Funguje to?

Předevčírem večer mi jedna milá paní psala o svém problému, který řeší. A ptala se, co může udělat než bude moct přijít na konzultaci. Doporučila jsem ji pro podrobné pochopení souvislostí a nejefektivnější využití metody Svoboda mysli e-book Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak mít život ve svých rukách, který mám místo kurzu, kterému se v současné době nemůžu věnovat.

Tyto moje nové stránky jsou stále ve výstavbě a ještě tu nemám umožněnou platbu kartou, takže pro nejrychlejší návod, kde je také vysvětlena teorie i část praktické části, jsem jí doporučila stáhnout e-book zdarma 11 kroků jak změnit svůj život.

Líbilo se mi její odhodlání:

„Děkuju!!! To půjde!!!“

Poradila jsem ji, kde konkrétně začít. A včera jsem dostala úžasnou zprávu:

„Dobrý večer, jen Vám musím napsat. Je to neuvěřitelné… A emočně a energeticky náročné… Musím na to postupně… Ale funguje to! Děkujuuu!“

A pro usnadnění, abyste lépe věděli, jak na sebe ťukat, tak jsem natočila toto nové video. Není v něm tolik informací jako v návodu zdarma, ale věřím, že Vám dodá odvahu začít ťukat.

Takže jděte do toho, začněte ťukat a uvidíte, že Vám to pomůže. Uleví se Vám a ucítíte nebo uvidíte výsledky. Nezapomeňte, že to opravdu funguje!

A pokud je Vám trapné na sebe ťukat před ostatními, vše funguje i tak, když si budete pouze představovat, že na sebe ťukáte. Říká se tomu mentální ťukání. Tak teď už Vám nic nebrání začít. Nebo jo?

Budu moc ráda, když se se mnou podělíte o to, jak Vám to šlo a jakou změnu jste zaznamenali. Pro pochopení souvislostí a rychlejších změn, doporučuji ebook Limity jsou jen v naší hlavě.

Najdete mě také na Facebooku.

A můžete se také přidat do uzavřené skupiny.

Přeji Vám hodně úspěchů a krásné Velikonoce

Jana Svobodová
Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů