Unikátní metoda

Svoboda mysli

Změňte svou mysl a změníte svůj život.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Všichni chceme být zdraví, spokojení, chceme se mít dobře, dělat co nás baví a být jednoduše šťastní

Ale co když nám to nejde...?

.
.
.

Pomůže metoda Svoboda mysli

Svoboda mysli je metoda osobního rozvoje, která používá jednoduché techniky pro práci s myslí a naším podvědomím. Umožňuje nám získat svobodu a pochopit, že v každém okamžiku máme volbu a náš život si řídíme sami.

Svoboda mysli je ověřený návod na šťastný život, jak se vypořádat s tím, co nás trápí, jak se vyrovnat s událostmi, které se nám děly nebo stále dějí. Jedná se o nejefektivnější a nejrychlejší koučovací metody a techniky, které jsou uznávané a ověřila jsem je sama na sobě i se svými klienty v praxi.

Stačí 2 hodiny vašeho času

Účinnost metody Faster EFT a dalších technik, které používám, spočívá v tom, že za 2 hodiny odblokujeme traumata, která bychom klasickými psychologickými metodami řešili několik měsíců až roků. Terapie používá k léčbě Vaší mysl a fyzické tělo.  

Svoboda mysli je jen název, ovšem v případě, kdy se aktivně zapojíte do pomoci sama sobě, zároveň pod vedením Jany, terapie skutečně svobodu mysli přináší. Sám jsem se zbavil dlouhotrvajících i akutních problémů, nepříjemných stavů a pocitů nebo si alespoň výrazně zmírnil jejich vliv. Pozitivní výsledky se projevují v běžném soukromém a pracovním životě. Vřele terapii od Jany doporučuji. Zkuste a uvidíte, či spíše ucítíte výsledky sami na sobě.
Pavel Tichna

Nemusíte věřit, že Vám metoda pomůže a přesto má reálné výsledky, odstraňuje skutečnou příčinu problémů, nepracuje s placebo efektem. Nepoužívám žádné přístroje ani léky. Pracuji pouze s Vaší myslí, tedy tím, co si držíte uvnitř sebe - Vašimi přesvědčeními. Po celou dobu jste plně při vědomí, víte, co říkáte.

I když víme, co chceme a co bychom měli dělat a ostatní nám to říkají stále dokola a my s nimi souhlasíme, přesto na základě našich podvědomých programů, které nás řídí a ovládají, někdy nejsme schopni to udělat.

Známe spoustu rad a informací, ale nejdůležitější je práce na sobě, řešit své konkrétní starosti a špatné pocity, jen tím si můžeme nejvíce pomoci a posunout se ve svém životě. 

Metoda Svoboda mysli Vám pomůže přijmout Vaše nepříjemné zkušenosti a vyrovnat se s nimi. Jít za svým cílem a udělat to, co je pro Vás nejlepší.

S čím SVOBODA MYSLI pomáhá?

  • Zbavit se nepříjemných pocitů a negativních emocí;
  • Odstranit stres, napětí, neklid.
  • Vyrovnat se s prožitým traumatem - rozchodem, výpovědí z práce.
  • Zbavit se strachu a fobie - například z výšky, zvířat, zkoušky, cestování MHD nebo let letadlem.
  • Zmírnit nebo úplně odstranit fyzické problémy - například bolest krku, zad, hlavy, panické ataky, problémy s erekcí, nespavost, úzkosti, deprese, oteklé nohy.
  • Zlepšit sebevědomí, partnerské vztahy a vztahy s ostatními lidmi.
  • Zhubnout.
  • Dosáhnout svých snů a cílů.

Konkrétní příklady, s čím jsem Vám pomohla najdete v záložce PŘÍKLADY Z PRAXE. 

Jak probíhá individuální sezení?

Záměr

Společně se posadíme a řeknete mi, co byste chtěli individuálním sezením vyřešit.

Zmapování

Budete odpovídat na mé dotazy týkající se Vašeho problému - kdy to začalo? Co je na tom nejhoršího? Kdy jste to zažili poprvé?

Samotná terapie

Potom se pohodlně posadíte a zavřete oči. Já Vás uvedu do vzpomínky nebo pocitu, co Vás trápí. Můžu na Vás ťukat - jednotlivé body na obličeji, pod klíční kostí a na zápěstí. Nikam jinam Vám sahat nebudu:-). Terapie může probíhat i bez ťukání a má stejný účinek. V tomto případě budu používat jinou metodu než FASTER EFT neboli ťukání.

Budu Vám říkat, co máte po mně opakovat. A ptát se, co se změnilo? Jsou tam stále stejné nepříjemné pocity a emoce? Je to jiné? Co tam ještě zbylo? Kde to cítíte? A další otázky.

Důležité je, abyste byli upřímní. Neděláte to kvůli mně, ale kvůli sobě. Pokud by Vám bylo něco nepříjemného nebo nějaké pochyby, tak to prosím vždy řekněte. Jen tím je můžeme změnit.

Terapie probíhá po skype, messengeru nebo telefonu.

Jak dlouho trvá individuální sezení?

Sezení může trvat až 2 hodiny, tak si prosím připravte dostatek času. Ke každému přistupuji individuálně. Záleží na tom, co konkrétního budeme řešit. 

Paní Svobodová mi od doby, kdy jsem se k ní objednala na první terapii, pomohla v mnoha směrech. Při první terapii jsme řešily strach z jakékoliv cesty, což se o mnoho zlepšilo.

Později jsme odstraňovaly jiné bloky, a to hlavně strach a stres z maturity. To se ve výsledku projevilo tak, že jsem ji úspěšně zvládla bez velkých stresů (které jsou pro mě běžně typické).

Na paní Janě si nejvíce vážím milého přístupu a jejího vždy pozitivního naladění. Žádný problém nezveličuje, ale ani nepodceňuje. Vždy se mě snažila pochopit co nejvíce a vžít se do mé situace.

Musím tedy paní Svobodové poděkovat za vše, od komunikace až po výsledky terapií!
Magda
Setkání s paní Svobodovou bylo velmi příjemné a přátelské. Během terapie nechodí kolem horké kaše, ale hned se orientuje na odstranění příčiny potíží. Hned při prvním sezení jsem pocítila velké uvolnění.

Navíc díky ní vím, jak si mohu metodou Faster EFT a Funkčního principu pomoci od nepříjemných pocitů i sama doma. Jani, děkuji a vřele Vás doporučuji.
Eva Kantová
Již po prvním sezení u p. Jany jsem se cítila mnohem lépe, klidněji a vyrovnaněji. Najednou jsem věděla, že vše zvládnu.
Renata V.

Kolik stojí individuální sezení?

2500 Kč

Abych se vám mohla plně věnovat, domluvte si předem termín. Je také potřeba se nyní objednat a uhradit objednávku. Těším se na vás! 

UPOZORNĚNÍ:

Žádná výše uvedená terapie není náhradou za běžnou lékařskou péči. Nedoporučuje se tedy vysazovat stanovenou léčbu a předepsané léky. Se zlepšením stavu po konzultacích, lze snižovat dávky léků, popř. změnit léčbu, pouze však po dohodě s ošetřujícím lékařem! Nejsem lékař, jsem certifikovaný praktik alternativních technik léčení a rozvoje osobnosti.

Objednáním přebíráte zodpovědnost za své jednání. Pokud trpíte vážnými psychickými problémy, vyhledejte zkušeného psychoterapeuta.

Objednat se na terapii

Potřebujete se na něco zeptat nebo s něčím poradit? napište mi na info@jana-svobodova.cz. Jsem tu pro vás.