Rozejít se nebo zůstat

Častým naším trápením je problém ve vztahu. Například si nejsme jistí, jestli s daným člověkem máme být nebo ne a léta nám utíkají. My chceme rodinu a nevíme, jestli zrovna s ním, jestli je on ten pravý. Když se mi nelíbí některé věci už teď, jaké to bude pak? Jak mi bude pomáhat? Nebudu na všechno sama? Proč si mě nechce vzít, když říká, že mě miluje? Proč nechce mít se mnou děti? I tyto pro někoho zdánlivé maličkosti nám dovedou pěkně znepříjemnit život.

Pokud na to, co nás trápí, musíme neustále myslet, cítíme se vyčerpaní, na dně, nešťastní a zoufalí. Nemůžeme kvůli tomu spát, nevíme si rady a ocitneme se v začarovaném kruhu. Když to dlouhou dobu neřešíme, ale stále nás to trápí a myslíme na to, znamená to, že to nemáme vyřešené. Začíná nás z toho bolet hlava, máme stažený žaludek, nejsme schopni normálně jíst, nic nás nebaví, na nic nemáme náladu, cítíme se unavení a vyčerpaní.

Co potřebujeme udělat?

Potřebujeme změnit svoje přesvědčení a odstranit nepříjemné pocity. Zjednodušený návod, jak na to najdete v  e-booku zdarma 11 kroků jak změnit svůj život. Díky tomu si uvědomíte, co opravdu chcete a co ne. Je potřeba odstranit Vaše strachy, co by se stalo, kdybyste se rozešli, pocity samoty, strach, že to bude jen horší, všichni jsou zadaní, ženatí, mají děti, nebudu se nikomu líbit, s nikým si nebudu rozumět… I s těmito myšlenkami a nepříjemnými pocity se pracuje tak, aby se staly neutrální, tedy jste při nich neměli nepříjemné pocity.

Díky tomu si sami přijdete na to, jak to vidíte. Jen Vy sami víte, co je pro Vás nejlepší. Díky odstraněním emocím znovu pocítíte lásku ke svému partnerovi nebo si uvědomíte, že takhle ne.

Pokud se bojíme rozchodu, nutí nás to ve vztahu zůstat.

Na terapii spolu zpracujeme obě varianty, zůstat nebo se rozejít, protože pokud se podvědomě bojíte rozchodu, nutí Vás to ve vztahu zůstat, i když to nemá cenu. Proto se již předem zpracovávají pocity a myšlenky, které by Vám na tom vadily, abyste se necítili tak špatně a zničení. Příčina bývá v dětství, co jsme doma viděli a jak jsme to vnímali. To si s sebou neseme a podle toho si přitahujeme partnery do života. Jde také o to vypořádat se s naší vlastní první špatnou zkušeností.

Co získáte?

Nebudou Vám dané věci tak nebo vůbec vadit. Budete klidnější, vyrovnanější a zbavíte se například bolesti hlavy nebo staženého žaludku. Budete se moct zase radovat ze života. Váš současný partner Vám může přestat zcela zrcadlit to, co Vám vadilo a můžete získat znovu spokojený vztah, který jste měli.

Často máme pocit, že nejsme pro partnera na prvním místě. Bývá to proto, že jsme v dětství měli pocit, že na prvním místě je sourozenec a rodiče nás nemají tak rádi. U jedináčků to může být pocit, že jsou povinnosti důležitější než my, nemáme tolik pozornosti, kolik jsme chtěli.

Chtěli jsme obejmout, pohladit, pohrát si, povídat si a maminka se starala o to, aby bylo včas jídlo, aby stihla uklidit. Byla zaměstnaná svou tíhou toho, co ještě musí, že si nevšímala, jak nám je. Zpracováním těchto situací dochází k uvolnění našich bloků a odstranění nepříjemných fyzických pocitů. Jak je zpracovat najdete v e-booku Limity jsou jen v naší hlavě aneb jak vzít život do svých rukou.

Říká se, že všechno zlé, je pro něco dobré a že to tak má být. Souhlasím s tím, že nás to někam posune a mělo to tak být. To ale neznamená, že se musím trápit roky, protože se se mnou přítel rozešel. Díky metodě Svoboda mysli se můžu přestat trápit, vyřešit si svoje pocity, co mi vadilo na vztahu, na mém i jeho chování, pocity, že nejsem dost dobrá, strach, že nikoho nenajdu.

Můžu si rychleji přitáhnout nového partnera, který již bude podle mých představ a přestane mi zrcadlit to, co partner předtím, protože jsem si to již zpracovala. Kdyby se se mnou bývalý partner nerozešel, nebyla bych tam, kde jsem teď a neměla bych vedle sebe svého skvělého manžela a neměla krásné děti. Vše je tak, jak má být, vše je jen zkušenost a záleží na mě, jak já ji vnímám.

Přeji Vám krásné láskyplné vztahy

Jana Svobodová
Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů