To nevymyslím

Když jsme se chystali jet zase z chalupy do Prahy, ptala jsem se Filípka, jestli se těší domů a na co.

A on: „Jo, těším. Ne na co, ale na koho.“

Tak jsem hádala babičky, králíčka Sinďáčka, dokonce jsem řekla i tatínka, který byl s námi, ale nic.

„No přece na dědečka Káju.“ Aha, tak to mě teda nenapadlo. Dědečka zase tak často nevídáme.

Víc jsem tomu nevěnovala pozornost. Odpoledne jsem se musela smát. Myslela jsem na mamku. Říkala jsem si, že bych ji ráda viděla a že ji napíšu, jestli už je doma nebo ještě na chatě. Šla jsem kolem jejího domu a podívala jsem se do okna. Měla zatažené rolety, tak jsem si říkala, že je ještě na chatě. Nevěděla jsem, který den se vrací. Ani ne o pět minut později ji vidím, jak vystupuje přede mnou z autobusu. Telefonovala a ani si nás nevšimla. Smáli jsme se, jaká je to „náhoda“, já tomu říkám zázrak všedních dnů. Když by netelefonovala, tak by jela až na další zastávku a neviděli bychom se. Naštěstí chtěla vystoupit, aby lépe slyšela.

Říkala jsem, že jdeme nakupovat umělé sladidlo, které nám chybělo pro zavařování okurek. Šli jsme společně do Alberta. Nejen, že ho měli v akci, ale měli v akci i víno, co máme rádi. A navíc mamky čaj, který má ráda a jediný pije. Takže opravdu další krásné zázraky všedních dní. Tak jsme se smáli, jak se nám to vyplatilo, že jsme se viděli. Pak jsme šli do cukrárny na zmrzlinu, jak jsme měli s Filípkem také původně v plánu.

Vzpomněla jsem si na ráno, jak říkal, že se těší na dědečka Káju.

A další zázrak všedních dnů byl ten, že zrovna dědeček byl na cestě za babičkou, takže jsme ho s Filípkem viděli. Vzpomněla jsem si na ráno, jak říkal, že se těší na dědečka Káju. To jsem teda netušila, že ho odpoledne uvidíme. Přišlo mi to opravdu jako zázrak.

Filípka jsem se zeptala, jestli to věděl, že ho dneska uvidí? A řekl, že jo. Je nádherné, jak děti jsou napojené.

Miluji tyhle okamžiky, které bych snad ani nevymyslela. Vím, že je to hodně díky tomu, že na sobě pracuji. Skvěle mi v tom pomáhají i energie. O energiích si můžete přečíst v článku Tajemství energie. Pokud chcete vyzkoušet působení a účinky energií, připravila jsem pro Vás i balíček 4  energetických masáží.

I když na sobě nepracujeme, dějí se nám také zázraky všedních dní.

I když na sobě nepracujeme, dějí se nám také zázraky všedních dní. Ale troufám si tvrdit, že ne v takové míře a hlavně si jich většinou nedokážeme buď vůbec všimnout nebo pořádně užít. Zaměřujeme se na to, co se nám zrovna nedaří a v těchto nižších vibracích si přitahujeme to, co si zrovna moc nepřejeme. Proto doporučuji na sobě pracovat jakýmkoliv způsobem.

Co to je práce na sobě?

Za práci na sobě považuji nejen terapii nebo práci s energiemi, ale také to, že si vědomě začínáme tvořit svůj život. I když je toho hodně, co nás ovlivňuje, začínáme si všímat našich myšlenek a toho, jaké pocity v nás vyvolávají. Tím se cítíme příjemně nebo nepříjemně a podle toho si začínáme přitahovat souvislosti, tedy různé situace v našem životě. Uvědomuje si, že jsme to MY, kdo s tím můžeme něco udělat. A samozřejmě i neudělat, protože i to je naše svobodná volba. I samotné uvědomění nám může hodně pomoci.

Vděčnost zvyšuje Vaše vibrace

Zvýšit svoje vibrace si můžete i energií vděčnosti. Tedy tím, že budete pociťovat vděčnost za vše, co ve svém životě máte a zažíváte. Nejde o slova, ale o to, abyste se přitom cítili dobře.

Přeji nám všem hodně zázraků všedních dní

 

 

Jana Svobodová

Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Tištěná kniha
  • 11 kroků jak změnit svůj život

    Nejste spokojeni s tím, co ve svém životě zažíváte? Chcete to změnit? Stáhněte si e-book ZDARMA a dozvíte se, jak na to.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: