Energetická masáž
Svoboda mysli

 • Nemáte náladu ani sílu něco řešit, a přesto byste byli rádi, aby Vám bylo lépe? Nejen na těle, ale také na duši?
 • Chcete odstranit Vaše podvědomé bloky?
 • Hledáte způsob, jak si odpočinout od každodenního shonu, stresu a napětí?

VYZKOUŠEJTE
ENERGETICKOU MASÁŽ!

Energetická masáž nejsou čáry máry

Dlouho jsem sama bojovala, jak to tedy je. Vždyť je spoustu technik, kde se energie vůbec neřeší a nejsou potřeba, třeba moje oblíbené ťukání aneb metoda Faster EFT. Ale uvědomila jsem si, že energie je mou součástí. A nejen mou, ale každého z nás.

Všichni pracujeme s něčím nevysvětlitelným, neuchopitelným, někdo tomu říká zákon přitažlivosti, vesmír, bůh, vyšší já, jakkoliv chcete. Já tomu říkám energie. Možná jste sami zažili, že někam vejdete a dýchne na Vás nějaká atmosféra a vy z ní máte buď příjemný nebo nepříjemný pocit. To samé, když někoho potkáte. Nemusíte ho vůbec znát, ale buď se s ním cítíte dobře nebo můžete mít chuť na něj začít křičet nebo Vám může začít být nepříjemně.

Jana Svobodová

Každý z nás je jiný a má jiné potřeby. A i když jsem se naučila praktické metody, jsem ráda, že pracuji také s těmi ještě pro mnohé z nás a občas i pro mě neuchopitelnými.

Někdy není potřeba vědět, jak to funguje,
ale důležité je, že to funguje.

Pokud se zajímáte o energie, připravila jsem pro Vás nabídku energetické masáže.

Díky této masáži více uvolníte nejen tělo, ale také duši. Odstraníte Vaše vnitřní bloky a osvobodíte svou mysl. A proto opět můj název SVOBODA MYSLI.

Energetická masáž Svoboda mysli

 • Uvolníte stres, napětí a Vaše vnitřní bloky.
 • Ulevíte si od bolesti.
 • Podporujete samoléčebný proces těla.
 • Posilujete imunitní systém.
 • Zvyšujete intuici a vědomí sama sebe.
 • Pocítíte harmonizaci, zklidnění a radost.
 • Nejedná se o klasickou masáž, kde se masírují svaly. Masáž se provádí přes oblečení.
 • Jedná se o působení láskyplných energií a kvantových vln.
 • Používám různé metody, například kvantovou terapii, yuen, energii Reiki a Shamballu.

Doba trvání:

30 minut

Způsob:

Masáž provádím v současné době pouze na dálku

Cena

500 Kč / 30 min
Přijímám podněty, co přichází a vím, že mi přichází mé štěstí a plní se má přání. :) Malá a krásná přání všedního dne, která mě dělají šťastnou. A o tom je život! A tak si říkám: ŽIJU, raduju se a přijímám své štěstí! Děkuji za to. Cítím se krásně!
Renata
Ahojky, spalo se mi úúúžasně a ráno jsem v pohodě vstávala bez obvyklého posunování budíku (ještě 5 minut...) a celý den jsem taková uvolněná a nabitá energií, kterou mi nikdo nemá šanci zkazit. Takže super. Ještě jednou moc děkuji a zas přijdu.
Katka
Chtěla bych Tě mít doma, ale vlastně teď už nemusím...když fungují energetické masáže..Děkuji
Byla jsem u Janči na masáži a má moje nejlepší doporučení! Báječně jsem si tam odpočinula a nabrala nové síly! Ještě jednou moc děkuji.
Cítím se úžasně. Nevěděla jsem, jestli poznám, kdy už to končí, ale nakonec jsem cítila, jak energie slábne a já mohla otevřít oči. Chvíli jsem ještě ležela se zavřenýma očima, ale míhaly se mi tam už nesmysly. Tak kouknu na mobil a ono už třičtvrtě. Bylo to super, fakt moc příjemné. Dám si rozhodně říct znovu. Cítím se fajn, i když trochu unavená. Ta energie byla opravdu silná. Ještě jednou moc moc díky a moc se těším na sezení a další masáže a moc díky!
Hana Cábová
Ahojky, díky za energii. Zpočátku jsem cítila brnění v prstech rukou. Zub je lepší, pro jistotu jsem vypláchla vodičkou od doktorky.

Další zpráva po 3 hodinách od předchozí zprávy: Zub dal pokoj, píšu to potichu, aby to neslyšel. Ještě jednou moc děkuji.
Jana

Jak probíhá energetická masáž

 • V domluvený čas si sedněte nebo lehněte. Zaujměte takovou polohu, ve které Vám bude příjemně.
 • Zavřete si oči, uvolněte se a nechte na sebe energii působit.
 • Podpořte svým záměrem, jak se chcete cítit. I když si záměr neřeknete, energetická masáž vždy působí na to, co zrovna nejvíce potřebujete a co je v souladu s Vaší duší.
 • Nekřižte nohy ani ruce, ale když na to zapomenete, bude to také fungovat.
 • Nemusíte si sundavat náramky, řetízky nebo hodinky. Pokud si myslíte, že byste se lépe cítili bez těchto věcí, tak je odložte.
 • Pokud máte náladu, pusťte si relaxační nebo meditační hudbu. Pokud chcete mít ticho a klid, hudbu si nedávejte. Opravdu záleží jen na Vašem pocitu. Na účinek to nemá vliv.

Dejte sami na sebe a na své pocity.
Jde o to, aby vám bylo příjemně.

 • Každý z nás jsme originální a máme jiné prožitky.
 • Nemusíte cítit vůbec nic. Můžete cítit jen příjemné pocity nebo se naopak začít cítit nepříjemně. Může Vám být teplo, zima, motat se hlava, cítit brnění, tlaky, bušení srdce nebo něco jiného. Tyto stavy se mohou libovolně měnit během celé energetické masáže. Někdy doznívají i zvolna po ní.
 • Pokud se budete cítit nepříjemně, je to tím, že se Vám otevírají a čistí Vaše podvědomé vzorce. Můžou se Vám otevřít Vaše nepříjemné vzpomínky. Dovolte si prožívat jakékoliv pocity a emoce. Když se Vám bude chtít plakat, tak plačte. Odpusťte si a nechte je odejít.

Pokud se Vám otevřou staré vzpomínky
nebo cítíte něco nepříjemného:


Většinou to nebývá, ale může se to také stát. Je důležité přijmout, že je to normální reakce těla. A pak tyto pocity nechat odejít. Můžete si vědomě říkat:

Nechávám odejít tyto staré křivdy, podvědomé vzorce a cokoliv, co cítím nepříjemného. Je bezpečné to ze sebe pustit. Právě teď nechávám vše odejít z mého těla, mé mysli a ze všech mých životů. Je v pořádku to všechno propustit právě teď. Ať cítím cokoliv, mám se ráda a přijímám se. I přestože cítím .... dovoluji si osvobodit se a cítit se volná.

Nadechněte se a vše ze sebe vyfoukněte. Řekněte KLID.

Můžete mě také kontaktovat.

Dobrý den, chci se s Vámi podělit o zážitek ze své první energetické masáže na dálku od Vás. Byla jsem přes víkend nemocná, a protože jsem se necítila ještě úplně v pohodě, požádala jsem na začátku masáže o doléčení.

Chvíli jsem necítila nic, pak horkost v dlaních, teplou srdeční čakru, lehké záškuby svalů v obličeji, brnění celého těla zevnitř, jakoby mě něco skenovalo. Pak mě začaly bolet ledviny, potom břicho, bolest se stupňovala a vystřelovala do žeber, musela jsem vstát z postele, opřít se o parapet a prodýchávat.

Vzpomněla jsem si, že jste psala o puštění všeho, tak jsem si začala dokola odříkávat v hlavě "S láskou a vděčností nechávám odejít vše, co zatěžuje mé tělo". Trvalo to pár dost dlouhých minut, pak bolest najednou přestala a po celém těle se mi rozlilo měkké jemné teplo. A to jsem si užívala až do konce.

Zbytek večera jsem byla taková čerstvá, čilá. Spát jsem šla v půl 11 a usnula po 5.hodině. Spala jsem asi 20 minut, vstávat se mi teda nechtělo, ale v práci funguji normálně, nezívám ani se necítím ospalá. Nevěděla jsem, co od masáže čekat, ale tohle mě teda překvapilo. Díky moc za vše a já se jdu přihlásit na další masáže.
Katka Volavkováklientka hromadné energetické masáže
 • Napište mi e-mail, co byste chtěli energetickou masáží ve svém životě změnit. Lépe se tak zaměřím na to, co si přejete a můžu na to konkrétně působit.
 • Odstraníte podvědomé bloky a ucítíte úlevu po fyzické stránce.
 • Můžete vnímat výsledky hned po skončení nebo až v následujících dnech.
 • Pokud máte pocit, že potřebujete uzemnit, doporučuji se najíst nebo si dát čokoládu.
 • Po skončení a v následujících dnech pijte více čisté vody.

Možná si teď říkáte:  

 • Může mi energie ublížit?
  Pracuji pouze s láskyplnými energiemi, frekvencemi a vibracemi. Nepoužívám žádnou černou magii. Láskyplná energie Vám opravdu ublížit nemůže. Jediné, co může udělat je otevřít to, co máte uvnitř sebe. Není to nic, co bych Vám tam dala já nebo někdo jiný. Je to pouze Vaše někdy i zapomenutá bolest, která se Vám může otevřít kdykoliv. Pokud se Vám otevřela, tak je to znamení, že ji máte pustit pryč. Jak s touto nepříjemnou vzpomínkou pracovat, jsem popsala výše.
 • Co když zapomenu, že mám energetickou masáž?
  Pokud zapomenete, že v daný den máte energetickou masáž, nemusíte se bát. Energetické působení přesto proběhlo, i když jste zrovna neseděli nebo neleželi. Doporučuji si sednout nebo lehnout proto, abyste se více zaměřili na vnímání svého těla a mohli si masáž více užít. Na výsledek to nemá vliv.
Ahoj Janičko, popravdě jsem na to úplně zapomněla. Byli jsme zas na baráku, vrátili se a byl frmol... večer znáš to. Každopádně se cítím dobře, holky z práce říkají, že zase zářím. Byla jsem fakt tragická. To je to, co mě fascinuje, jak se to změní jako mávnutím kouzelného proutku. Tu Tvoji energii potřebuji pořád!!! Budu závislá:-)
Zuzkajedna z klientek hromadné energetické masáže

Vyberte si ze 2 možností

Připravila jsem pro vás 2 způsoby, jak si energetickou masáž dopřát.

Můžete si vybrat
buď individuální
a nebo hromadnou. 

Více najdete níže v textu. 

Individuální energetická masáž

Při individuální energetické masáži se věnuji pouze vám. Napojím se jen na vás. Domluvíme si termín, který vám vyhovuje (na rozdíl od hromadné masáže, kde jsou termíny a časy pevně dané). Individuální energetická masáž probíhá v současné době pouze na dálku v pohodlí vašeho domova stejně jako hromadná energetická masáž. V současné době poskytuji jen individuální energetickou masáž.

Při objednání individuální energetické masáže mi prosím napište termín, kdy chcete energetickou masáž absolvovat. Připojte také svůj telefon pro případnou domluvu jiného termínu.  Děkuji.Hromadná energetická masáž

Hromadná masáž je vlastně energetický balíček. Každý měsíc vyhlásím 4 termíny, ve kterých bude energetická masáž probíhat. Probíhat bude na dálku a v pohodlí vašeho domova. Zakoupením balíčku získáte 4 energetické masáže. 

 

1x týdně 1 masáž, tedy celkem 4 týdny v léčebných frekvencích a vibracích zvyšující úroveň vědomí. Tento balíček platí pouze pro hromadné energetické masáže, tedy masáže, které probíhají v dané termíny a v pohodlí domova.

HROMADNÁ ENERGETICKÁ MASÁŽ V ŘÍJNU

se bude konat vždy KAŽDOU NEDĚLI 1.10., 8.10., 15.10., 22.10., 29.10.ve 21 hod. 

Hromadné energetické masáže probíhají v pohodlí Vašeho domova
nebo tam, kde se aktuálně nacházíte.

Zkušenosti klientů

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Cítím se moc dobře. Psychicky i energeticky jsem na tom skvěle.
jedna z klientek
Ahoj Jani. Skoro nic jsem necítil. Co je pro mĕ zázrak spal jsem celou noc. Vstal jsem v 7 h a šel jsem jezdit na kole.
David Kemr
Cítím změnu. Měla jsem napsané, co se mi vše dělo za náhody, ale někam jsem to založila a nevzpomněla si na vše.U včerejší masáže jsem usnula a ráno se probudila v dobré náladě. Začínám potkávat milé lidi a cítím se s nimi opravdu skvěle. Lidi co o mě nestojí z mého života zmizeli a já o ně ani už nestojím.
Lucie
Dobrý večer, byla to směsice různých pocitů. Od smíchu až skoro do pláče. A pak se mi vybavil porod mého syna. Dnes je mu 25 let a je šikovnej a mám ho hodně moc ráda. Ale tehdy jsem byla zklamaná, že to není holčička. Dnes jsem si prodýchala porod svého syna znovu. A sama sobě sem se mu omluvila za to, že jsem ho hodně neměla ráda, což on nevěděl. Nikdy jsem mu to neřekla a neřeknu.

V jeho 16 letech byl nezvladatelný, žádné drogy ani alkohol. Jen velmi drzé chování ke mně. A teď, když jsme se v rámci energetické masáže duchovně potkali, tak jsem se mu omluvila a on mně také. Moc se mi ulevilo.

Zdůrazňuji, že to bylo vše v mé hlavě, i odpuštění i porod. Děkuju, pomohla jste mi. S pozdravem
Petra Rasochová
V daný čas jsem se pohodlně "uvelebila" na sedačce v obýváku. Zklidnila jsem se a soustředila jen na svoje tělo. Buď to fungovalo, nebo jsem vnímavá na placebo, to zcela určitě nevím, ale....:-) cítila jsem tlukot svého srdce, byl velmi intenzivní, rezonoval celým mým hrudním košem, pak se pozvolna stejný rytmus přesunul do oblasti mého břicha a cítila jsem se velmi uvolněně, nicméně, jako by právě můj trup něco vstřebával, či pracoval, to trvalo asi 14 nebo 16 minut.

Nohy a ruce mi vůbec nebyly na obtíž a co bylo zajímavé, následně jsem cítila intenzivně levou část horní čelisti a poté jsem se cíleně soustředila na problematickou pravou patu, kde mám zánětlivé ložisko a dlouhodobě bojuji s plantární fascitidou. Cítila jsem energii přímo v postiženém místě a následně jsem cítila, že se "cosi" děje v achillově šlaše a lýtkovém svalu, které jsou upnuty k nemocné patě.

Večer jsem stále měla bušení srdce, četba mne uvedla do klidu, dle tvého doporučení jsem vypila asi půl litru vody a spánek byl standardní. Ráno jsem se probudila a musela jsem si jít ven zaběhat. To není nic tak moc výjimečného až na to, že se necítím poslední týdny zdravotně ani výkonostně ve formě a hned první kopec na trase mne poslední dobou viditelně zpomalí.

Dnes tomu tak skutečně nebylo :-). Ostré a svěží tempo jsem střídala s tempem doslova závodním a domů jsem přiběhla (ze svého oblíbeného okruhu) cca o 7 nebo 8 minut dříve. Pata mne sice při běhu pobolívala, ale jen v prvních 10 minutách a jsem přesvědčena, že se to určitě začne zlepšovat.

Rozhodně budu sledovat, zda zánět z paty ustupuje či bolest dále chronicky přetrvává a energii vzdoruje. A Jani, určitě se ozvu, abys měla nějaký konkrétní třeba i léčebný výsledek. Bylo by to skvělé.

zpráva další den: A jen pro doplnění: plantárni fascitida skutečně ustupuje ( bojují s ní 6 měsíců).
Sabina Svobodová

Možná vás teď napadá:

Mám strach, že nebudu nic cítit a tedy to nebude pro mě fungovat.

 

Každý z nás jsme jinak vnímavý. Čím více s energiemi pracujeme, tím lépe je cítíme. Přesto účinek není podmíněn tím jestli jste při posílání energie něco cítila nebo ne. Doporučuji vnímat, jak se cítíte i v následujících dnech. Psát si, co se Vám stalo hezkého a jaké zázračné náhody se začaly dít. Začnete více vnímat své pocity a sami sebe.

 

Co když zapomenu, že je energetická masáž? Funguje to i tak?

 

Ano, funguje. I když zapomenete, na výsledek to nemá vliv. Já s Vámi počítám a zahrnu Vás do procesu. A vy vnímejte, co se děje v následujících dnech. Můžete cítit únavu, protože se zpracovávají podvědomé bloky nebo naopak můžete cítit velký příliv energie.

 

Každý z nás je individuální a jedinečný a také jeho prožitky jsou jedinečné. Vždy se děje to nejlepší pro Vás co je v souladu s Vaší duší. Doporučuji využít výhodný měsíční balíček, kdy podpoříte větší účinky.

UPOZORNĚNÍ:

Žádná výše uvedená terapie není náhradou za běžnou lékařskou péči. Nedoporučuje se tedy vysazovat stanovenou léčbu a předepsané léky. Se zlepšením stavu po konzultacích, lze snižovat dávky léků, popř. změnit léčbu, pouze však po dohodě s ošetřujícím lékařem! Nejsem lékař, jsem certifikovaný praktik alternativních technik léčení a rozvoje osobnosti.

Objednáním přebíráte zodpovědnost za své jednání.

Pro koho nejsou energetické masáže určeny:

Pokud trpíte vážnými psychickými problémy, vyhledejte zkušeného psychoterapeuta. Energetické masáže nejsou také vhodné pro lidi, kteří jsou dlouhodobě pod vlivem omamných látek a drog.

Objednat
Hromadnou energetickou masáž 

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.