc jsem jí konečně dozpracovala mamku a jelo to jako po másle, stále mi opakovala, jak mi děkuje, že to má konečně taky čistý...

Pak manžel - to už jsem ti psala - na místě jsem si uvědomila, že kus srdce zabírala ještě první láska ze 14 let, takže teď když miluju 100%, tak se to samozřejmě odrazilo, mám pocit, že je hezčí, nějak se na mě víc zamilovaně kouká, je víc mužnější a převzal svou mužskou roli ve výchově našich dětí, takže velká spokojenost

... a pak kluci - nemůžu říct, že by nic doma nebylo, šrumec jako vždy, ale jinak to vnímám, méně mě to stresuje, třeba i křiknu... všimla jsem si, že dřív jsem ze sebe měla špatný pocit a teď mi hned pomůže, že to vyndám a navíc si řeknu pro sebe - dovoluješ si křičet, dovoluješ si být nedokonalá? A hned vnímám, že je to moje chování lepší, než kdybych byla úplně dokonalá, že jsem lidská a zranitelná, ale zároveň vnitřně se sebou spojená a neobviňující a hned nemám žádný stres a tlak na sebe... 

Takže taky spokojenost a pak jsem si ještě řešila vztah k sobě a to teda taky super. Jednak to určitě souvisí i s tím co jsem psala před chvilkou u kluků a pak taky jak jsme řešily to moje tělo - tak vnímám změny - nejen, že si přijdu víc ženská a přitažlivá, ale i mám pocit, že se něco děje a mění, tak jsem na to zvědavá ... jo a najednou mě ráno napadlo, že zítra využiju nabídku mé kamarádky a prožiju si akci PROMĚNA ŽENY - s několika dalšími ženami budeme nalíčené a jednotlivě vyfocené, abychom prý viděly svou vnitřní krásu. Já už ji cítím teď, ale mám chuť si ji zhmotnit i do obrázků- navíc, nerada se fotím, takže pěkná výzva pro mě.

Takže moooooooc Ti děkuju Janičko, že jsi mě vedla tak pěkně, aby se mi tohle všechno podařilo změnit a těším se na tebe. Jsem ráda, že se znova potkáme při práci i osobně. Měj se hezky, mám tě ráda.

Problémy s očima a náběh na astma

Janu jsem poznala asi před 15ti lety, kdy jsme spolu pracovaly v jedné účetní firmě. Jana pak odešla a už jsme se nevídaly. Asi před 5 lety jsem narazila na její webové stránky Svoboda mysli a velice mě zaujaly. Právě jsem řešila problém s očima u svého 5ti-letého syna. Při lékařské prohlídce zjistili, že špatně vidí na dálku. Na očním mu pak předepsali brýle, které ale nechtěl nosit. Jelikož jsem přesvědčena, že všechny nemoci vznikají v naší hlavě, rozhodla jsem se to řešit alternativní cestou a Jana byla jasná volba.

V té době jsme to řešily ještě se mnou (matkou). Absolvovala jsem u Jany asi dvě terapie. Denis mezitím brýle nenosil. Po půl roce na kontrole u očařky nám nejdříve vynadali, že nemá brýle na sobě a pak provedli kontrolu zraku. Nakonec nám sdělili, že už brýle sice nosit nemusí, ale ať si je schováme, kdyby se to zase zhoršilo 😊. Syn nyní chodí do páté třídy, i když na dálku vidí drobná písmenka trošku hůř než já, brýle ani ve škole nepotřebuje.

V posledních dvou letech se u syna objevila alergická rýma. Při pobytu v prašném prostředí (sláma na farmě, koně, slepice..) se mu dokonce i špatně dýchalo a pomáhal mu lék na astma „Ventolin“, který mu napsala dětská lékařka, když měl zánět průdušek. Bohužel ho potřeboval stále častěji, třeba i po velké fyzické námaze. Na alergologii zjistili citlivost hlavně na chlupatá zvířata (máme doma dva psy a křečky) a náběh na astma. Předepsali nám léky na alergii, které se brali denně.

Bohužel synovi na jeho hlavně večerní a noční rýmu moc nepomáhaly. Když nám alergoložka předepisovala třetí typ léků, už se na nás koukala docela nevraživě. Bohužel i s posledními předepsanými léky měl syn v noci ucpaný nos. Rozhodla jsem se opět kontaktovat Janu. Tentokrát už jel na terapii přímo syn (10 let).

Moc se mu nechtělo jet za nějakou „cizí paní“ a co jí tam jako bude říkat. Syna jsem Janě předala a šla do parku. Po cca hodině a půl mi volala, že skončili a mohu přijít. Syn byl úplně uvolněný s rozzářenýma očima a nadšeně si hrál s jejich chlupatým králíkem 😊 A doma mi pak říkal, že je Jana moc hodná. A když nad ním pracovala s energií, tak že se prý úplně klepal.

Celý týden po této terapii Ventolin nepotřeboval a to téměř každý den běhal několik hodin s kamarády venku. Další týden se mu trochu hůř dýchalo jeden večer, ale přešlo to samo. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál, zlepšení je nyní viditelné. Určitě Janu doporučuji všem, kdo chce odstranit příčinu nemoci a ne jenom potlačovat příznaky pomocí léků. Lenka

Jana Mairychová

Musím i já napsat, ze Janča je sluníčko a to doslova, nabitá energií, kterou je schopna předávat dál, schopnost, které bych nevěřila, kdybych ji nevyzkoušela. Vysílanou energii jsem úplně vnímala, jak do mě proudí.  Zní to bláznivě, ale je to tak.

Navíc mi Janča pomohla i ohledně problémů, které jsem řešila, např. ohledně dceřiných trápení s bolavými očičky. Na základě její empatie, dobře kladených otázek a jejich schopností jsem si najednou sama dokázala odpovědět na řadu otázek, které by mě vůbec nenapadly. I spoustu souvislostí, které by mě nenapadly.

Získala jsem nový náhled a postoj, ale vlastně opravdu až tím, že jsem si to díky Janče sama v sobě uvědomila, zažila a zjistila, že to tak je. Opravdu bych ráda všem, kdo si neví rady s něčím, na co jakoby nestačí, Janču doporučila.

Hana Švandová

Ahoj Jani, tak jsem přemýšlela a fakt mi ta terapie od tebe pomohla. Včera jsem se s ním cítila taková uvolněná a přišlo mi to hezký. Předtím jsem měla takový odpor spíš..

Absolvovala jsem sezení u Jany a byl to balzám pro duši. Ačkoliv je to žena drobného vzrůstu, její energie by mohla hory přenášet. Jani mandala už je v kavárně a má krásný vliv na okolí. Děkuji a Děkuji Jolana Fišerová za kontakt na tebe.

Miroslava Voborníková

Pani Svobodovou jsem navštívila ve velmi špatném psychickém stavu. Po jedné návštěvě jsem pocítila velkou úlevu a můj život se začal měnit k lepšímu. Začala jsem na sobě pracovat a to vše díky paní Svobodové.

Eliška Kramarzová

Moje hodnoceni je na jedničku s hvězdičku. Absolutní spokojenost se vším, co jste mi nabídla. Terapie mi pomohla a chci s Vami pokračovat i nadále. Moc se na to těším.

Júlia Lisická

Jsem velice spokojená s terapií u paní Svobodové. Přinesla mi hodně pozitivního, klid na duši a jiný pohled na svět a lidi kolem mne. Terapie mi pomohla hlavně zbavit se vnitřního strachu a neklidu. Určitě se těším na další spolupráci a vřele doporučuji všem, kteří to chtějí zkusit.

Renata Hovorková

Janička mi moc pomohla terapií získat sebevědomí a věřit si, že si svůj život můžu vytvořit podle svých představ. Metoda EFT mi pomohla vyčistit si a přenastavit negativní myšlenky a Reiki mi dodalo energii a sílu.

Honza

S paní Svobodovou jsem velice spokojen, protože mi pomohla k vážné psychické úlevě, kterou slibovala, takže jí hodnotím velmi pozitivně, a co se týče profesionality a přístupu ke mě jakožto ke klientovi, tak mohu říci, že byla prvotřídní. Na mé dotazy odpovídala přímo a vždy byla velice naslouchavá a měla se mnou dost trpělivosti, aby mi vše vysvětlila a objasnila, dokud jsem dotazované věci nepochopil.

Přiznám se, že jsem byl zprvu k metodě EFT poměrně skeptický a nebyl jsem si jist, jestli to bude fungovat, ale již po několika málo sezeních mohu potvrdit, že tato metoda skutečně FUNGUJE a i přesto, že to je cesta na dlouho (nejde to hned), tak ta práce a čas za tu ( pro mě psychickou úlevu) rozhodně stojí a všem, kdo čtete tyto řádky a ještě jste neměli tu čest vyzkoušet tuto metodu jí mohu vřele doporučit. Je to jen o trpělivosti a hlavně o tom DOOPRAVDY chtít se uzdravit, či posunout. Když to myslíte vážně, účinky se zaručeně dostaví.

Zuzana Procházková

Děkuji, Jani. Terapií u tebe jsi mi ukázala další stránku, jak se na věci dívat. Jak s člověkem pracovat. Nadchlo mě to. Jako např. esenciální olejíčky - nevěděla jsem o nich nic, jen z doslechu. Nepřišly mi zapotřebí, ale jakmile jsem je zkusila - hustý, mazec, radost i zdraví v jednom - každý to musí taky zažít...

Je to finanční investice, ale do sebe. A to se počítá. Lidi musejí trochu přehodnotit, za co utrácet. Vidím to u sebe. Teď prostě budu peníze investovat do podobných aktivit (terapií, seminářů, kurzů) - tedy do sebe.

Eva Sklenářová

Před 5 dny jsem byla na terapii u Jany Svobodové a zbavila jsem se alergické rýmy a astmatických potíží. Chtěla bych moc a moc poděkovat. Je to po 4 letech téměř zázrak. A pozor! Jako druhotný jev jsem začala hubnout a to bez jakéhokoliv snažení.

Takže tedy: Jano, děkuji, děkuji, děkuji. S vděčností a láskou.

Magda

Paní Svobodová mi od doby, kdy jsem se k ní objednala na první terapii, pomohla v mnoha směrech. Při první terapii jsme řešily strach z jakékoliv cesty, což se o mnoho zlepšilo.

Později jsme odstraňovaly jiné bloky, a to hlavně strach a stres z maturity. To se ve výsledku projevilo tak, že jsem ji úspěšně zvládla bez velkých stresů (které jsou pro mě běžně typické).

Na paní Janě si nejvíce vážím milého přístupu a jejího vždy pozitivního naladění. Žádný problém nezveličuje, ale ani nepodceňuje. Vždy se mě snažila pochopit co nejvíce a vžít se do mé situace. Musím tedy paní Svobodové poděkovat za vše, od komunikace až po výsledky terapií!

Věra Delinová

Dobrý den paní Jano, už delší dobu mám nutkání Vám napsat. Byla jsem u Vás na podzim a od té doby se toho tolik změnilo. Můj přístup k problémům s financemi, syn po delší době hledání našel konečně hezkou práci a ze mě najednou spadlo to velké břímě, zodpovědnost za nás a naši rodinu vůbec. Moc Vám ještě jednou děkuji, od té doby také pravidelně medituji a jsem Vám opravdu vděčná za pomoc. Často na Vás myslím a přeji Vám jen to nejlepší pro Vás i celou Vaši rodinu🍀🍀🍀

Eva Kantová

Setkání s paní Svobodovou bylo velmi příjemné a přátelské. Během terapie nechodí kolem horké kaše, ale hned se orientuje na odstranění příčiny potíží. Hned při prvním sezení jsem pocítila velké uvolnění.

Navíc díky ní vím, jak si mohu metodou Faster EFT a Funkčního principu pomoci od nepříjemných pocitů i sama doma. Jani, děkuji a vřele Vás doporučuji.

Renata V.

Již po prvním sezení u p. Jany jsem se cítila mnohem lépe, klidněji a vyrovnaněji. Najednou jsem věděla, že vše zvládnu.

Těším se na další setkání a vím, že se zase posunu o velký kus dopředu. Mohu vřele doporučit. To, s čím jsem léta bojovala a připadalo mi jako neřešitelné, se najednou začíná posouvat správným směrem.


Klientka si přála zůstat v anonymitě

Jani, musím ti poděkovat, díky procesům ve mě cosi minulý rok v září uzrálo a já si u tebe v září zaplatila konzultaci. Říkala jsem ti třeba to,že nechci hrát žádné hry s partnerem, žádné čekání, abych mohla odpovědět, už mě to nebavilo. Také mě nebavilo, že jakmile jsem dala více pozornosti, ti kluci “odešli” a ty jsi mi tehdy řekla, že nemusím hrát žádné hry, že i když mi to tak říká máma a ostatní holky, že já můžu být jediná výjimka, a tehdy jsem tě poslechla, i když jsem tolik tomu nevěřila. A dnes mám přítele, kterému můžu říct cokoliv, i že mi chybí, i že ho mám ráda, i že bych s ním chtěla podniknout to a to. A on dělá to samé. Říkáme si vše. Tak děkuji, mám asi jiný vztah než ostatní, ale jsem za to moc ráda ♥️♥️♥️ Děkuji ti moc.

Jitka Křížová

Úžasná metoda EFT všem vřele doporučuji, odbourá úzkosti, strach a smutek, je mi mnohem lépe, díky Jani. :-)))

Komentář přímo k Tobě ... neustále usměvavá a pozitivně naladěná Janička, která mi moc pomohla a pomáhá. Moc děkuji za to, že jsem se s Tebou mohla poznat.

Alena Prokešová

Kvalitní služby za dobrou cenu, terapie mi velmi pomohla. Doporučila jsem tyto terapie kamarádce, které tato terapie též velmi pomohla.