Chce to odvahu

Vystoupit ze své komfortní zóny chce odvahu. Ne každý chce, abych zveřejnila to, co jsme spolu řešili. Ovlivňuje nás strach, co si o nás budou ostatní myslet. Bereme jako ostudu, že jsme někdy něco řešili a necítili se dobře. Bereme jako selhání, že jsme to nezvládli sami. Rozumím tomu. O to více si vážím každé zveřejněné reference nebo příkladu z praxe.

Také je pro mě někdy těžké vystoupit ze své komfortní zóny. Dát veřejně najevo, co si myslím. Ať už napsaným článkem, ebookem nebo natočeným videem.

Snažím se to překonávat, protože vím, že mě to posune. A troufám si říct, že i Vás. Buď můžete  najít nějakou informaci, kterou zrovna hledáte nebo se můžete inspirovat, že to dokážete taky.

 

Ne vždy je to jednoduché.

Poslední dobou píšu na své stránce Svoboda mysli na Facebooku a ve skupině Svoboda mysli o tom, co prožívám a co si myslím. Ne vždy se mnou všichni jen souhlasí. A slyšet kritiku pro mě není vždy tak lehké.

Co mi pomáhá?

Co mi pomáhá je uvědomit si, že je to názor někoho jiného. Každý jsme jiný a je to jen jiný úhel pohledu. Ne dobrý ani ne špatný. Všichni máme rádi, když s námi druhý souhlasí. Ale když ne, moc se nám to nelíbí. Alespoň mě někdy ne. Uvědomuji si a vím, že i když se mi to nelíbí, můžu se nad tím zamyslet. Dříve bych se jen rozčilovala, teď se snažím podívat se na to z jiného úhlu pohledu.

Buď zjistím, že má někdo jiný pravdu a něco na tom je. Díky tomu můžu něco změnit. A nebo zjistím, že podle mě ne. A tak si dál stojím za tím, co se jeví jako pravda mně. I když pravda je relativní, protože pro každého z nás je pravda jiná. Každý jednáme na základě svých zkušeností a tím máme i jiná přesvědčení. Ty ale naštěstí jdou změnit. Jak je měnit, najdete v mém ebooku Limity jsou jen v naší hlavě. Změna je život a změny do našeho života patří. V ebooku také najdete, jak prakticky vykročit z komfortní zóny.

Dělejte to kvůli sobě

Vystupujte ze své komfortní zóny kvůli sobě, pro svůj dobrý pocit. Budete mít z toho radost, kdykoliv si uvědomíte, co jste už všechno zvládli. Ta radost za to stojí!

 

 

Jana Svobodová

Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Tištěná kniha
  • 11 kroků jak změnit svůj život

    Nejste spokojeni s tím, co ve svém životě zažíváte? Chcete to změnit? Stáhněte si e-book ZDARMA a dozvíte se, jak na to.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: