Co je ještě možné

Stala se mi zajímavá příhoda, kdy paní, i když nechtěla hromadnou energetickou masáž, tak ji absolvovala. Ráda bych se s Vámi podělila o naši e-mailovou korespondenci. A pokud Vás zajímají energie a bojíte se jich nebo nevěříte tomu, že by Vám mohli fungovat, tak si přečtěte tento článek.

Posílala jsem  hromadnou energetickou masáž. Mám nastavené, že do ní zahrnuji všechny přihlášené klienty. Ten den jsem ještě napsala mail, aby věděli, že večer s nimi počítám a že nic speciálního dělat nemusí. O den později jsem dostala mail od paní, proč jsem jí posílala mail, že se na hromadnou energetickou masáž nepřihlásila a ani ji nechtěla absolvovat. Tak jsem poslala objednávku s jejím jménem.

Dozvěděla jsem se, že paní se chtěla objednat na individuální masáž. Ještě jsem neměla přehledně rozdělené přihlášení na individuální a hromadnou energetickou masáž.

O týden později jsem dostala tuto zprávu:

„Dobrý den, paní Svobodová, 

chtěla jsem se zeptat, vy provádíte masáž nebo nějakou léčbu i lidem na dálku mimo domluvený termín? Mám teď poslední dobou hodně energie, která až spaluje moje tělo, hlavně konečky prstů. Nechápu to, nevím, jestli se mnou nejste nějak propojená nebo něco. Je to pro mě nové, tak jsem z toho zmatená a nevím, co se děje. Vy poznáte lidi, kteří mají podobný dar, jako vy? 
Děkuju! „
Paní jsem odpověděla, že hodně energie má díky tomu, že byla zahrnuta do hromadné energetické masáže, kterou nechtěla, ale já jsem to nevěděla a počítala s ní. S energií máme schopnost pracovat všichni a záleží jen na nás, jak moc ji chceme využívat. S energií se může naučit každý.
Také jsem zmínila, aby si začala více všímat toho, co se děje. Jaké pocity cítí a jaké situace začíná přitahovat. Aby si uvědomovala myšlenky a snažila se soustředit na to, co chce a za co je vděčná. Rychleji si tím přitáhne to, co chce. Díky působení energetické masáže je ve vyšších vibracích a některé věci jdou opravdu až samy.

I když máte strach, dovolte tělu, ať dělá to, co potřebuje.

A důležitou informaci: Dovolte si energii cítit. I když je mi jasné, že je to pro Vás neznámé a můžete mít strach, dovolte tělu, ať dělá to, co potřebuje. Nemusíte se bát, každý projev je v pořádku.

„A jak to, že se působení projevuje v takové míře až teď? Je pravda, že jsem si všímala brnění v rukou už před tím, ale dnes je to opravdu intenzivní, až nepříjemné. A jak víte, kdo může působení dostat a v jaké míře? Přece, taková energie může člověku, který není připravený ublížit.“

Každý jsme jiný a na každého vše působí jinak i za jinou dobu. Energie je bezpečná,  nikomu nemůže ublížit.

Jak si sama můžu pomoct, aby se mi ulevilo?

Doporučuji zpracovat Vaše strachy, čeho se bojíte, že by se mohlo stát?
Co to pro Vás znamená, že cítíte brnění a energii?
Stáhněte si můj e-book zdarma 11 kroků jak změnit svůj život. Představte si, co by se mohlo nejhoršího stát a ťukejte si to, co Vás napadne. Co to je ťukání a jak se dělá, najdete v ebooku.

Dám příklad strach, že se zblázním.

Představte si, že jste se zbláznila. Co to pro Vás znamená? Jsem v blázinci. Nemůžu žít normální život. Někdo mě očaroval, i když jsem nechtěla. Má nade mnou moc. Nemůžu to zastavit. Jsem blázen.

„A zmírní se to? Nebo jak si sama můžu pomoct, aby se mi ulevilo? „

Jak jsem psala v předchozím mailu. Důležité je uvědomit si, že je to normální stav, že se neděje nic mimořádného nebo že by s Vámi bylo něco v nepořádku. Možná na Vás může působit i zatmění měsíce. Dovolte si cítit cokoliv. Pokud cítíte nepříjemný příval energie, zkuste ji vědomě poslat třeba planetě Zemi. Můžete si také představovat, že je kolem Vás bílé nebo fialové světlo, které Vás chrání.

„Ovládl mě strach z toho, že mé fyzické tělo takový příval energie nedá. Chvilkama jsem se cítila až paralyzovaná. Ale ve směs, co se mi tenhle týden děje, je hodně pozitivní. A jsem za to vděčná. Jen bych ráda věděla, jak můžu tělu pomoct zvyknout si tomu silnému toku energie, nechtěla bych aby mu tím ublížila. A v těchto vyšších vibracích zůstanu? „

Doporučuji, abyste si ťukala toto, ať se bojíte čehokoliv:

I přestože cítím tyto pocity, rozhoduji se uvědomit si, že energie je pro mě bezpečná. I přestože se bojím s energií pracovat a cítit ji, rozhoduji se s ní naučit pracovat. Uvědomuji si, že energie je tady pro mě, aby mi pomohla zbavit se toho, co již nepotřebuji a mít to, co chci.
I přes můj zbývající strach a pochyby, rozhoduji se věřit, že je vše v pořádku a vše se děje pro mé nejvyšší dobro.

Záleží na Vás, jak dlouho v nich zůstanete. Opět je to o Vašich pocitech a myšlenkách. O tom, jak se postavíte k tomu, když Vás začne něco ovlivňovat. Můžete si o tom přečíst článek Co nás nejvíce ovlivňuje.

Dejte mi vědět, pokud máte ještě nějaké pochybnosti, navedu Vás.

„Ještě jednou moc děkuju! Nemám spoustu věcí zpracovaných, ale postupně je to lepší a lepší. Strachy jsou jedna z nich 🙂 Vidíte, až jsem se uklidnila z toho, že se mi neděje nic špatného, tak se objevili obavy, abych o energii a vyšší vibrace nepřišla 😀

Moc děkuji!“

Co jsem tímto článkem chtěla říct?

Hlavně to, jak energie fungují, i když při posílání zrovna nesedíte nebo neležíte. A také to, že se nemusíte bát, protože energie jsou bezpečné.
Pokud chcete také zažít účinky energetické masáže, využijte energetický balíček= 4 energetické masáže  se konají  v úterý vždy ve 21 hod.
Nebo si můžete užít individuální energetickou masáž, buď osobně nebo na dálku.
Těším se na další jízdu:-)
Jana Svobodová

Pomáhám lidem změnou mysli měnit a tvořit svůj život. Odstraňovat to, co nechceme. A začít žít, to, co chceme. Připravuji maminky k vědomému a přirozenému porodu. Jsem autorka e-booku Limity jsou jen v naší hlavě a také e-booku 11 kroků k hojnosti.  Můj příběh si přečtěte zde >>.

 Jeden ihned aplikovatelný tip zdarma

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Tištěná kniha
  • 11 kroků jak změnit svůj život

    Nejste spokojeni s tím, co ve svém životě zažíváte? Chcete to změnit? Stáhněte si e-book ZDARMA a dozvíte se, jak na to.

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: