Ztráta miminka

Mnoho žen se trápí tím, že přišly o svoje miminko. Sama jsem to také zažila, i když to naštěstí bylo jen v jemné formě. I tak vím, jak moc mě to zasáhlo a bylo líto. Cítila jsem už spojení s novou duší, ale cítila jsem od začátku zvláštní neklid a pochyby. Myslela jsem si, že to bylo tím, že jsem všem chtěla něco dokázat. Napsala jsem o tom článek Moje otěhotnění.

Pak jsem narazila na video od Barbory Englischové a došlo mi, že to tak asi mělo být. Začínám si myslet, že to bylo předem dané. Z mého nenarozeného miminka mám andílka strážného, který mi pomáhá vést další moje kroky. Některé věci nemůžeme ovlivnit. Můžeme je ale přijmout a vyrovnat se s našimi pocity.  A to vím, že už jde a je to možné. Měla jsem tu možnost vyzkoušet sama na sobě a také jsem pomohla svým klientkám. Když se s tím vyrovnáme, můžeme mít další miminko, které nám už neodejde. Například já jsem otěhotněla hned další měsíc.

Když se miminko rozhodne nenarodit aneb Jak zvládnout potrat?

Je mnoho žen mezi námi, které se musí vypořádat s odchodem nenarozeného miminka. Je to velmi bolestná zkušenost, která poznamená život každé ženy. Jenže je možné, že právě tato zkušenost bude ve vašem dalším životě důležitým okamžikem, který spustí něco mnohem zásadnějšího. Video pro úlevu a poznání ….Vaše Baru

Gepostet von Detoxikuj život am Samstag, 30. Juni 2018

 

Potřebujete se vyrovnat s těmito pocity:

ztrátou – už jste se na miminko těšila a je to pro Vás bolestné.

pocitem viny – nejste dost dobrá a něco jste udělala špatně.

Jak to udělat konkrétně se dozvíte v následujícím videu:

Jak se vyrovnat se ztrátou miminka www.jana-svobodova.cz

Právě jsem pro Vás natočila video, jak se konkrétně vyrovnat se ztrátou miminka. Další informace najdete v mém článku https://jana-svobodova.cz/prikladyzpraxe/ztrata-miminka/

Gepostet von Svoboda mysli – Jana Svobodová am Sonntag, 1. Juli 2018

Pokud se Vám stane tato událost, berte to jako zkušenost pro Vás. Má Vám něco dát. Třeba jen uvědomění, že někdy nemůžeme ovlivnit vše, i když chceme. Ale můžeme věci přijmout a tím se osvobodit od našich nepříjemných pocitů. Jak to udělat nejlépe jsem popsala ve svém e-booku Limity jsou jen v naší hlavě, kde také najdete další důležité informace k pochopení souvislostí v našem životě. A také další techniky k uchopení našeho života zpět do našich rukou. Protože když změníme naši mysl, změníme tím i náš život.

Zkuste si uvědomit, že i tato na první pohled nepříjemná věc, Vám může dát důvěru v sebe, ve své tělo a v život. Víru, že ať se děje cokoliv, je to tak pro Vás nejlepší. Když se s tím vyrovnáte, budete zase silnější a odolnější.

Pro podporu otěhotnění jsem pro Vás připravila meditaci, kterou si můžete zdarma stáhnout zde .

 

 

Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • 1. pomoc při rozchodu

    Chcete se zbavit bolesti a nepříjemných pocitů nejen z rozchodu? Získejte 1. pomoc při rozchodu díky metodě Faster EFT.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: