ANO, nebo NE – jak se správně rozhodnout

Někdy je pro mě těžké se rozhodnout, která možnost je ta lepší. Vím, že otázku rozhodování občas řeší každý z nás. A právě pro ulehčení Vašich rozhodnutí se s Vámi podělím o to, co mi pomáhá.

Co mi pomáhá?

Napíšu si na jeden papírek ANO a na druhý NE.
Řeknu si otázku, na kterou chci znát odpověď. Určím si, jak poznám, co bude správná odpověď. Například, že to bude ten papírek, který dopadne ke mně nejblíže.
A pak už jen vyhodím oba papírky do vzduchu a čekám:-).
Nebo si rovnou můžu vybrat se zavřenýma očima jeden z nich. Možností je mnoho, záleží na Vás.

Když mi vyšlo na papírku ANO a já chci NE, tak jsem si díky tomu uvědomila, co DOOPRAVDY CHCI A DÁM TEDY NA SEBE, v tomto případě mé NE. Protože jsem našla svou odpověď a to je přece skvělé, že:-).

Tip: Místo papírků můžete použít i minci.

Další skvělý způsob je bez papírků i mince. Budete potřebovat jen sami sebe.

Pohodlně se posaďte, doporučuji, abyste si zavřeli oči. Vybavte si obě varianty, ve kterých se nemůžete rozhodnout. Představte si první možnost a pozorujte, jak se tam cítíte. Pozorujte svoje tělo. Je uvolněné nebo napnuté? Jaké jsou Vaše pocity? Potom si vybavte druhou možnost a znovu zaměřte pozornost na své pocity.  Ve které možnosti jste se cítili lépe? Co byste si přáli, aby se splnilo?

Často bývá správná první odpověď, která Vás napadla.
Pokud máte obě varianty plné nepříjemných emocí a pocitů, můžete je odstranit metodou Svoboda mysli.

Také je dobré představit si  tu nejhorší variantu a tu přijmout.

A nejdůležitější rada je tato:

Když si někdy nebudete vědět rady, následujte své srdce.

Budu moc ráda, když mi napíšete, co funguje Vám:-) Můžete využít uzavřené skupiny na Facebooku nebo sledovat moji stránku na Facebooku. V uzavřené skupině pro Vás všechny každý týden chystám karty s otázkou, co nás čeká příští týden. Můžete si pod příspěvek napsat číslo karty a sledovat, co Vás hezkého čeká. Můžete také zkusit položit svoji otázku, na kterou byste chtěli znát odpověď. Věřím, že i když karta není konkrétně jen pro Vás, že najdete také  alespoň základní odpověď.

A pro konkrétní radu přímo pro Vás si můžete objednat rady andělů. Získáte tak jedinečné doporučení přímo pro Vás. Nechávám se vést shora, stejně jako při terapii.

Přeji Vám, ať je pro Vás rozhodování zábava. Život je jako hra, tak si hrajme a užívejme si ho.

Jana Svobodová
Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře
  1. Eva napsal:

    Dobrý den, děkuji za krásný článek. Od té doby co se rozhoduji pomocí kyvadla nemám žádné dilema. Chci se zeptat, jestli zasvěcujete do Shambally, měla bych zájem.
    Vaše tvorba se mi moc líbí, působí takovým upřímným dojmem…

    • Jana Svobodová napsal:

      Dobrý den, také děkuji za Váš komentář. Ano, zasvěcuji. Napište mi prosím na e-mail Váš telefon a můžeme se domluvit na setkání. Přeji hezký den

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů