Změňte, co už nechcete žít.

Možná také máte pocit, že tu pro Vás partner není (Pokud nemáte partnera, může Vám to zrcadlit kamarádka nebo někdo z rodiny). Cítíte se sami, nespokojení, nenaplnění. Připadáte si sami a k ničemu. Nebo možná cítíte vztek, jak Vás všichni přehlíží. Máte pocit, že s tím nic nemůžete udělat a padáte do role oběti.

Naše přesvědčení, která jsme někde získali, většinou v dětství, si dál žijeme. Uvědomujeme si, jak jsou pravdivé na základě dalších zkušeností. To, čemu věříme, se nám dále zhmotňuje v našem životě. Ale naštěstí to tak nemusí být věčně.

K našemu přesvědčení se váží určité pocity nebo vzpomínky. Když je změníme, tedy změníme emocionální náboj v nich, už nás nemusí ovlivňovat. Mění se reakce naší mysli a našeho těla. Už nemám ten samý pocit jako jsem měla začátku. Z role oběti cítím nové možnosti. Uvolňuji své tělo a necítím v něm už tolik bolesti a zoufalství.

Měním svůj úhel pohledu a najednou mi to přijde docela legrační. Partner mi jen zrcadlil můj dávný pocit z dětství, který jsem v sobě stále měla. Řešila jsem pocit, že tu pro mě máma není. Připadala jsem si k ničemu, odstrčená, nepochopená a nemilovaná. Ano, ještě před chvílí se mi chtělo brečet, pak řvát a teď mám chuť se smát. Už mi to nepřijde tak tragické a uvědomuji si, že to vlastně mohlo být celé úplně jinak. Uf, to je úleva.

Já jsem taková sběratelka různých metod. Pravidelně investuji do různých kurzů, abych byla nejen v obraze, ale i pracovala sama na sobě. Moje terapie může vypadat pokaždé jinak. Jsem intuitivní terapeutka a při každé terapii se nechávám vést svou intuicí nebo možná někým ze shora:-)

Jak vypadá taková terapie? Nejčastěji při ní používám metodu FASTER EFT, což je rychlejší ťukání. Používá se méně bodů než v klasickém EFT. Je to technika emoční svobody. A právě díky ní snadno pouštíme své nahromaděné emoce nebo momentální emoční stavy, které jsou nám nepříjemné.

Jednotlivé body a základní postup, jak na to, najdete v ebooku zdarma 11 kroků jak změnit svůj život ZDE:

Pokud chcete vidět konkrétní postup, jak předvádím terapii, najdete ji v nové skupině na Facebooku: Svoboda mysli – Měním svůj život. Přidejte se ZDE:

Najdete tu různé možnosti, jak se sebou pracovat a měnit své přesvědčení. První možnost je v živém vysílání na téma: NEMŮŽU S TÍM NIC UDĚLAT. A druhá možnost je také v živém vysílání na téma: NENÍ TU PRO MĚ.

Pokud po shlédnutí budete cítit ještě nějaké nepříjemné emoce nebo pocity, doporučuji video znovu pustit a znovu ťukat podle videa. Nezapomeňte se podělit o to, co se u Vás změnilo.

Ťukání je jako toaletní papír. Pomáhá, když ho používáte. Tak hurá do toho.

Ve skupině budu připravovat další videa k tomu, co Vás aktuálně trápí. Tak se nebojte a napište to prosím pod k tomu určený příspěvek. Děkuji.

Těším se na Vás uvnitř

Jana Svobodová
Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů