Moji klienti

Kdo jsou moji klienti?

Nedávno jsem dostala dotaz, kde lidé najdou recenze nebo úspěchy, které mám za sebou. Odkaz na lidi, kteří ke mně přišli v zuboženém stavu a díky mně jsou teď úplně jinde.

Ráda bych ujasnila, že ke mně nechodí lidé v zuboženém stavu, ale normální lidé, které se chtějí ve svém životě posunout dál. Chtějí si zpracovat to, co je trápí. Ale proto nemusí být nutně v zuboženém stavu. Díky metodě Svoboda mysli můžete snadněji dosáhnout také svých snů a cílů, když si vědomě zpracujete vaše podvědomé vzorce, které vám v tom brání.

Podělím se s Vámi o pár terapií, které jsem ještě nestihla napsat jako příklady z praxe ani dát do referencí.

Příklad z praxe – Negativita

Stalo se mi, že na mě paní, která přišla na terapii, působila hrozně negativně. Samozřejmě, že když si jdeme něco řešit, nemusíme oplývat pozitivní energií. Ale tohle bylo větší a hlubší. Nevím, jak to lépe popsat, snad tomu rozumíte. Paní začala vyprávět, aniž bych něco řekla, že cítí, že stále působí negativně. A tak jsem jí řekla, že se omlouvám, ale že na mě tak také působila na první pohled. Když jsem se ale zadívala pořádně do jejích očí, viděla jsem stejně jako u všech ostatních lásku a laskavost. Paní byla moc sympatická a s její negativitou jsme krásně pracovaly.

Přála bych vám vidět, jak celá zářila, když odcházela. Žádnou negativitu jsem z ní necítila. Sama klientka ji také necítila. Naopak se cítila skvěle a měla pocit, že z ní něco spadlo. A to předtím vyzkoušela různé metody bez většího úspěchu. Mám radost a DĚKUJI za krásné setkání. Samozřejmě to není tak, že se stane zázrak a už je od teď vše růžové. Ale věřím tomu, že postupnou cestou bude její život zahrnovat co nejvíce sebelásky a zázraků všedních dní. Na příští sezení máme téma prokletí, tak se už těším.

A jak jsme konkrétně pracovaly? Je to pro mě těžké popsat, protože vždy následuji to, co mě v tu chvíli napadá. A také reaguji aktuálně na to, co se klientce otevře a co řekne. Jak jsem napojena, tak nechávám, aby se vše dělo. Některé části si pamatuji velmi dobře. Pracovaly jsme konkrétně s pocitem negativity a učily se ho přijmout. Přizvaly jsme také pozitivní stranu jako náš vzor. Dovolily jsme negativitě, aby se občas projevila jak potřebuje. A jinak se může od pozitivní učit. Přišly jsme na to, co klientka v dětství ráda dělala, protože teď má pocit, že ji nic nebaví a nemá žádné koníčky. Celé to bylo také o sebelásce a pocitu, že potřebuje dokazovat lásku od manžela. A také o zbytečném srovnávání.

Dostala jsem tuto krásnou zprávu:

„Janičko, já teda nevím, co děláte, ale děláte to skvěle. Jsem nabitá, cítím se šťastná, jako pod vlivem něčeho dobrého a zdravého. Panebože, jen ať to vydrží🌼 Děkuju.“

Další příklad z praxe – Řešení vztahu

Nejprve bych se s Vámi chtěla podělit o jednotlivé zprávy, ve kterých je již vidět změna po terapii. A potom následuje celkové shrnutí klientky, co jí terapie přinesla.

„Určitě dám vědět, jaké změny budou. Jako první velkou změnu vidím to, že předtím od probuzení do usnutí mi pořád běžely myšlenky na všechno možný. Co bude, jak to bude, co bych měla atd. atd.. Teď jsem zatím taková „vypnutá“, což je super. Bývala jsem z toho dost unavená a kolikrát ani spát nemohla. Co se začne dít uvidíme, ale těším se na to a určitě dám vědět.

Jak mi je? Určitě líp. Změny žádné nenastaly, co se týká okolí, ale je mi to všechno jedno. Jak jsem ti říkala, že se prostě neumím pohnout s tím vztahem ani odejít, tak za chování, které občas má, bych jindy byla naštvaná, smutná a jemu je vyčítala. Teď je mi to jedno. Ať si dělá co chce. Je to jeho volba a beru to tak, že to tak má prostě být. Věřím, že budu šťastná, ať je to s kýmkoliv. Ale vím prostě, že budu. Teď pojede na dovolenou s tou svou. On na ni teda nechce, co vím od kamarádů. Ale to je jeho boj, když si svůj život neumí vyřešit. Dřív se mi při té představě dělalo až špatně. Teď je mi to jedno. Dokonce mu to přeji, ať jede. Třeba si to urovnají. Jasně, že líto mi to je, ale tak život jde dál.  Jinak celkově je mi líp. Jsem spokojenější a víc vyrovnaná tak doufám, že mi to vydrží.

Na minulý víkend jsem dostala 6 pozvání na rande! Nekecám, fakt šest. Sice mě ani jeden z těch kluků nezaujal. Ale beru to tak, že mi to zrcadlí,  že si ten zájem zasloužím a že takový chlapi jsou.“

Celkové shrnutí terapie klientkou

„Touto terapií jsem chtěla vyřešit hlavně vztahy. Vždycky jsem měla problém s tím, že jsem si přitáhla vždy partnery, kdy jsem byla „ta druhá“ a neuměla to změnit. Zkoušela jsem toho hodně. Od terapie srt až po emoční rovnice. Nemůžu říct, že by mi tyto formy nikdy nepomohly. Pomohly. Ale vždy jen dočasně a ne do takové míry, jak bych si představovala. Zkouška této terapie byl spíš jen takový pokus. Řekla jsem si, že už nic ztratit nemůžu a buď to vyjde nebo ne.

S Jančou jsme se dostali nejen k problému, že v dětství vždy byla na prvním místě sestra, ale ještě hlouběji, až do doby, kdy jsem ještě nebyla na světě a byla jsem neplánované dítě. Chvílemi jsem se ani nestačila divit, co všechno a jak moc mě ovlivňuje. Natož jak rychle mi od toho Janča pomohla. Zatím je brzy na posuzování nějakých velkých zásadních změn. Co ale můžu říct už teď, několik dní po terapii, že dřív mě trápilo chování partnera vůči mě, neuměla jsem to změnit a ubíralo mi to hodně energie. Teď už je mi jeho chování úplně jedno. Vůbec mě netrápí a neřeším ho, ať se chová, jak uzná za vhodné.

Zaměřila jsem se na sebe a jen mě víc a víc utvrzuje v novém přesvědčení, že tohle mi za to nestojí. Že mám na partnera lepšího, pro kterého budu na prvním místě a bude mi věnovat svůj čas. Janča mi dodala odvahu mou situaci řešit a co víc, uvědomit si, jakou mám hodnotu a zpětně sama nechápu, co v takovémhle vztahu vůbec ještě dělám. Mam na víc, zasloužím si být šťastná a s partnerem, který mě miluje a tu hodnotu mam i pro něj. Přesvědčení, že se musím zavděčovat, přizpůsobovat a mlčet, jen aby ode mě neodešel, je pryč. Strach, že ho ztratím se otočil v uvědomění, že to on bude ten, kdo nejvíc ztratí. Moc děkuji, Jani.“

Další terapie, které jsem poslední dobou řešila, byly různé, například ztráta miminka, bolestivá menstruace, rodinné vztahy. Nejčastěji jsme se dostávali k řešení vztahu sám k sobě, tedy k naší sebelásce. A protože to je vztah, který bychom měli mít co nejvíce láskyplný, připravuji pro Vás kurz 21 dní sebelásky. Zatím můžete získat tip zdarma, jak se mít více rádi.

Děkuji moc další za krásnou referenci:

„Ahoj Janičko, jak se máš? Musím ti napsat s velkou radostí a úžasem, že jsem vyléčena. Menstruace se dostavila bez jakýchkoliv potíží tak normálně jako vždycky předtím. Žádné velké bolesti, žádné hrozné stavy, žádný průjem, žádné horečky! Trefili jsme do černého. Je to až neuvěřitelné. Jsem šťastná a vděčná za to, že jsme na to kápli! Díky tobě moc moc moc!!!! Úplně žasnu…

Je to fajn prožívat to normálně. Bylo to fakt velké trápení. Děkuju.“

Uvědomila jsem si, jak obdivuji všechny, kteří ke mně na terapii přišli. Většinou mě neznáte, ale stejně dáte na svůj pocit nebo doporučení a rozhodnete se přijít. Přijde mi to úžasné a jsem za to moc vděčná. Je krásné se znovu potkat, třeba i po letech, kdy chcete na něčem zapracovat nebo ke mně někoho přivedete. Děkuji za vaši důvěru a doporučení, která mě hřejí u srdce. Děkuji za vaše dotazy. Děkuji za to, že mě sledujete a píšete mi zprávy. Dále se budu snažit vytvářet to, co vás posune. Ráda Vám dále budu pomáhat s tím, co vám přijde těžké a nechcete být na to sami.Těším se na další setkání.
Jana Svobodová
Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů