RODINNÉ KONSTELACE

Jaroslava Váchalová

 • Toužíte zlepšit vztah se svým partnerem?
 • Zajímá vás, jak to máte v partnerských vztazích a co k vám cítí partner(ka)?
 • Chcete pochopit, proč se vám dějí jednotlivé situace?(Nemůžete najít partnera, finanční potíže, nespokojenost ve vztahu.)
 • Zjistit, co vám říkají vaše zdravotní potíže, nadváha atd.?

S Jarkou jsem se seznámila před dvěma lety na festivalu Ezotera. Letos jsem se s ní znovu setkala a také si nechala znovu vyložit karty. Byla jsem moc mile překvapená, jak je Jarka laskavá, moudrá, napojená a umí pomoci. Ukáže Vám, co se děje ve Vašem životě a proč se to děje. Co můžete změnit a nad čím se máte zamyslet.

Jarka jedinečně propojuje tarotové karty s rodinnými konstelacemi. 

Co o sobě Jarka říká:

V duchovní oblasti se pohybuji 17 let. Prošla jsem si dost bolestivým, leč zajímavým životem - tak, jako každý, komu se povoláním stala práce s lidmi. Při uzdravování se z těžké mentální anorexie a bulimie a po usilovném hledání sebe sama a smyslu svého života, mně byla dána příležitost, objevit svůj dar pomocí výkladu tarotových karet.

Nyní skrze tarotové výklady pomáhám lidem pochopit jejich životní cestu a vysvětlit na jakém bodu existence se momentálně nacházejí. Klientovi se takto snažím zásadní věci objasnit a nasměrovat ho správným směrem. Vše ale probíhá více na vědomé úrovni. Pokud je člověk zatížen silnou nezpracovanou karmickou vazbou, s úrovní rozumu se zde nevystačí. I já jsem musela zajít do hlubších vrstev podvědomí a velice nápomocna mi v tom byla metoda zvaná rodinné konstelace.

KONSTELACE

TAROTOVÝ KURZ

RODINNÉ KONSTELACE S TAROTEM

Originální propojení Tarotu a rodinných konstelací.

Propojením těchto dvou metod budete mít šanci docílit rovnováhy mentální úrovně s hloubkou svého podvědomí. Tento vnitřní klid vám pomůže odstranit překážky z vnějšího světa.

Poznejte psychoterapeutickou metodu, která vám pomůže zjistit souvislosti vašich současných problémů a odhalit jejich příčiny v rodinných vzorcích.

Co jsou rodinné konstelace?

Rodinné konstelace je velice účinná metoda, při které se můžete objektivně podívat, co se děje ve vašich partnerských nebo přátelských vztazích, pracovním kolektivu nebo v původní rodině. Jakou úlohu zastupujete vy a jakou lekci vám ukazují ostatní. Na základě zjištěné pravdy a silného emocionálního prožitku se budete moci začít léčit na citové úrovni. Svůj problém začnete vidět z jiného úhlu, pochopíte svoji situaci ve vztazích a budete se moci zase svobodně rozhodovat.

Jarka jedinečně propojuje rodinné konstelace s výkladem z karet. Před konstelací se podíváte na svůj problém skrz karty. Po konstelaci i díky tarotovým kartám uvidíte, co se všechno konstelací změnilo.

 

Pomůžou vám:

 • Získat návod a sílu odpoutat se od starých modelů chování v rodinných, partnerských i přátelských vztazích.
 • Budete mít šanci vidět a napravit chyby svého pokolení.
 • Rozkrytím destruktivních vzorců svého rodu zjistíte, co vás v životě blokuje a jak získat to, po čem skutečně toužíte.
 • Budete se moci opět svobodně rozhodovat, převzít za sebe a svůj život plnou zodpovědnost.
 • Pomohou vám nastolit správnou cestu ke zdraví a seberealizaci ve vnějším světě.

Co o nich říkají klienti?

Konečně jsem se dostala k počítači, abych napsala nějakou zpětnou vazbu na minulé konstelace. Nic moc se nestalo, nezměnilo, jen mám pocit, že po konstelacích je mi trošku lehčeji a s nadsázkou bych klidně řekla, že byl život před konstelacemi a po nich. Jakoby to byl nějaký milník.

Jinak jsem před tou sobotou nemohla vůbec spát, měla jsem hrozný strach z nových lidí, že zase budu úplně mimo, ale moc mě překvapila pohoda a respekt všech zúčastněných, nikdo si na nic nehrál a bylo to moc fajn. Jarka to vede úžasně, jemně a s láskou a ví, kdy je třeba trošku "přitlačit". Prostě super. Moc mi pomohlo vidět Janu a Mirku, které se snaží vyřešit si své věci. Předtím jsem měla panickou hrůzu ze 40 a měla jsem pocit, že už vlastně nemá nic cenu a nějak to jen doklepu. Ale ony mi otevřely oči a ukázaly, že ještě můžu hodně změnit a užít si. Velká věc.

Takže velikéééé díky za to, co děláte a jak moc pomáháte.

Jitka

 Celodenní rodinné konstelace s tarotem

Zveme vás všechny, kteří máte vztah a potřebovali byste se podívat, proč nefunguje, tak jak má, co vám partner(ka) tají, nebo proč si přestáváte rozumět. Rodinné konstelace jsou tu i pro ty z vás, kteří jste si po rozvodu nevyříkali vše co jste měli, nebo proč nedokážete být po rozchodu znovu volní a šťastní, a co vás blokuje navázat znovu kvalitní vztah. Také pro vás, co se chcete hnout dál z místa a máte pocit, že vás něco drží a blokuje.

Přijďte mezi nás všichni, kteří se chcete něco o sobě dozvědět a posunout se se stejně smýšlejícími lidmi blíže ke své duši, sebehodnotě a seberealizaci. Můžete najít nejen to, co potřebujete zjistit, ale navíc třeba i partu skvělých přátel. 

Máte možnost sestavit si svoji vlastní konstelaci na Vaši aktuální situaci, která Vás trápí. Pokud budete chtít, můžete si odehrát různé role nebo se přijít podívat.  I když nebudete přímo účastníci, začne se ve Vašem podvědomí něco měnit.

Kdy a kde?

Celodenní konstelace Ateliér pro radost, Bachova 1568, Praha 4 - Háje, nejbližší je autobusová zastávka Mikulova autobusem číslo 125 nebo 165. Zvoňte prosím na zvonek Ateliér.

Neděle 7.4. od 10-17 hod

Sobota 27.4. od 10-17 hod

Sobota 11.5. od 10-17 hod.

Sobota 8.6. od 10-17 hod.

Cena bez postavení vlastní konstelace - 450,-Kč

            s postavením vlastní konstelace - 700,-Kč.

Platí se hotově na místě.

Drobné občerstvení ( chlebíčky, sušenky, káva, čaj, atd.)  za přijatelnou cenu k dispozici.

Pro účastníky rodinných konstelacích je podporující skupina na Facebooku, kde se můžete ptát, sdílet své zkušenosti a získat kontakt na ostatní milé lidi, které jste díky konstelacím poznali. Tato skupina je opravdu určena pouze účastníkům.

Ukázka pro vás

Nejste si jisti jestli jsou rodinné konstelace pro vás? Chtěli byste je vidět a zažít, abyste si mohli udělat svou vlastní představu? Připravili jsme pro vás možnost podívat se na 1 rodinnou konstelaci jako ukázku pro vás. Můžete se pak sami rozhodnout jestli zůstanete dále nebo ne. Vstup 200 Kč se platí hotově na místě.

Co zaplacením vstupu získáte?

 • Výklad 2 karet.
  Výklad na začátku a na konci konstelace. Dozvíte se, co potřebujete vědět a co Vám konstelace pomohla změnit.
 • Možnost zahrát si v rodinné konstelaci.
  Budete plnohodnotní účastníci a ostatní mají možnost volby vybrat si právě Vás. Pokud samozřejmě budete chtít hrát.
 • Ptát se na to, co Vás zajímá o rodinných konstelacích.
  Všechny Vaše dotazy Jarka ráda zodpoví.
 • Sdílet své pocity s ostatními.
  Také se můžete zúčastnit sdílení pocitů, jak se cítíte před a po konstelaci.
 • Odnesete si vlastní prožitek a změnu Vašich podvědomých programů.

Přihlášení a kontakt

Přihlašujte se kontaktním formulářem níže nebo na e-mail: info@jana-svobodova.cz. Napište prosím termín, o který máte zájem. Můžete také uvést jestli máte zájem o svou vlastní konstelaci. Platí se hotově na místě.

Jarky stránky naleznete na https://hojnost-wz-cz0.webnode.cz/

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů