Energetická masáž v praxi

Stále přemýšlíte, co to ta energetická masáž  vlastně je?  Energetická masáž Vám účinně pomůže zbavit se napětí, stresu a získat svůj vnitřní klid. Vysvětlím Vám podrobnosti a ukážu i její reálné výsledky. Možná, že název je trošku zavádějící. Dříve jsem dávala energii často při klasické masáži. Přemýšlela jsem jestli název změnit, ale nakonec jsem ho nechala. Líbí se mi. Energetická masáž je posílání energie.

Jak se dá energie posílat?

Pracuji s různými metodami a technikami, například s kvantovou terapií, yuenem, energií Reiki a Shambalou. Vše zahrnuji pod pojem energie. Posílám tak vlastně informace, které Vám pomůžou přepsat Vaše podvědomí. Můžete znovu cítit svůj vnitřní klid. Posílám energii na to, aby se dělo to nejlepší pro Vás. V oblasti často žádané hojnosti, sebelásky, zdraví nebo práce.

Doporučuji napsat mi e-mail, co konkrétně trápí Vás a s čím chcete pomoci, abych se na Vás mohla ještě lépe naladit a působit konkrétně.

Nejvíce pro mě netradiční přání klientky na míru bylo zbavit se špatných stavů z kocoviny. A pomohla jsem úspěšně a klientka měla hezký den bez bolení hlavy a žaludku na vodě. I takové zázraky se můžou dít.

Dovolte si prožít a nechat odejít vše, co už nepotřebujete.

Každý z nás je individuální a vnímá energetickou masáž jinak. Nemusíte nic cítit, může Vám být nádherně nebo se Vám naopak může udělat hůře – tíha na hrudi, motání hlavy, pocity tepla nebo zimy. Může se Vám vybavit Váš uložený zážitek, který v sobě máte. A který touží po tom, abyste ho zpracovali a už Vás podvědomě neovlivňoval. Můžete tak znovu prožívat svůj porod, kde jste chtěli něco jinak nebo staré křivdy například z dětství.

„Dobrý večer, byla to směsice různých pocitů. Od smíchu až skoro do pláče. A pak se mi vybavil porod mého syna. Dnes je mu 25 let a je šikovnej a mám ho hodně moc ráda. Ale tehdy jsem byla zklamaná, že to není holčička. Dnes jsem si prodýchala porod svého syna znovu. A sama sobě sem se mu omluvila za to, že jsem ho hodně neměla ráda, což on nevěděl. Nikdy jsem mu to neřekla a neřeknu.

V jeho 16 letech byl nezvladatelný, žádné drogy ani alkohol. Jen velmi drzé chování ke mně. A teď, když jsme se v rámci energetické masáže duchovně potkali, tak jsem se mu omluvila a on mně také. Moc se mi ulevilo.

Zdůrazňuji, že to bylo vše v mé hlavě, i odpuštění i porod. Děkuji, pomohla jste mi. S pozdravem Petra Rasochová“

Ráda bych upozornila na to, že to není tak, že bych Vám tam vkládala něco svého. Je to Vaše podvědomí, které to mělo celou dobu v sobě, uvnitř Vás. Pracuji pouze s láskyplnými energiemi, které Vám nemůžou ublížit.

I přesto Vám raději tyto energetické masáže nedoporučuji pokud trpíte vážnými psychickými problémy nebo jste dlouhodobě pod vlivem omamných látek a drog.

Včera se mi stalo, že jsem při energetické masáži cítila tlaky a tíhu na hrudníku. Klientka mi říkala, že ji při ní také cítila. Cítila, jak se tlaky různě mění, znovu se objevují a zase mizí.  I proto mě napadaly myšlenky strachu, které jsem při masáži zpracovávala.

A jak energetickou masáž vnímají klienti?

„Ahoj, jen ti chci říci, že ta záda jsou dobrá, vůbec o tom nevím. Uvědomila jsem si to v pátek, že už je necítím, že už nežiju s tou občasnou bolestí, nebo pocitem, že tam něco není dobře a zablokuje se to. Moc děkuji za tu masáž a to noční hojení, fakt to pomohlo. Nic jiného jsem v ten čas nezměnila…necvičila, neplavala ani nebyla na masáži…jsi prostě úžasná!“

„Ahojky, díky za energii. Zpočátku jsem cítila brnění v prstech rukou. Zub je lepší, pro jistotu jsem vypláchla vodičkou od doktorky.“

Další zpráva po 3 hodinách od předchozí zprávy:  Zub dal pokoj, píšu to potichu, aby to neslyšel. Ještě jednou moc děkuji.  Jana“ účastnice hromadné energetické masáže

„Dobrý večer, mám se dobře. Sice jsem se rozešla s partnerem a další týden přišla o práci. Myslím, že mi to pomohlo a můj život je teď lepší, jelikož to, co odešlo, nebylo mi souzeno. S pozdravem Petra“  účastnice skupinové energetické masáže

„Při energetické masáži jsem u Jany měla vizi, že jsem ve Francii nebo Británii a v poli stojí můj malířský stojan a já maluji. Viděla jsem poblíž velký dům a i nějakého muže. Asi dva týdny poté jsem domalovala obraz, který se vylepšil asi o 100% možná díky mé víře, že to umím. Také jsem se oprostila od bývalého vztahu a více mám ráda sama sebe. Také ruka mě bolí méně a mám hezčí pleť. Tohle vše jsem si u Jany přála a i když to může být výsledek více faktorů, tak toto byl jeden z nich. Moc děkuji za vše 😍“

Další reference najdete zde.

Energetické masáže probíhají v pohodlí Vašeho domova na dálku bez mé osobní přítomnosti. Výhodou tak je, že nemusíte nikam chodit ani jezdit. Pokud cítíte, že Vás zajímají, další informace s možností objednání najdete zde.

Pokud máte dotazy, napište mi. Ráda Vám je zodpovím.

Těším se na Vaše krásné zážitky.

Jana Svobodová
Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů