Co nás nejvíce ovlivňuje

Již několikrát jsem přemýšlela nad tím, co nás nejvíce ovlivňuje. A právě proto jsem sepsala i tento článek.

Příchod na naši planetu

Za jednu z nejdůležitějších věcí, které dost často řeším na terapii, je náš příchod na naši planetu. Už tady můžeme zažívat naše první strachy. Uvědomujeme si, proč tu jsme, s jakým záměrem jsme sem přišli. Jestli se nám sem chtělo nebo jsme museli.

Pamatuji si na jednu terapii, kterou jsem dělala na výstavě Ezotera. Přišla ke mně jedna holčina a byla nešťastná, že neví, jakým směrem má jít její život.  Nevěděla, co má dělat, neznala své životní poslání. Bavilo ji víc věcí najednou, ale žádnou neuměla tak, aby se mohla rozhodnout jen pro tu jednu. Někdo ví, že je umělec a všichni to z něj cítí a ona nic takového necítila a kvůli tomu měla pocit, že její život nemá směr.

Uvědomila si, že jde o to, aby byla šťastná.

Šli jsme do příchodu na svět, kdy si uvědomila, co chce tady na Zemi prožít a to žít v lásce. Při prožití a uvědomění si této hluboké pravdy, se rozzářila a necítila další potřebu nějakého hledání. Ví, že jde o to, aby byla šťastná a to může být, i když neví, v čem je jedinečná. Jedinečná může být právě tím, že si tu život bude užívat a bude šťastná.

Bylo opravdu nádherné, jak se celá rozzářila a jak z ní veškerá tíha spadla a starosti ji už netrápily. Děkuji, že jsem mohla být součástí tohoto krásného okamžiku. Rozhodla jsem se dát Vám možnost tohoto prožitku a připravila jsem pro Vás osobní setkání. Podrobnosti najdete ZDE.

Těhotenství

Za další důležitý okamžik považuji těhotenství. Cítíme to, co cítí naše maminka. Víme, jak se cítí. Víme, jestli jsme chtění nebo ne, jaké si přejí rodiče pohlaví. To všechno nás může ovlivňovat, aniž si to vědomě uvědomujeme.

Porod

Četla jsem, že jakým způsobem se rodíme, tak potom i žijeme. A osobně si myslím, že na tom něco bude. Často jsem řešila s klienty jejich porody, kde vznikly nejrůznější programy jako například strach postavit se sám za sebe, neumím se rozhodnout, strach, že to nezvládnu, pocit, že nemůžu najít cestu. O mém druhém porodu si můžete přečíst zde.

Vztahy s našimi rodiči

A samozřejmě také vztahy s našimi rodiči. Je spoustu vzorců, které nám svým chování předávají. A je jen na nás, jestli si je necháme nebo je propustíme. Jak je změnit se dozvíte v ebooku Limity jsou jen v naší hlavě.

Menstruace

Ženy také ovlivňuje menstruace. Já sama cítím na sobě, když mám před menstruací, jak jsem přecitlivělá. Snadněji se rozčílím nebo rozbrečím. Dovoluji si prožívat svoje emoce. Naučila jsem se to brát jako výhodu, že se můžu podívat na to, co mě ještě trápí a na čem můžu zapracovat.

Úplněk

I blížící se úplněk má na nás, nebo tedy na mě určitě, vliv. Může se Vám hůře usínat, budit se ze spaní nebo mít živé sny. Také se můžete cítit podráždění a přecitlivělí. Je to také čas, kdy si můžete něco přát. Úplněk Vám pomůže splnit Vaše sny.

Ať se nám děje cokoliv, jsou to naše pocity a ty můžeme přijmout. Dovolte si projevit všechny emoce a nechte ze svého života odejít to, co už nepotřebujete.

To, co máme uvnitř sebe

Třeba až teď se jakoby najednou něco stane a změní. Může to být například bolestivá menstruace nebo nechuť spát se svým partnerem, přestože sex máte vždy ráda. Když půjdete sami do sebe, můžete objevit například to, jak si máma stěžuje, že to ženy mají v životě těžké. A k tomu se Vám vybaví situace, jak Vás máma se ségrou straší, když je Vám 14 a začala jste poprvé sexuálně  žít se svým prvním klukem. Straší Vás, že půjdete  na gynekologii. A vy se bojíte, že na to přijdou a bude průšvih.

I když od této události uplynulo už několik let, často i desítky, tato situace je ve Vás stále uložená. Je to díky pocitům, které jste v té době zažívala a které byly nepříjemné. Určitě to nebylo jen na pár minut, ale tento strach přetrvával minimálně do 15 let. Strach, že se stane průšvih a odnese to i přítel. Můžete se také vždy začít bát jít na gynekologii, protože Vaše podvědomí stále slyší toto strašení. Máte také výčitky, že jste mámu neposlechla, že jste udělala něco špatně, něco, co se nemá.

A najednou po letech dá Vaše tělo najevo, že si můžete něco zpracovat a cítit se zase lépe. Cítit se lehčí, když sundáte svoji tíhu, kterou jste prožívala.

Cítíte ty samé pocity, které jste cítili, když se Vám to stalo před lety.

Pro mě je stále nejúčinnější cesta k vyřešení jakéhokoliv problému terapie Svoboda mysli, kdy se dostávám do příčiny a vědomě zpracuji souvislosti, proč se mi daná situace a to, co prožívám, děje. Příčiny bývají v minulosti a to, co teď žijeme, je pouze odrazem toho, co máme uvnitř sebe.

Při terapii pak většinou znovu cítíte strach  v žaludku. Cítíte ty samé pocity, které jste cítili, když se Vám ta situace děla před lety. Dokud tyto pocity vědomě neodstraníte. Když je odstraníte, uleví se Vám nejen tím, že už nemáte strach a tíhu v žaludku. Ale také si začnete znovu užívat sex a menstruace přestane být bolestivá. Další příklady z mé praxe najdete v záložce Příklady ze života.

Každý z nás je jiný a každý máme jiné vzpomínky, které souvisí s tím, co řešíme. Každý z nás má také jiné tělesné projevy. Někdo může cítit tíhu na prsou, jiný v žaludku. Pracujeme vždy pouze s tím, co prožíváme a cítíme my sami.

Jsou ještě další věci, které nás také ovlivňují. O tom se chystám napsat další článek.

Jana Svobodová
Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů