Hojnost, kam se podíváš

Na dnešní noc jsem šla spát ve tři hodiny, protože jsem tvořila nový ebook 11 KROKŮ K HOJNOSTI aneb jak být magnetem na peníze. Budíček od Kubíčka v půl sedmé moc příjemný nebyl, ale sama jsem byla překvapená, že jsem plná energie. Zítra odjíždím pryč, chtěla jsem to dodělat a mít už e-book k dispozici. Zbývalo mi nastavit ještě řadu technikálií, aby byl e-book dostupný pro všechny. Je neuvěřitelné, kolik kroků je k tomu potřeba udělat. A přece jen s dvěma dětmi je zázrak na to najít čas:-). Takže většina se tvoří, až když děti spí.

Vše šlo lehce, jakoby samo…

Jelikož mi technikálie moc nejdou, požádala jsem Lenku Brtkovou, aby mi udělala grafiku. Je vtipné, že mi ji nabídla asi nějak intuitivně den předtím:-) A já jsem její nabídku pomoci ráda využila. Poslala jsem ji napsaný ebook a obrázky a ona z toho udělala nádherný soubor. Byla jsem šťastná, jak obrázky k sobě ladí. Vybírala jsem je poměrně narychlo, ale sedí úplně dokonale.  Říkala jsem si, jaká je to paráda, jak to krásně jde samo a lehce, dokonce jsem to i zmínila na Facebooku ve skupině Svoboda mysli. Pokud chcete, můžete se připojit.

A pak přišly problémy…

Včera jsme přijeli domů z chalupy a já jsem se těšila, jaké úpravy ještě v ebooku udělám. I když se jednalo relativně jen o drobnosti, ale já jsem takový puntičkář a chci mít z e-booku dobrý pocit. Jaké bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že pokud budu do souboru něco psát, přijdu o vložené obrázky, které se prostě nezobrazí. Hledala jsem různé způsoby, ale nic nepomáhalo. Byla jsem opravdu zoufalá. . Chtěla jsem tam udělat ještě tři pro mě zásadní změny, které jsem tam chtěla mít. Poprosila jsem i mého skvělého manžela, který zjistil, že chyba je pouze u nás v našem počítači.

I když mi to bylo nepříjemné, psala jsem Lence ve tři ráno, co se stalo a že mi to nejde. A že jí moc prosím, jestli by ty další moje tři nutné úpravy udělala. A ona byla tak zlatá, že si našla čas a poslala mi to, i když odjížděla ten den na dovolenou. No není to úžasné? Abychom to neměli tak jednoduché, tak jsem její 1MB soubor uložila tak, že měl 27 MB. A zase problém, protože vkládat přílohu můžu jen 25MB. Tak jsem znovu Lence psala. Divila se, ale hned soubor poslala znovu. Zajímá Vás, jak jsem to dokázala mít 27MB? Dala jsem tisk a uložit jako PDF.

Naštěstí jsem potom soubor stáhla klasicky a měl zase svůj 1MB. Tedy jsem mohla nastavit mail, který bude automaticky odcházet po zaplacení objednávky. Ani nevíte, jak jsem byla šťastná jen za tento úkon, kdy jsem měla mail nastavený! A hlavně za Lenku! Konečně jsem ji propustila a popřála krásnou dovolenou. Nevěděla jsem, jak ji mám pořádně poděkovat. I v tom případě mi přijde, že slova jsou málo. Navrhla jsem jí cukrárnu, moje oblíbené místo. I když není Lenka z Prahy, věřím, že nám ta cukrárna brzy vyjde.

Co mě dalšího potěšilo a u čeho jsem měla husí kůži, byla její zpráva:  Janče, dělala jsem to pro tebe ráda a obyčejně takovou pomoc nenabízím, protože jsem zasekaná časově. Takže moje dedukce je, že tvoje energie je nějak zvláště krásná a vyzařuje i na mě, protože mě to vážně bavilo. Měj se pohádkově!! Jinak já jsem z Olomouce, ale věřím, že se určitě potkáme. Ne kvůli tomu zákusku, 😀 😀 ale jen tak na pokec.

Pak už jsem jen napsala stránku, co v ebooku 11 kroků k hojnosti najdete a co Vám přinese.  Odpoledne jsem se šla s dětmi projít ven a udělat si hezké odpoledne. A jak jsem v té hojnosti, tak Filípek dostal zdarma v drogerii krásného medvídka. K večeru přišla mamka a přinesla nám dárky z dovolené. Nádherný míč pro děti, který bylo docela fuška nafouknout, ale dala jsem to. Mně koupila krásný náramek. A přinesla nám kamínky, které přitahují úspěchy v podnikání. No není to nádherná shoda okolností, zrovna, když dopíšu ebook o hojnosti?

Ještě bych chtěla zmínit, že e-book o hojnosti jsem moc neplánovala. Dříve jsem si říkala, že bych nějaké tipy napsala, ale takových myšlenek mám spoustu. Ale teď jsem sedla a byla jsem sama překvapena( a stále ještě jsem:-)), že za týden je vše kompletně nastaveno a vytvořeno. Lenka už mi dopředu říkala, že neví, jestli to do neděle stihne udělat. Vše jsem jí poslala ve čtvrtek. A udělala to hned další den. A díky tomu jsme měly čas i na dořešení dalších technických věcí. A do neděle, tedy do dneška, jsme nakonec všechno stihly.

Děkuji moc Lence, vesmíru, své intuici. Děkuji, že jsem sedla, psala a našla ten čas, který je pro mě opravdu vzácný. Děkuji, že jsem mohla vytvořit něco užitečného, co Vám pomůže zažívat také více vděčnosti a hojnosti v životě.

Kdybyste chtěli udělat krásnou grafiku, můžete Lenku kontaktovat. Nedělá jen skvělé grafické práce, ale zabývá se i způsobem komunikace. Její e-book Jak být sám sebou je skvělý a doporučuji ho všem.

 

 

Jana Svobodová

Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Tištěná kniha
  • 11 kroků jak změnit svůj život

    Nejste spokojeni s tím, co ve svém životě zažíváte? Chcete to změnit? Stáhněte si e-book ZDARMA a dozvíte se, jak na to.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: