Největší dárek

Možná to také znáte. Víte, že něco funguje a přitom to neděláte. Tak to se mi často stává. A právě nedávno se mi stala zkušenost, kdy jsem si uvědomila, že bych to, co znám, měla pořádně využívat.

Každé úterý posílám energii lidem, kteří se zúčastní hromadných energetických masáží. Zahrnu do nich i sebe a toho, kdo chce z rodiny. A vždycky se na ně těším. Cítím, jak mi pomáhají a dělají dobře. Jak mi je hezky na těle i na duši. Také díky nim lépe snáším nedostatek spánku a kolotoč kolem dětí.

Vždycky jsem byla spáč, ale teď spím 6 hodin denně a někdy i méně. Každý den od pondělí do neděle mě moje děti, ranní ptáčata, budí v 6 hodin. A i když se někdy ráno vzbudím unavená, cítím se vnitřně vyrovnaná a vím, že to zvládnu. Dříve jsem musela spát 8 hodin a často jsem vstávala až k obědu.

Nedávno se mi stalo, že syn začal kašlat. Byl to hrozný, dráždivý kašel, dokonce díky němu i druhý den zvracel. A mně to konečně došlo. Vždyť mu můžu poslat energii a třeba se to zlepší. Poslala jsem mu energii na dálku, když spal vedle v pokojíčku, tak jak to dělám při energetických masážích. A druhý den jsem byla překvapena, že skoro vůbec nekašlal. Oproti předchozímu dni, to byl opravdu zázrak. Zlepšení o 100%.

A já jsem si uvědomila, že bych měla pracovat hlavně na sobě a na mých dětech. A jelikož vím, že děti jsou jen moje zrcadlo, tak jsem zase u sebe. Došlo mi, že jsem to poslední dobou přeháněla. Všechno jsem rvala přes moc. Snažila jsem se všem vyhovět, i když vím, že se to nemá. A tak už jsem necítila tolik radosti a byla jsem podrážděná. A také díky tomu vznikl můj článek Jak zvládnout stres.

Nic mi neuteče

Je důležité najít rovnováhu mezi prací, rodinou a odpočinkem. A také jsem pochopila, že mi nic neuteče. Znám své poslání pomáhat lidem terapiemi a energiemi. Budu ho dělat s láskou dál, ale naplno ho budu dělat, až budou moje děti větší. Pak budu pořádat víkendové kurzy a dělat přednášky. Do té doby budu v online světě. Budu dále dělat hromadné energetické masáže, které dělám večer a nepotřebuji zařizovat hlídání a někam dojíždět.

Teď mám tu jedinečnou šanci vidět vyrůstat moje děti. A nejen vyrůstat, ale učit se od nich. Učit se radovat se z každé maličkosti. Vidět svět zase jejich očima. PROŽÍVAT život. Být tu s nimi a pro ně. To je to, co mám teď hlavně dělat. Dostala jsem největší dar a to být maminka. A to je ten nejhezčí dárek a zázrak.

Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • 1. pomoc při rozchodu

    Chcete se zbavit bolesti a nepříjemných pocitů nejen z rozchodu? Získejte 1. pomoc při rozchodu díky metodě Faster EFT.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: