Zasvěcení I. až IV. stupně

SHAMBALLA

 • Shamballa je vysokovibrační energie lásky pomáhající k uzdravení těla, mysli a duše tak, abyste zase našli vitalitu, klid a harmonii.
 • Je inteligentní a sama si najde místo, které má harmonizovat a léčit.
 • Shamballa zvyšuje naše vibrace a tím připravuje tělo na zbavení se starých strachů, křivd a ublížení, což se na fyzických tělech projevuje jako nemoci. Nemoc znamená nemít moc. Shamballa léčí bolavá místa na fyzické i psychické úrovni.
 • Umožňuje nám převzít plnou zodpovědnost za svůj život a žít naše životy ve štěstí, zdraví a lásce.
 • Shamballa nám pomáhá najít cestu k sobě, přijímat se a milovat takoví jací jsme.

Na sebelásce pracuji a hodně mi v tom pomáhá ta Shamballa. Já mám vůbec pocit, že od té doby, co jsem se s ní setkala poprvé mi moc pomáhá. Vidím posun. Jsou věci, u kterých jsem ještě minulý týden nevěděla co a jak a dnes to vím jasně. "Chodí" mi dobré nápady. Jsem schopna si uvědomovat víc své pocity a chování, i vnímat tu změnu, která nastává.

Jedna z klientek

Své problémy můžeme přehlížet nebo je můžeme začít řešit. Toto rozhodnutí je pouze na nás.

Léčením pomocí Shambally se začínáte uzdravovat na všech úrovních.
Umožňuje Vám převzít plnou zodpovědnost za svůj život.

 • Shamballa je cesta poznání, života, bytí a pochopení spojení se vším a všemi. Není to pouze forma léčení pomocí rukou, je to léčení pro celou duši, pochopení sounáležitosti celé své bytosti, duše a svého vyššího já.
 • Shamballa v sobě slučuje několik energií a díky nim je jednou z nejsilnějších energií na této planetě v současné době. Je to výborná energie pro léčení různých fyzických, ale také emocionálních a psychických problémů. Pomůže při odbourávání stresů, rozpuštění bloků, lepšího spánku a života celkově.
  Léčebnou terapii můžete provádět sami se sebou, s jinými lidmi, zvířaty, rostlinami…
 • Někteří lidé myslí, že systém Shambally je forma Reiki, jiní ji vnímají spíše jako další krok Reiki. Shamballa je kombinací energií, které se koncentrují na léčení skrze poznání, že vše je propojeno se vším a to na všech úrovních, včetně nás samotných. Shamballa směřuje pozornost na to, aby nám bylo umožněno snáze pochopit, kdo doopravdy jsme.

Co Vám přinese kurz Shambally?

 • Kurz Shamballa Vám dá možnost pracovat s touto krásnou silnou energií, moci ji využít, kdykoliv potřebujete. Můžete se kdykoliv ponořit do vyšších léčivých vibrací, které Vám dodají lásku, radost, klid, pohodu a léčí Vaše tělo i Vaši duši.
 • Shamballa Vám pomůže mít rychleji to, co si přejete. Naučí Vás mít se rádi takoví, jací jste.
 • Zasvěcuji do Shambally, i když nemáte zkušenosti s energií Reiki. Pro zasvěcení do Shambally není nutné Reiki mít. V dnešní době, kdy jsou okolo nás vyšší energie, již máme s nimi zkušenosti.

Ten, koho energie Shamballa láká a chtěl by jí umět, je připravený pro zasvěcení a budu ráda jeho průvodcem k lepšímu životu. Naučíte se tuto energii používat pro sebe i posílat na dálku ostatním.

Proč právě já vás mohu zasvětit? 

Jana Svobodová

 • Od roku 2012 jsem absolvovala mnoho vzdělávacích kurzů, např. FASTER EFT - TAP FEST SEMINAR - s autorem metody Robertem G. Smithem, REIKI I-III - Marta Filipi, Three In One Concepts - Basic One Brain (Kineziologie) a mnoho dalších.
 • Díky tomu mám vysoké poznání souvislostí a toho, jak vše souvisí se vším.
 • Sama jsem byla zasvěcena do Shambally v roce 2012 a od té doby s ní mám mnoho zkušeností .

Zasvěcení

 • Shamballa je zahrnuta do 4 stupňů, kdy čtvrtý stupeň je mistrovský.
 • Každý stupeň obsahuje 256 symbolů, které můžete aktivně využívat. Symboly se předávají automaticky zasvěcením do aury, nemusíme si je pamatovat, ani s nimi vědomě pracovat jako s Reiki.
 • Do Shambally je možné zasvětit i na dálku (po skypu), kdy se předem domluví den a přesný čas, kdy dojde k zasvěcení. Můžete si vybrat jestli zasvěcení proběhne osobně nebo na dálku. Záleží na Vás, z čeho máte dobrý pocit. Ukážu Vám, jak se se Shambalou pracuje. Obdržíte také materiály a certifikát o absolvování.
 • Zasvěcení probíhá ve dvou blocích. Nejdříve I. a II. stupeň a poté III. a IV. stupeň.
 • Doba jednoho zasvěcení trvá cca 3 hodiny. Doporučuji si udělat pohodlí a najít si místo, kde můžete být po celou dobu sami, nerušeni okolím.

I. a II. stupeň zasvěcení

Délka kurzu: cca 3 hodiny

Cena: 1 500 Kč

III. a IV. stupeň zasvěcení

Délka kurzu: cca 3 hodiny

Cena: 2 500 Kč

Shamballa je super, vyzkoušela jsem ji na mámě dneska na dálku, a pak jsem jí volala a ptala se jí, jestli něco necítila a ona říkala, že byla dopoledne unavená a pak jí únava přešla. Jindy jí bolí krční páteř a teď jí nebolela.

Jedna z klientek

Shamballa mi skutečně pomáhá. Cítím se vyrovnanější, klidnější a ke všemu přistupuji s klidem, nepropadám panice a lítosti.

Objednat Zasvěcení

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.